Eşcinselim yardım..(Homofobikler girmesin)

Naz laskook

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2018
1
1
23
Merhaba direkt konuya gireyim,benim 1 yıldır sevdiğim biri var ve onun hakkında ne var ne yok her bilgiyi ediniyorum ve hem beynime hemde onun için almış olduğum deftere yazıyorum.Bu aralar baya yakınız,bakışları sanki benim ona baktığım gibi sevgi dolu. Fakat beni sevip sevmediğini çok algılayamıyorum :/ o benle diğerleri gibi çok konuşmuyor fakat konuşmaya başlayınca her ders bunu devam ettiriyoruz ve ne var ne yok gülüşe gülüşe konuşuyoruz. Ama bide asla unutamadığım şeylerde var mesela bazen derste birbirimize baktığımızı fark etmiştim, bazen onun bana baktığını da hissediyorum. 4 Yıldır tanıdığı arkadaşlarıyla konuşurken benle konuştuğu gibi konuşmadığını düşünüyorum. Bazen beni kıskandığınıda hissediyorum mesela yakın kız arkadaşım kafasını omzuma koyunca her nekadar rahatsız olup çeksemde onun bana baktığını ve biraz kırılmış olduğunu görüyorum,tamam bakabilir fakat bunu bitek o yapıyor yanımda konuşanların baktığı bile olmuyor.Bazen el ele tutuşuyoruz fakat nedense normal el ele tutuşmaktan öte daha sevgi dolu ve hafif oluyor (Anlamadınız biliyorum neyse.) diğerleriyle tutuştuğu gibi sıkı olmuyor daha çekingen oluyor ve bunlar olurken tabiiki ölüyorum neyse :KK70:

Aslına daha fazla yazabilirim fakat okumaya üşenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum.

anlattığınız şeylerin hiçbiri onun size ilgisi olabileceğini göstermiyor ne yazık ki. Karşınızdaki kişi de açık veya gizli eşcinsel mi bilmiyorum ama hetero kadınlar bu yakınlık gösterme meselesinde oldukça kafa karıştırıcı davranabiliyorlar, o yüzden emin olmadan sakın adım atmayın. Arkadaşlığınızdan olabilirsiniz. Diğer taraftan arkadaşınız sizin eşcinsel olduğunuzu biliyor mu? Yani belki de bilip yürüyordur yanı ona göre yavaş yavaş açılabilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden.

X