Eş ya da sevgilinizle aranızda ne kadar boy farkı var?

Tanem

Benim canım oğluuuuuummmm
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
6.057
1
lovecom2ca2.jpg

Son düzenleme:
bende şahsen nişanlımdan uzun durmak istemem...hem onun üzülmemesi için hemde erkek uzun olmalı biraz diye düşünüyorum :=) topuklu giyme be canım istersen

ben normal topuklu giydiğimde neredeyse denk duruyorum,
ancak 10 cm lik topuklardan giydiğimde ya da çok yüksek spor ayakkabı giydiğimde aynı oluyoruz ki bu da hoş olmuyor çünkü zaten uzun ve iri bir sevgilim var,,
onla bir durmak güzel olmuyor :)
fakat yine de boylarımızın yakın olmasını seviyorum kendimi daha iyi hissettiriyor.

8 cm var bizimde aramzda:):):) sevgilinden veya eşinden uzun olmadığın sürece sorun yok ama öyle çok büyük farklarda olmamalı komik duruyo bence:)

25 cm var aramızda... Eski sevgilimle 40 cm e yakın vardı kaydirigubbakcemile3

ben 170 cm oda 190 santım :)
hep hosuma gıder onun omzunda olması boyumun, gerektıgınde ve cogunlukla topuklu ayakkabı gıyerım ama yınede ondan kısa oluyorum , ve bu benı mutlu edıyor. Goruntumuz her zaman uyumlu ve bırbırıne benzeyen bır cıftız bız

ben 172cm, canımın içi de 182cm..
cok yuksek topuklu giyince aynı gıbı oluyoruz,bozuluyor benımkı

benımde sevgilimle aramda 25cm var topuklu giysemde çok az fark olabiliyor yınede çok guzel :))

ama sorun etme canım benım eltım kocasından uzun ama çokta güzel anlaşıyorlar allah bozmasın zaten sevmekten boy fark edilmiyor bile:)

ay bugun boyumu olcturdumm veee 1 cm daha uzamısım :teytey: artık aşkımdan 4cm kısayım :)))
ben 1.83 :hooray: aşkım 1.87 :asigim:

X