Eş Kişisindeki Degisimler Normal Mi?

Adam hep öyle olsa evet normal ve güzel olanı bakımlı olması ama bu tip şeylerin altından büyük ihtimalle başka şeyler çıkar.
şöylede olabilir , etrafındakiler hergün kıyafet değiştirirken buda farketmiştir değiştirir. veya herkes parfüm kullanır oda kullnır.
bende çevreme göre şekil alan biriryim . etrafımdakiler şık giyiniyorsa bende giyiniyorum . belki çevresi değişti.
cilt bakımıda herkes gididyorsa bende giderim , normalleşiyor.
saç ektirme gibbi . mesela bi ara kirpik taktırıyordu herkes , bnede yapacaktı m pandemi girdi

şöylede olabilir , etrafındakiler hergün kıyafet değiştirirken buda farketmiştir değiştirir. veya herkes parfüm kullanır oda kullnır.
bende çevreme göre şekil alan biriryim . etrafımdakiler şık giyiniyorsa bende giyiniyorum . belki çevresi değişti.
cilt bakımıda herkes gididyorsa bende giderim , normalleşiyor.
saç ektirme gibbi . mesela bi ara kirpik taktırıyordu herkes , bnede yapacaktı m pandemi girdi
Tabi buda olabilir

Merhabalar, konuyu hiç uzatmamak adina dogrudan giris yapayim. Esimle birbirimizi cok severek evlendik. Evliligimiz boyunca benim bazi hatalarim ve ailem dolayisiyla bazi sorunlar yasasakda esimle aramiz iyidir. Yalniz esimde son 6 aydir bazi degisimler olmaya basladi. Mesela kendine asiri derece de bakmaya basladi. Eskiden dogru durust parfum kullanmayan bir kiyafeti uc gun giyen adam simdi her gun baska kiyafet giyiyor. Her gun parfum sıkmadan evden cikmaz oldu. Kendine cok fazla ozeniyor. Bu durum ilk basta dikkattimi cekmese de son zamanlarda, surekli kiyafet almasi kendine daha da bir ozen gostermesi odak noktamin onda toplanmasina sebep oldu. Bu durumun cikis noktasi olarak ise, esim ve ben yillik izindeyiz ve gecenlerde esimin is yerine yakin bir yerlerde yemek yiyorduk. tesaduf olarak, ayni yerde esimin is yerinden, bir kac bayan arkadasi da oraya gelmisler ve biz karsilastik. Esime ve bana selam verdiler, bizim iznimiz olmadan bizde buraya oturalim deyip masamiza da bir guzel çöktüler. Allah var esim davet etmedi gelin masaya oturun diye ama gelen kadinlar biraz arsiz. Ayrica esimlede samimi idiler. Yemekten ciktiktan sonra ben burnumdan soluyarak, eve geldik. Esime bu ne hal boyle dedim. Ne varmis halimizde dedi. Bu bayanlar kim neden masamiza oturdular ayrica ne kadar samimisiniz oyle dedim. Esim is yerinden arkadaslarim ayrica sana oyle gelmis deyip sacma salak bir bicimde konuyu kapatmaya calisti. Lakin ben iyice paronoyak oldum. Bu konu cok canimi sıktı ustune birde esim cilt bakimlarina da gitmeye basladi.Girdigimiz her ortamda acaba biri bize mi bakiyor diye etrafi kolacan etmeye basladim. Aklima kotu kotu seyler de gelmeye basladi. Bir insan durduk yere neden kendine bakmaya baslar ki? Bana bi akil verin lutfen.
Ne demek ya masaya izinsiz oturmak.
Eşiniz ayrı arkadaşları ayrı hadsiz.Adam yılışık diye arkadaşları da yılışık davranmak zorunda mı insan biraz saygı duyar eşiyle diye.
İnadına yapılmış bişey gibi.

Altına, üstüne teline vs her bişeyine bak kardeşim.
Düş peşine ne bol yiyo öğren ve affetme.
Terbiyesize bak size kaç kez parfümlenmişte başkasına parfümleniyo.

