Eş ve kaynana ve anlaşılmayan ben

Onlar zaten gideceklerdi gebelik riskli olmasına rağmen, adam bunu kürtaj sonrası çıkarmadı, eski konusunu bilmiyorsunuz
O zaman beni bi aydınlatın. Şu an kendi evlerindeler ve kendi evi annesine yakın eş ailesi 1.5 saat uzakta. Daha önce eş izin alıyor izinde eş ailesine gidecekleri konuşuluyor sonra da düşük oluyor. Eş kişisi düşüğe rağmen illa annemde kalacaksın geleceksin diyor. Konu sahibi de gitmek istemiyorum kalmak istemiyorum (ki şu halde isteyeceği en doğal şey) sen istersen git ben de annemde kalayım diyor durum bu değil mi?

Yani sizin söylediğiniz göre bu kişiler iki aileye de uzakken sonra iki aileye de yakın bir yere gidiyorlar konu sahibi oraya kadar gidip eş ailesine gitmek istemiyor ama durum öyle değil benim anladığım kadarıyla.

O zaman beni bi aydınlatın. Şu an kendi evlerindeler ve kendi evi annesine yakın eş ailesi 1.5 saat uzakta. Daha önce eş izin alıyor izinde eş ailesine gidecekleri konuşuluyor sonra da düşük oluyor. Eş kişisi düşüğe rağmen illa annemde kalacaksın geleceksin diyor. Konu sahibi de gitmek istemiyorum kalmak istemiyorum (ki şu halde isteyeceği en doğal şey) sen istersen git ben de annemde kalayım diyor durum bu değil mi?

Yani sizin söylediğiniz göre bu kişiler iki aileye de uzakken sonra iki aileye de yakın bir yere gidiyorlar konu sahibi oraya kadar gidip eş ailesine gitmek istemiyor ama durum öyle değil benim anladığım kadarıyla.
İkisnin ailesi aynı şehirde bular 1.5 saat uzaktalar konuyu ekledim ama çıktı mı bakmadım

Konu önceki sayfanın sonuna eklenmiş, yorumumda görebilirsiniz. Diğer konularını da bulabilirsiniz

Kürtaj olmuş psikolojisi iyi olmayan kadına yapılacak şey mi bu.
Eşiniz hala evli olduğunuzun farkında değil. İlla birinin annesine gidilecekse bu kesinlikle sizin anneniz olmalıydı, sizi sarıp sarmalar kendinizi iyi hissetirirdi en azından.
Siz bence çocuk işini birdaha düşünün, bu adamdan ne baba ne de eş olur.
Ben zaten annemde kaldım o gidebilir uzatmadım çünkü gerçekten ağrım çok arttı stresten mi anlamadım

Düşük öncesi konusu. Hatta diğer konularına da bakın. Düşüğü kullanıyor. Amaç başka
Haddini bilerek yaz düşüğü kullanıyor ne demek? Çocuğumu kaybettim utanmadan bunu yazıyorsunuz amaç ne olabilir başka? Allaha bırakıyorum sizi başa gelmeden bilinmiyor konularıma yorum yapmayın bu yaptığınız çok ayıp

2 gün önce kürtaj olduysan kendi evinde dur. Şuan enfeksiyona açık bir durumdasın. Allah eşine akıl fikir versin. elbete bizim gibi hissetmelerini bekleyemeyiz ama insanlık nerde kaldı
Eşim kendi istediği ile annende kal dedi kanamam var diye gel al dedim yoksa ama gerçekten neden öyle yaptı anlamadım

Bebeğine çok üzüldüm, başın sağ olsun inşallah.

Sonra kızıyorlar bana da bir türlü anlamıyorum.
Yaşın çok küçük.
Adamın davranışları sana karşı çok çok kötü.
Niye illa gebe kalmaya çalıştın?
Teşekkür ederim
Akılsız kafa derler ya m durumdayım sanırım çünkü eşimin annesi fitne vermediği sürece çok iyiyiz ama telefonda ne diyor anlamıyorum özellikle ağlıyor bazen yo kızmam size haklısınız

Öncelikle büyük gecmis olsun:KK43: bende iki ay önce cinsiyetini ögrendigim günün ertesi günü bebegimi kaybetim :KK43: önce dogum sonrada kürdaj oldum. cok zor bir durum Allah kimseye yasatmasin:KK43:ve o zamanlar ben agliyorum üzülüyorum diye esim ne eve nede telefonda kimseyle konusmami istemezdi kendisi is yerinde yillik iznini alarak yataktan kalmamam icin elinden geleni yapardi Allah ondan binlerce kez razi Olsun ki bana teseli verip sükür etmemi kendimi toparlamama yardimci oldu.ve bu bebisim 7 senedir hasretle bekledigimiz bebis olacakti:KK43:Allah im kimsenin kucagini bos birakmasin.en aci zamaninda senin yaninda olmaliydi esin :KK43:
Canım benim senin için tek sevindiğim eşimin desteği maalesef ben de olmadı 😪 üstüne annem ulaşamıyor sana denildi geçmiş olsun

