ertesi gün hapından sonra memede hassasiyet

nescioquisegosum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
939
1.472
21
arkadaşlar merhaba 10 gün önce yumurtlama dönemimde ilişki yaşadım. bir kaza yaşadık ve ilişkiden hemen sonra ertesi gün hapı aldım. reglime 1 hafta var ama 2-3 gündür meme ucumda ve mememde hassasiyet var üstüne yatınca acıyor. ertesi gün hapından sonra böyle bir yan etki yaşayan oldu mu? hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Ertesi gün hapı bütün bünyeyi mahvediyor. Hamilelik olduğunu sanmıyorum eğer fazla zaman geçmeden içtiyseniz. Bu hap çok fazla hormon barındırıyor. Adetde artış ,erken adet olma, gecikme, şişkinlik vs. vs tabi yine de %100 garanti bi yöntem değil 3-4 gün daha bekleyip bi test yapın. Ben 2 kere kullandım o zamanlar çocuk düşünmüyordum inanın adet düzenimi mahvetti

Ertesi gün hapı bütün bünyeyi mahvediyor. Hamilelik olduğunu sanmıyorum eğer fazla zaman geçmeden içtiyseniz. Bu hap çok fazla hormon barındırıyor. Adetde artış ,erken adet olma, gecikme, şişkinlik vs. vs tabi yine de %100 garanti bi yöntem değil 3-4 gün daha bekleyip bi test yapın. Ben 2 kere kullandım o zamanlar çocuk düşünmüyordum inanın adet düzenimi mahvetti
evet hormonları mahvettiğini biliyorum. ben de asla kullanmam demiştim ama büyük konuşmamak gerekiyormuş. inşallah benim adet düzenimi bozmaz. gününde olurum. teşekkür ederim cevabınız için.

Bu tarz hapların ilk 24 saat içerisindeki koruyuculuğu çok yüksek ve maalesef hormonları mahvetmeden etki göstermiyor bende kullandım hayatımda ilk defa ve hem hormonları hem psikolojimi mahvetti adetimi 3 gün geciktirdi aklım çıktı resmen o süre zarfı içerisinde kesin koruyuculuğu olmadığını bilmek daha büyük problem

X