Son düzenleme:
Eşinizin yaptıkları her erkeğin sıradan yapması gerekenler aslında. Belki olgunlaştı kendini buldu ve bakımlı olmayı seçti ne güzel.

Ama o kadınlarda bir bit yeniği var gibi de o kadar samimiyken sizin bilmemeniz büyük bir ünlem. Tlf unuza konum yükleyip ses çıkarmadan takip edin bana kalırsa. Öğle tatillerinde nereye gidiyor? Sonra da sorarsınız doğru söyleyip söylemediği çıkar ortaya. Hatta uzaktan bir bakarsınız konumda görünce yakınsanız kimle beraber diye. Ufak bir dedektiflik ihtiyacı var gibi geldi bana da.

Merhabalar, konuyu hiç uzatmamak adina dogrudan giris yapayim. Esimle birbirimizi cok severek evlendik. Evliligimiz boyunca benim bazi hatalarim ve ailem dolayisiyla bazi sorunlar yasasakda esimle aramiz iyidir. Yalniz esimde son 6 aydir bazi degisimler olmaya basladi. Mesela kendine asiri derece de bakmaya basladi. Eskiden dogru durust parfum kullanmayan bir kiyafeti uc gun giyen adam simdi her gun baska kiyafet giyiyor. Her gun parfum sıkmadan evden cikmaz oldu. Kendine cok fazla ozeniyor. Bu durum ilk basta dikkattimi cekmese de son zamanlarda, surekli kiyafet almasi kendine daha da bir ozen gostermesi odak noktamin onda toplanmasina sebep oldu. Bu durumun cikis noktasi olarak ise, esim ve ben yillik izindeyiz ve gecenlerde esimin is yerine yakin bir yerlerde yemek yiyorduk. tesaduf olarak, ayni yerde esimin is yerinden, bir kac bayan arkadasi da oraya gelmisler ve biz karsilastik. Esime ve bana selam verdiler, bizim iznimiz olmadan bizde buraya oturalim deyip masamiza da bir guzel çöktüler. Allah var esim davet etmedi gelin masaya oturun diye ama gelen kadinlar biraz arsiz. Ayrica esimlede samimi idiler. Yemekten ciktiktan sonra ben burnumdan soluyarak, eve geldik. Esime bu ne hal boyle dedim. Ne varmis halimizde dedi. Bu bayanlar kim neden masamiza oturdular ayrica ne kadar samimisiniz oyle dedim. Esim is yerinden arkadaslarim ayrica sana oyle gelmis deyip sacma salak bir bicimde konuyu kapatmaya calisti. Lakin ben iyice paronoyak oldum. Bu konu cok canimi sıktı ustune birde esim cilt bakimlarina da gitmeye basladi.Girdigimiz her ortamda acaba biri bize mi bakiyor diye etrafi kolacan etmeye basladim. Aklima kotu kotu seyler de gelmeye basladi. Bir insan durduk yere neden kendine bakmaya baslar ki? Bana bi akil verin lutfen.
Normal kocan seni aldatıyor. İspat bulmaya çalış ve tazminatını al

Aslında olması gerekenleri yapıyor ok, yalnız bunu aniden yapıyor bu adam. Bakımlı çok arkadaşım var ama 30 senedir öyleler. Bu aniden değişenlerin altından genelde genç bir hanıma duyulan ilgi çıkıyor.

%10000
Evdeki kadına gelince beyaz don giyen adam işyerinde gördüğü kızı etkilemek için üst baş da giyer, parfüm de sıkar... Adam bariz birine ilgi duyuyor

Dedektif titizliğinde araştır ama belli etme yoksa çok daha iyi kamufle olur. Laf söz etme, kıskanma bırak bakalım rahatlasın rahatladıkca açık verecek.

Gozlemliyorum ama pek bisey bulamadim. Telefonu ortada duruyor. Gecenlerde karistirdim bisey bulamadim.
Kendi telefonundan yapacak hali yok.. başka hat sosyal medya hesabı dikkatli olun derim ayninolaykn bir farklısın ben yaşıyorum çünkü.. eşime güveniyorum gayet .. ama bazı şeyler aklımı karıştırıyor.. karşı taraflara guvenmiyorum

X