Eş ailesine altın borcu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
7.510
6.355
Eşim gururludur.Korkuyorum başlarım bu işe deyip istediği fiyat üzerinden öder diye.Kredi falan çeker yapar.Yoksa takmamaya çalışıyorum ama yapamıyorum işte
Tamam odesın eşiniz baba ogul aradında hallederler .Lutfen kemdınıze bunu yapmayın.Yazık deılmı sıze ya .

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
923
3.096
Kp'in bu tavrı, sizin bize anlattığınız kp ile çelişiyor. Size bir sebepten kızmış veya kırılmış olabilir mi?
Ah keşke.Derim ki o zaman hatalıyım sus otur.Parayı aşırı sever.Yani çok fazla şey yaşadık evlendiğimizden beri.O yüzden bana garip gelmiyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-07-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
923
3.096
Tamam odesın eşiniz baba ogul aradında hallederler .Lutfen kemdınıze bunu yapmayın.Yazık deılmı sıze ya .
Çok teşekkür ederim.Burda belki sakinlerim dedim daha çok gerildim.Ne diyim?sağlıkla gelsin yavrum da Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz.Her şey olacağına varır.Sağolun

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
7.510
6.355
Ben sizden rıca edıorum tup bebek zaten dunyanın parası .Ablamın bebegı olmuyor.Eşi amalıat olucak .Borcda bıter her seyde gecer .Şimdi derın nefes alıp her seyı unutmanızı ve sadece bebegıbıze odaklanmanızı ıstıyorum

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
923
3.096
Ben sizden rıca edıorum tup bebek zaten dunyanın parası .Ablamın bebegı olmuyor.Eşi amalıat olucak .Borcda bıter her seyde gecer .Şimdi derın nefes alıp her seyı unutmanızı ve sadece bebegıbıze odaklanmanızı ıstıyorum
Gerçekten gözlerim doldu.Zaten açıklamaya çalışayım diye yıprandım,çok iyi geldiniz.Gerçekten hiç bir şey ondan önemli değil.Tekrar teşekkür ederim❤️

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
7.510
6.355
Çok teşekkür ederim.Burda belki sakinlerim dedim daha çok gerildim.Ne diyim?sağlıkla gelsin yavrum da Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz.Her şey olacağına varır.Sağolun
Tabıkı bırakmaz.Bişey soyluyummu size allah kullarını bır annenın evladını sevmesınden daha cok severmıs.Anne deılım ama teyzeyım .Evlenıp ayrıldım .Bebek yapmaya vaktım hıc olmadı cunku evlılıgım olucak gıbı deıldı .Once cocugum olsaydı dedım sonra dedımkı babasız cocuk cok zor olur .Lutfen dusunmeyın .Kur neyse ole odenır.Hatta bebek dogana kadar odemeyın rıca edıorum .Boş yere sınırlenmeyın

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
7.510
6.355
Gerçekten gözlerim doldu.Zaten açıklamaya çalışayım diye yıprandım,çok iyi geldiniz.Gerçekten hiç bir şey ondan önemli değil.Tekrar teşekkür ederim❤️
Hamılelerın duaları kanul olurmuş ablamada dua ederkısınız.Bebegı olsun diye .Bana da hayırlu eş ıcın edın :):)

ferb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
1.799
2.641
Ah keşke.Derim ki o zaman hatalıyım sus otur.Parayı aşırı sever.Yani çok fazla şey yaşadık evlendiğimizden beri.O yüzden bana garip gelmiyor
Altın borcunu altın olarak istemesine takılmayın lütfen. Çünkü bu olması gereken. Ama elimizde yok dediğiniz halde tek kalemde istemesi garip geldi bana. Muhtemelen size inanmıyor. Son zamanlarda borçda olsa çok harcama yaptığınız için olabilir. Veya size kızmış tepkisini bu şekilde gösteriyor

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
923
3.096
Tabıkı bırakmaz.Bişey soyluyummu size allah kullarını bır annenın evladını sevmesınden daha cok severmıs.Anne deılım ama teyzeyım .Evlenıp ayrıldım .Bebek yapmaya vaktım hıc olmadı cunku evlılıgım olucak gıbı deıldı .Once cocugum olsaydı dedım sonra dedımkı babasız cocuk cok zor olur .Lutfen dusunmeyın .Kur neyse ole odenır.Hatta bebek dogana kadar odemeyın rıca edıorum .Boş yere sınırlenmeyın
Dediğim oydu.Hastalığı var sağlığı var.Bebeğimde de bir sıkıntı var şu an.Doğumda ihtiyaç olabilir.Bari dedim doğum beklensin.Yok yok yok dendi...Neyse.Gerçekten olan bana oluyor

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
923
3.096
Hamılelerın duaları kanul olurmuş ablamada dua ederkısınız.Bebegı olsun diye .Bana da hayırlu eş ıcın edın :):)
Allahım inşallah en kısa zamanda ablanıza hayırlı evlat,size de hayırlı bir eş nasip etsin.Çok içten diliyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.