Eş değiştiren çiftlerden itiraflar

Merak ettiğim bunların acaba birbirlerine nasıl bunu kabul ettirdikleri.
İlk kim istiyor böyle bişeyi kadın yada erkek nasıl cesaret edip kocasına yada karısına hadi gel başkalarıyla fanfini finfon yapalım diyor.

küçük çocuklarla evlenmekten iki üç eş almaktan çekinmeyen çooook ahlaklı ülkede insanların kendi zevkleri için yaptıkları fantezilermi rahatsız ediyor. her gün kadınlar öldürülüyor ses yok ama eş değiştirme olunca sapıklık ahlaksızlık..
batsın sizin tek tipçi ahlak anlayışınız..
Bunlari erkeklerin oldugu bir sitede yaz canm Cunku kadinlar kulubunde bu yazdiklarina biz hergun lanet yagdiriyoruz.:KK62:Mesaji yanlis yere yazmissin ki cok daha sacma bir konuya ornek icin
Kadin cinayeti cocuk.geline es mi tutuyorsun fantazi sapiklarina
Ayy birde yazanlar yok mu alan ragzi veren ragzi
Puffffff.....:KK14:
Neysee hadin byee

Bir insan kendine ucu dokunmayan bir şeyden neden rahatsız olur hele bu bir özgür iradeye dayalı bir olaysa . Kimsenin kimseye zorla bir şey yaptığı yok. Gören de zorla karşı çıkanları yataklarına alıyor sanır. Bir başkasının yatak odası kimseyi ilgilendiren bir durum değildir . İsteyen erkek-erkeğe isteyen kadın-kadına isteyen kadın-erkeğe isteyen 3lüsü 4lüsü yapabilir mi , gayette yapılıyor.
Sana uygun değilse ben tercih etmiyorum der çekilirsin kenara . Ahlak bekçiliğinin de bir ölçüsü var. Tecavüzle bunları bir tutmak neyin kafası ? 10 yaşında ki kızı nikahına almak sapıklıktır , yetişkinlerin özgür iradeyle sevişmesi değil..

Bir insan kendine ucu dokunmayan bir şeyden neden rahatsız olur hele bu bir özgür iradeye dayalı bir olaysa . Kimsenin kimseye zorla bir şey yaptığı yok. Gören de zorla karşı çıkanları yataklarına alıyor sanır. Bir başkasının yatak odası kimseyi ilgilendiren bir durum değildir . İsteyen erkek-erkeğe isteyen kadın-kadına isteyen kadın-erkeğe isteyen 3lüsü 4lüsü yapabilir mi , gayette yapılıyor.
Sana uygun değilse ben tercih etmiyorum der çekilirsin kenara . Ahlak bekçiliğinin de bir ölçüsü var. Tecavüzle bunları bir tutmak neyin kafası ? 10 yaşında ki kızı nikahına almak sapıklıktır , yetişkinlerin özgür iradeyle sevişmesi değil..

Olur mu bu çiftlerin yetiştirdiği çocuklar da sapık olurmuş, psikolojileri bozulurmuş, yarın öbür gün bizim çocuklarımıza tecavüz edebilirlermiş.. Daha bir sürü senaryo var şu 40 sayfada.
Hem tecavüze uğrayanı tecavüzcüsüyle evlendirir namusunu temizlersin olur biter. Bunların namusunu neyle temizlicez? Biz müslüman ülkeyiz, herkesin namusunu bir şekilde temizlememiz lazım ama bunlara bir çözüm bulamadığımız için lanetliyoruz.

Bu konu neden hala uzuyor yahu?

e sizde insanların inancına karışıyor

aklınız sıra kafa buluyor dalga geçiyor
yalan yanlış saptamalarla ortalığı karıştırıyor islamafobi konularınız ve mesajlarınızla sinirimizi hoplatıyorsunuz !!!

eee size dokunan NE ?

Burda yapılan olumsuz yorumların ucu kime dokunuyor acaba,görende gidip taşladığımızı,yatak odalarına girip zorla ayırdığımızı sanır...Burda böyle bir konu açılmışsa,yorum yapma hakkı sadece "olabilir,ama ben asla yapmam" :) diyenler için mi var ? Ben bunu sapıklık olarak görüyorsam yazarım,benim nereye ne yorum yazacağım beni ilgilendirir ! Benim için tereddütsüz sapıklıktır,iğrençliktir,rezil bi durumdur...İsteyen de normal bulup asla ama asla yapmayabilir tabi :)
10 yaşındaki çocukla evlenene de sapık deyin,sırf birine sapık diyebilmek için 10 yaş masalını uydurmayın ama :KK66:

Buradaki eleştiriler diğer üyelerin eleştirileri üzerinden yürüyor. Nedense konunun içeriğini eleştirenler çok sert eleştirmeyen kişilerin lafları ve söz öbekleriyle diğer üyelere laf sokuyorlar. 'Alan Razı veren razı' 'yok normalmiş' vs.
Bunu görmemek için ya pür salak ya da çok Taraflı olmak lazım. Gerçi yapılan Yorumların çok normal bulunduğuna yoran zekalar için taraflı demek zor. Bir de göz kırpayım, zekam belli olsun :KK66:

e sizde insanların inancına karışıyor

aklınız sıra kafa buluyor dalga geçiyor
yalan yanlış saptamalarla ortalığı karıştırıyor islamafobi konularınız ve mesajlarınızla sinirimizi hoplatıyorsunuz !!!

eee size dokunan NE ?
Dalga geçmek ?
Kafa bulmak ?
Yalan yanlış saptamalar ?
Ortalığı karıştırmak ?
İslamafobi?
Mesajlarım sinirlerinizi zıplatıyor ?

Alttan başlayım en iyisi .Mesajlarım sinirlerinizi zıplatıyorsa orda göz ardı et butonu var onu kullanabilirsiniz öncelikle.
İslamafobi değilim ama olmama az kaldı bazıları sayesinde ! Bünye alışıyor bu kelimeye gittikçe.
Dalga geçmemiştim halen de ciddiyim.
Bir şeyi değerlendirmek için inançlarından sıyrılmış ve objektif bakmak gerekir.Kendi inanç çerçevem dahilinde yaklaşmadım olaya .
Yalan yanlış saptamalar diyorsanız bilimsel verilerle gelin , ne sapıklıktır ne değildir herkes öğrensin.Dünya İslamın etrafında dönmüyor bir tek müslümanlar yaşamıyor dünyada . 10 yaşındaki kızla evlenen pedofiliyi siz sapık olarak görmeyip islama çamur atmakla itham ediyorsanız evet ben sapığım .Ve bununla gurur duyuyorum .(Üzgünüm ama bu o gizli pedofililerin yok olduğu anlamına gelmiyor halen.)
Sadece dünyada kendileri varmış gibi yaşayanların olması ister istemez bana dokunuyor , hiç bitmeyeceklerini biliyorum ama işte , umut dünyası . O da benim hayal dünyam.
Hımm islamafobi konularım varmış bir de ! ya neyse 2+2=5 diyenlere bir şey anlatamam.Sizlere iyi yorumlar.

birddeee zamanında okul
Dalga geçmek ?
Kafa bulmak ?
Yalan yanlış saptamalar ?
Ortalığı karıştırmak ?
İslamafobi?
Mesajlarım sinirlerinizi zıplatıyor ?

Alttan başlayım en iyisi .Mesajlarım sinirlerinizi zıplatıyorsa orda göz ardı et butonu var onu kullanabilirsiniz öncelikle.
İslamafobi değilim ama olmama az kaldı bazıları sayesinde ! Bünye alışıyor bu kelimeye gittikçe.
Dalga geçmemiştim halen de ciddiyim.
Bir şeyi değerlendirmek için inançlarından sıyrılmış ve objektif bakmak gerekir.Kendi inanç çerçevem dahilinde yaklaşmadım olaya .
Yalan yanlış saptamalar diyorsanız bilimsel verilerle gelin , ne sapıklıktır ne değildir herkes öğrensin.Dünya İslamın etrafında dönmüyor bir tek müslümanlar yaşamıyor dünyada . 10 yaşındaki kızla evlenen pedofiliyi siz sapık olarak görmeyip islama çamur atmakla itham ediyorsanız evet ben sapığım .Ve bununla gurur duyuyorum .(Üzgünüm ama bu o gizli pedofililerin yok olduğu anlamına gelmiyor halen.)
Sadece dünyada kendileri varmış gibi yaşayanların olması ister istemez bana dokunuyor , hiç bitmeyeceklerini biliyorum ama işte , umut dünyası . O da benim hayal dünyam.
Hımm islamafobi konularım varmış bir de ! ya neyse 2+2=5 diyenlere bir şey anlatamam.Sizlere iyi yorumlar.