Siz doğru anladınız tehlikem olmasına rağmen evet demiştim şimdi düşüğü eşim ile annelerin yanında öğrendik kanamam olduğu için doktorum istersen dedi biraz annen ile kal ağrım çoktu hala var eşim kendisi kabul etti.
Kürtaj dan çıktım annesi yatılı işini sordu ağzımı açmadım eşim yatılı gitme konusunu açtı ben de bebeğm öldü şuan istemiyorum dedim eve gidelim sen anneni gör özledin dedim çünkü görmek istedi ben de sadece biraz annemle kalayım sen anneni görürken dedim eşim annem üzülür dedi gelmezsen ben perişanım anlamıyor.
Doktor bile 3 gün kal annen ile dedi açıkça çünkü gerçekten ne olduğunu anlayamadık ama insanlar düşüğü kullanıyor diyor kimse bebeği ölsün istemez..
Sizin, desteğiniz için teşekkür ediyorum

Bu söyledikleriniz bahane, eski konunuzu da biliyorum. Bebek düşmeden önce de aynı konuyu açtınız o zaman gebeliğim riskli annemde kalacağım, şimdi düşük yaptım annemde kalacağım. Sizin eşinizin ailesini göresi gözünüz yok. Ayrıca ben 5 günü kvde geçirin demedim eşit bölün dedim. Ailelere eşit davranmazsanız bu evliliğinize sorun olarak döner. Siz hiç hamile olmasanız da bu izni eşit bölmeyi kabul etmeyecektiniz bahane bunlar.

Bütğn kk genç bayanlarına söylüyorum sizin gıyabınızda, eşinizin ailesi eşinizin ailesidir ve kendi ailenize beklediğiniz her şeyi karşı tarafa gösteremeyecekseniz evlenmeyin. Kendi ailenizde ne olursa olsun unutmaya meyilliyseniz aynı şeyi eşinizin ailesine de yapmalısınız unutmayın. Aileler atılıp satılamıyor. Aileler eşlerin kuklası değil eşler ailelerini yönetemiyor. Bunun sorumlusu eşler değil bu durumda bedeli ödemek de onların görevi değil.
Sütten kesilmemiş adamla evlenmeyin, sütten kesilmeden de evlenmeyin.
Zor günümde tabiki annemde kalacağım kaynanamda değil düşük zamanı yatmayı kabul etmiştim ama şuan istemiyorum mecbur muyuz ailelerde yatmaya kendi ailemde dahil ve kendi annemi daha çok istemem normal

Zor günümde tabiki annemde kalacağım kaynanamda değil düşük zamanı yatmayı kabul etmiştim ama şuan istemiyorum mecbur muyuz ailelerde yatmaya kendi ailemde dahil ve kendi annemi daha çok istemem normal
Siz hatayı o yola çıkarak yaptınız zaten, ne oldu anlamadım demeyin, riskli gebelik demek yattığın yerden kımıldanayacaksın demek 1.5 saatlik yola çıkma demek, evinde bile mümkünse tuvlete gitmeden yat demek. Hiç masal anlatmayın. Ben düşüğü memleketinize vardıktan sonra yaptığınızı anlayamamışım. Sizin konuşmaya bile hakkınız yok şu an anne baba olarak ikiniz de suçlusunuz.

Siz hatayı o yola çıkarak yaptınız zaten, ne oldu anlamadım demeyin, riskli gebelik demek yattığın yerden kımıldanayacaksın demek 1.5 saatlik yola çıkma demek, evinde bile mümkünse tuvlete gitmeden yat demek. Hiç masal anlatmayın. Ben düşüğü memleketinize vardıktan sonra yaptığınızı anlayamamışım. Sizin konuşmaya bile hakkınız yok şu an anne baba olarak ikiniz de suçlusunuz.
Ben düşük yapmadım bebeğin kalbi durmuş okuduğunu anla önce sen kimsin ki bana konuşma diyeceksin kim dedi sana 1 bucuk saat yol yaptım yarım saatlik ve doktorun izni ile yaptım o arada bebek ölmüş zaten uyanmadan suç siz de diyorsunuz önce insanlık öğrenin

X