Eş adayı nasıl araştırılır

Çok değerli pazar günümü kocalarindan ilgi göremeyen mutsuz zavallı insanlarla polemiğe girerek geçirmek istemiyorum hadi kaçtım ben mutsuzlugunuzla kalın hasetinizden çatlayın. Konu sahibi sende salla bu boşları...
Ya bebeğim daha kaç gün önce açtığın konu duruyor 33 yaşındayım evlenemedim, insanlar bana bakıp bakıp gülüyor dalga geçiyor diye 🤣 biz mi mutsuz olduk şimdi 🥲

Adli sicil kaydına bakacak kadar güvenmediğimiz bir adamla evlenmediysek demek 😂
Yazdıklarımı okuyup anlayamiyorsunuz galiba ailelerin gönlü olmalı ki evlilikler huzurlu geçsin ..ayrıca insan insanı kandirabilir ben güvenirim herkese mesela öyle saf bir yapım vardır .. benim dediğimi yapın kızlar aldırmayın bu yorumlara sonra adam evli çıkıyor 5 yıldır sevgili felan oluyorsunuz ..ne demişler önce tedbir sonra tevekkül etmek lazım

Ben anladım seni lakin arada bir fark var, belli bir ilerleme sağlanmış güvenin oturduğu ilişkide evli değilsen de e-devlet şifrelerini bilebilirsin normal. "Beni alacaksan şifreni ver temiz kağıdı getir" tarzı bir şifre istemek abes. Biri benden istese (isteyemez o ayrı da) son muhabbeti olur benle o soru. Tanışma aşamasında olunan biri henüz bir yabancıdır, yabancıya e-devlet şifresini veren de saftır. Kaç türlü işlem yapılıyor o şifreyle haberiniz var mı? Hayatını kaydırırlar adamın yeri gelir.
Yani ailelerin içi huzurlu olmalı e devlet şifresini versin demiyoruz illa adlı sicil kaydı vs görüntü atabilir ..biz kızlar her türlü güveniyoruz kendi adıma öyle saf yanım vardır ama aynı zamanda anneyim kızım biriyle evlilik yoluna girecek ona güveniyordur adamdan TC kimlik nosunu ister arastiririm veya da adlı sicil kaydını görüntüsünü atabilir ..TC kimlik vermemiş olur böylece yada bekar kağıdı bu devirde evlilleelr azitmis durumda

Evli degilim. Evliyken de bilmiyordum.

Esininkini bilmek bir yere kadar, es adayininkini bilmek de hadi neyse... ama daha ne is yaptigini soramadigi adamdan e devlet sifresini nasil isteyecek ki 😃😃

Ben sifremi kimseye vermem bu arada.
Şifre vermeyebilirsiniz o en doğal hakkınız dediğim gibi görüntü atılabilir...ama tabiki konu sahibi dediklerimi yapamaz işini dahi tam soramiyorsa muhtemelen evli biridir belkide artık kimseye güven olmaz kalplerimiz aşk aşk desene azcik mantıkli davranmak gerek sonra dibe düşen kadınlar oluyor

Yani ailelerin içi huzurlu olmalı e devlet şifresini versin demiyoruz illa adlı sicil kaydı vs görüntü atabilir ..biz kızlar her türlü güveniyoruz kendi adıma öyle saf yanım vardır ama aynı zamanda anneyim kızım biriyle evlilik yoluna girecek ona güveniyordur adamdan TC kimlik nosunu ister arastiririm veya da adlı sicil kaydını görüntüsünü atabilir ..TC kimlik vermemiş olur böylece yada bekar kağıdı bu devirde evlilleelr azitmis durumda
Bence sizin fikriniz daha makul, adam bilgilerini vermek isterse tabi ki bakın. Hiç yoktan mesuliyeti ikinizi bağlar. ☺️ Polise gbt baktıran hanımefendiden sonra hak verdim, kişinin kendisinden istemek daha iyi, izinsiz bakılmasındansa.

Yazdıklarımı okuyup anlayamiyorsunuz galiba ailelerin gönlü olmalı ki evlilikler huzurlu geçsin ..ayrıca insan insanı kandirabilir ben güvenirim herkese mesela öyle saf bir yapım vardır .. benim dediğimi yapın kızlar aldırmayın bu yorumlara sonra adam evli çıkıyor 5 yıldır sevgili felan oluyorsunuz ..ne demişler önce tedbir sonra tevekkül etmek lazım
Belli saf bir yapınız olduğu 😂

Ailemin gönlünü yapmak için de sabıka kaydına ihtiyacım olmadı benim. Oturduk bir yemek yedik ailece gönülleri oldu.

