Esaret ülkesi Acikhava hapishanesi offffff

pammuk123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016
75
41
Selamlar herkese
1 yila yakindir Avrupada yasiyorum evlendim ve buraya geldim evlenmeden önceki sartim istedigim zaman ülkeme gidip gelmekti esimde kabul etti. Izin sezonuna girioruz ben istanbulda büyüdüm annemler tüm tanidiklarim orda dün bilet bahsi gecti ben istanbula gidicem kayinvalidem de bana birlikte memlekete gideriz sen istedigin zaman istanbula gidersin dedi ama esim hayir gitmiceksin dedi kriz geciriorum bi akil verenim yok anneme de söylemek istemiorum aptal esimde dün bana hersey köprüyü gecene kadar dio pislik mi ne yaa offffff bi careeee

Siz çalışıyor musunuz?
Eşiniz istanbula mı göndermiyor, yokaa Türkiye'ye mi?

sinirlerim cok bozuk dün baska bi odaya gectim agladim baya geldi bana sarildi bi de bana inatcibolma kaybedersin dio salak mi ne

Direk kendine bir İstanbul bileti al. Kimseyi ikna etmeye uğraşma. Kayinvalidenle memlekete falan da gitme. Dediğim gibi direk İstanbul git ve esin peşinden koşsun. Baksin bakalim o köprü nasip geciliyormus. Hic alttan falan da alma. Hatta ben olsam o lafin üstüne haber bile vermem. İstanbul gidince ararim ben su an köprüden geciyorum diye. Simdi taviz verirsen bundan sonraki hayatin cehenneme dönecek benden uyarmasi.

bunu yapacak cesaretim yok yeni evlendim zaten kayinvalidemle cok yakin oturuoz aramiz cok iyi hergün severek gidiorm bügün gitmicem muhtemeln aricak bende sölicem oglun yakinda kapiyi üstüme kitler dicem

Paranız varsa hemen kendinize bilet alın yoksa da ailenize haber verin onlar alsınlar biletinizi gidin İstanbula.
Aklı sıra dediğim dediklik yapacak ama şimdi dediğini yaparsanız önünü alamazsınız, böyle devam eder.
Kendi iplerinizi kendi elinize alın.

bunu yapacak cesaretim yok yeni evlendim zaten kayinvalidemle cok yakin oturuoz aramiz cok iyi hergün severek gidiorm bügün gitmicem muhtemeln aricak bende sölicem oglun yakinda kapiyi üstüme kitler dicem
Iyide madem boyle yapacakti niye bastan soz veriyor istedigin de gidersin diye?
Yaptigi buyuk terbiyezlik kusura bakma ama sen onun elinde kuklasi degilsin...

X