ERTESİ GÜN HAPI LÜTFEN YARDIMCI OLUN

meilinggg1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
122
6
24
Merhaba kızlar ben yaklaşık 5 ay önce ertes72 kullanmak zorunda kaldım. Geçen hafta ve bu hafta olmak üzere de 2 tane daha kullanmak zorunda kaldım. En son kullandıktan 1 saat sonra adet gibi yoğun olmayan kahverengi-kırmızı kanamam oldu ve 3 gündür devam ediyor ne lekelenme kadar az ne de adet kadar yoğun. Bi de kullandığım gün tam ovulasyon günümdü ve reglime daha 2 hafta var. İlişkimizde içe boşalma olmadı ama ben ne olur ne olmaz diye kullanmak istedim. Kızlar sizce neden böyle kanama oldu fikri olan yardımcı olabilir mi? Gebelikle alakası var mıdır? Bi de 2 hafta sonra regl olur muyum sizce yoksa bu regl kanaması olabilir mi?

Bu kadar sık bu ilaç kullanılmaz. Bildiğim kadarıyla yılda maksimum 1 kez kullanılıyor. Bu şekilde korunmak yerine diğer korunma yöntemlerini seçmenizi öneririm

Bu kadar sık bu ilaç kullanılmaz. Bildiğim kadarıyla yılda maksimum 1 kez kullanılıyor. Bu şekilde korunmak yerine diğer korunma yöntemlerini seçmenizi öneririm
evet haklısınız kullanım yanlış ama kullanmak zorunda kaldım. yılda 3 kez kullanılıyormuş ama benim 1 hafta aralıklarla almam çok kötü oldu

En garanti en iyi korunma yöntemi yasmin dogum kontrol hapi ve üstüne de prezervatiftir. Ve ertesi günü hapı ciddi şekilde sorunlara yol açabilir.

kızlarrr yardım ediin
Canım bu ertesi gün hapları ara kanama yapabiliyor, prospektüste de yazıyor zaten. Bende 10gün arayla 2 kere kullanmak zorunda kaldım geçen ay kullandiktan 1-2gün sonra kanamam oldu ama adet olmadigina emindim. Adetim tam 24gün gecikti nerdeyse 2.adet dönemim gelmisti. Kolay degil ama stres yapmamaya calis stres gecikmede malesef en buyuk etkenlerden biri. Ice bosalma olmamis zaten hamile kalma ihtimalin imkansiz nerdeyse icini ferah tut baya olmus soruyu soralı umarim regl olmussundur🙏🏻

Canım bu ertesi gün hapları ara kanama yapabiliyor, prospektüste de yazıyor zaten. Bende 10gün arayla 2 kere kullanmak zorunda kaldım geçen ay kullandiktan 1-2gün sonra kanamam oldu ama adet olmadigina emindim. Adetim tam 24gün gecikti nerdeyse 2.adet dönemim gelmisti. Kolay degil ama stres yapmamaya calis stres gecikmede malesef en buyuk etkenlerden biri. Ice bosalma olmamis zaten hamile kalma ihtimalin imkansiz nerdeyse icini ferah tut baya olmus soruyu soralı umarim regl olmussundur🙏🏻
ben ilacı yumurtlama günümde içmiştim ya tam içtikten 1 saat sonra lekelenme tarzında geldi ve adet gibi devam etti 1 hafta boyunca ona eminim. normalde 12 ekimde olmam gerekiyordu ama hala olmadım demek ki o kanama adet kanamasıydı heralde öyle düşünüyorum başka bir belirti yok çünkü çok teşekkür ederim canım❤️

Bende ilk yumurtlama günümde icmistim. Bu ilac zaten yumurtlamayi engelleyip erteliyo aslinda o yuzden regl olmuyoruz. Cörek otu+ bal kürü var youtubeda bulabilirsin. Benimde hic bi adet belirtim yokken o kür sayesinde ertesi gün oldum.❤️

X