Saklayacağı bir şey yoksa verir eşimle internetten tanıştım bütün şifrelerini verdi bana Facebook e devlet vs ... Asıl vermiyorsa neden vermiyorsun derler adama evlenecek kadar guveniyorsun TC kimlik paylaşacak kadar guvenmiyorsun asıl bu saçmalığın dibi olur :KK70: ve evet e devlet şifresini ailemin içi rahatlaması için bana verdi ben tabiki başkasına vermedim annem babamda olsa onlara sadece adli sicil kaydını vs temiz olduğunu gösterdim

Olayin iki boyutu var. Bir sey saklayip saklamama boyutu ok.
Ama sizin onun e devletiyle basina bir is acmayacaginiza nasil guvenecek?

Guven olusmus iliskilerde sorun olmayabilir ama soz konusu iliskide kizimiz adama neden surekli uzerinde nakit oldugunu, 35 binlik yuzuge ne gerek oldugunu, bu denli geliri nasil edindigini soramiyor. Bu denli iletisimin bile oturmadigi bir iliskide guvenli olan kimsenin kimseye sifre vermemesidir. Insta sifresi vermek degilki e devlet sifresi, kac turlu maddi yukumluluk doguran islem yapiliyor onunla...

Belli saf bir yapınız olduğu 😂

Ailemin gönlünü yapmak için de sabıka kaydına ihtiyacım olmadı benim. Oturduk bir yemek yedik ailece gönülleri oldu.
Herkesin ailesi farklıdır yani benim ailem biraz zor ikna olur hele 2. Evliliğim olduğu için daha temkinli davrandılar bende kırmadim onları şimdi herkes huzurlu elhamdülillah o dönemleri sorunsuzca atlattık ama sorun benim veya senin ailen değil sorun konu sahibi olayı carpittirma ..çok farklı yerlere kayiyorsun bel altı vuruyorsun ..sakın ol

selamlar arkadaşlar. Ciddiyete giden bir ilişkim var sosyal medyadan tanıştık. 11 ay oldu ve sevgilim bu ay uzak bir ülkeye iş için gidecekken (uzun süre kalacaktı) bana bir yüzük 💍 verdi. Beni bekle, seni seviyorum dedi ( yüzük bana göre bayağı pahalı 35 bin civarı) ( başka hediyelerde aldı onlarda benim bütçemin üstünde) Bende onunla kişiliğini beğendiğim ve etkilendiğim için evlenmek çok istiyorum ama bazı soru işaretlerim var. Ortalama bir evi, ortalama bir ailesi, ortalama bir arabası olan bu kişi ticaret yapıyor. Ben pek maddiyatla ilgili şeyler konuşmadım sormadım utandığımdan ve yanlış bulduğumdan ama şimdi düşününce sevgilim görüştüğümüz süre boyunca yaşadığımız büyük şehirin bi kaç iyi yerinde arsası, bir tatil beldesinde arsası olduğundan bahsetti. Yurt dışına giderken yüklü miktarda dolar ve Türk lirası nakit (bunları gördüm) götürdü. İş içinde bayağı yüksek meblağ ayırdığını söyledi. Anne baba memur emeklisi. Bir kardeşi var okumuş çok iyi bir devlet kurumunda yüksek bir kariyeri var. Ama yinede ortalama hayat süren bu adamı nasıl araştırabilirim. Bunlar gerçek mi yoksa benim gözümü mü boyamak istiyor acaba. Kendisi ünv terk. Daha önce evlenmiş bir çocuğu var. Benden 8 yaş büyük ve ben hiç evlenmedim. Benim derdim adam zengin mi değil! bu bilgileri beni etkilemek için mi söyledi yoksa bazı erkeklerde aşağılık kompleksi ile yalan söyleme hastalığı oluyor. O beni çalıştığım yerde bir tanıdığına sorarak araştırmış geçen yaz, Tesadüfen öğrendim. Ailesine de benden bahsetmiş laf arasında geçti. Şimdi Ben onu nasıl araştırabilirim. Sizler neye dikkat ettiniz???
Paranın kaynagı nerden arastırın bence

X