18 kasım :KK52:(burası beni ilgilendiren kısım :KK52:

sizin dininiz size bizim dinimiz bize :KK39:

kib-gae:KK39:

birddeee zamanında okul

18 kasım :KK52:(burası beni ilgilendiren kısım :KK52:

sizin dininiz size bizim dinimiz bize :KK39:

kib-gae:KK39:

sizden 'sizin dininiz size bizim dinimiz bize' gibi bir cümle duymak ne kadar hoş. Çok sevindirici bir adım sizin adınıza. Zira sizin mesajlarınıza denk geldiğim de sol güruhun dini ve maneviyatı hakkında alttan alta söylemlerde bulunuyordunuz. Sanki bizleri tanıyormuşsunuz gibi, bakın çok zor değil herkesin dini kendine demek :KK39:

sizden 'sizin dininiz size bizim dinimiz bize' gibi bir cümle duymak ne kadar hoş. Çok sevindirici bir adım sizin adınıza. Zira sizin mesajlarınıza denk geldiğim de sol güruhun dini ve maneviyatı hakkında alttan alta söylemlerde bulunuyordunuz. Sanki bizleri tanıyormuşsunuz gibi, bakın çok zor değil herkesin dini kendine demek :KK39:
:) hep böyleydim

tam olarak tanıyamamışsınız

benim dinime saygısızlık edilmediği sürece konuya dahi yazmıyorum

çünkü öyle bi imtihandayız ki kitap açıp okumak serbest :KK54:

ancak size denk gelince etiketleyeceğim -konuları okutacağım (saygısızlık yapılan vb.)

orda sol güruha çok takılmışsınız belli :)

orda ehlikeyf yazmış sol guruhun eteklerinde dolaşıyormusum öyle yazıyolar gibi diye

belki yanlıştı ancak cümle içinde kullandım o kadar :KK76:

Vallahi kizlar hic sasirmaniza gerek yok, Türkiye müslüman ülkede olsa, her ülke gibi cinsellikdede herseyi yasiyor ve yasayacak, yani ameeeninnnnn abooovvvvvvv diyerekten . 40 sayfaya gelinmis ama !!! Istemem yan cebime gibi olmus biraz !
Konusahibi ema1 ema1 bir konu acildiginda cok merak ederim, senin görüsün ne konusahibi olarak ? Benimde midem bulandi demissin ama inanmiyorum, mesela benim aklima 40 yil gecse swinger hakinda konu acmak gelmez, demekki buraya yorum yapanlar ve konuyu acan arkadas merakli, yoksa Türkiye gündeminde daha önemli seyler varken böyle sacma bir konunun acilmasi birde bunu " Türkiye ve Dünya Gündemi " altinda okumak mecburiyettinde degilim.
Girin cinsellik bölümüne orada birbirinize bu gibi konulari yazin. Cinsellige isteyende girsin okusun ama ben burda Türkiye ve dünya gündemini okumak istiyorum.
Ikincisi burasi magazinde degil, yani lütfen buranin admini kimse buna dikkat etsin, Türkiye ve Dünya politikasi altinda Sibel Can´in fotoshoplu resimleride beni ilgilendirmiyor. Onuda magazin bölümüne tasimak lazim.
Lütfen o cok merak ettiginiz cinsel konularinizi cinsellik bölümünde acin sizdeki ricam !

Ya su terbiyesizler ahlaksizlar diyenler var ya ne kadar da komiksiniz..bir kere soyledikleriniz inandirici degil..ya sen hos görme ya da degistirme o senin bilecegin iş..ama etik yorumlamalarini kendine sakla..en ufak bir konuya hemen dini sokmayin..ben hergün kuran okuyan ve arastiran biri olarak dunyanin sonu geldi gibi yorumlarinizi vah yazık diye karsiliyorum..es değiştirme olayi ismen popüler olmadan oncesinden beri bu toplumda cesitli hallerde mevcuttu zaten..burada partner değiştirme 4yetiskin bireyin özgür iradesiyle gerceklesen olaylar oysa iradesi disinda cokca ahlaki acidan bizi zorlayacak olaylar var etrafımızda..hatta herzaman "hani biz marjinaldik" derim..basligi acanin merak ettigini ben de düşünüyorum sadece kendine itiraf edemiyordur..herkesin kimseye itiraf edemeyecegi fantezileri vardır ve hep olacak..fiilen bunlari gercrklestirmek de tamamen kisisel kararlardir..tabii bu tür olaylarda iş genellikle basta düşünülen yerden farkli bir noktaya gidiyor..bir arkadasim böyle bir olaydan sonra evliliğinde ciddi sorunlar yasamisti..iyi dusunmek lazim sadece..bunu karsilikli olarak sindirebileceklerinden emin olmalari gerekir..

Allah sizi ıslah etsin kıyamet neden hala kopmuyor, eşini kıskanmayan tek canlı domuz bunlar domuzu solda sıfır bırakır, ne insanlık kalmış bunlarda ne hayvanlık

X