Aile Planlaması Ertesi gun kullandım gebelik belirtileri var

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Gerginmb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2021
15
2
25
Öncelikle merhaba. 31 Mart 5 nisan arası adet oldum. 8 nisanda iliskiye girdik ama boşalma olmadı. Yine de 17 saat sonra ertes72 adında ertesi gun hapi içtim. 15 nisanda göğüs ucu ağrım başladı. 5 6 gun de mide bulantı oldu. Hatta peceteye pembe bir akıntı geldi. Bu sırada antiniyotikte kullandım tabi, hastaydım. Sonra 12 gün sonra idrsr testi yaptım negatifti. 27 nisan da kahverengi akıntı geldi test yaptim yine negatifti.28 nisanda da kan geldi. Karnım da ağrıyordu ama kanamama aşırı az. Gogus ağrım da geçmiş degil. Adet olunca gecer genelde. Acaba adet kanaması mi yerleşme mi?

Doğum kontrol hapı kullanıyordum aslında ama o yan etki çok yaptığı için onu bırakıp baska alacaktım. Olan oldu 😒

Öncelikle merhaba. 31 Mart 5 nisan arası adet oldum. 8 nisanda iliskiye girdik ama boşalma olmadı. Yine de 17 saat sonra ertes72 adında ertesi gun hapi içtim. 15 nisanda göğüs ucu ağrım başladı. 5 6 gun de mide bulantı oldu. Hatta peceteye pembe bir akıntı geldi. Bu sırada antiniyotikte kullandım tabi, hastaydım. Sonra 12 gün sonra idrsr testi yaptım negatifti. 27 nisan da kahverengi akıntı geldi test yaptim yine negatifti.28 nisanda da kan geldi. Karnım da ağrıyordu ama kanamama aşırı az. Gogus ağrım da geçmiş degil. Adet olunca gecer genelde. Acaba adet kanaması mi yerleşme mi?
Adetleriniz düzenli ve erken yumurtlama olmamışsa muhtemelen hamile değilsinizdir. Şu an test yapsanız net sonuç öğrenirsiniz. Üzerinden 21 gün geçmiş.

Anbiyotik kullanmışsiniz adetiniz sökülmüyor olabilir. Ella içip hamile kalan da var kanama sonrası testi tekrarlayin

X