Esenyurt ta tecrübeli ve referanslı bakıcıyım

ESELA1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
1.867
1.528
Merhabalar torıum avm yakını oturmaktayım ,37 yaşında ,lise mezunu ,evli,diksiyonu düzgün bir bayanım ,bebek ve çocuk bakımında tecrübeli ve referanslıyım ,saygın ailelerle hafta içi 3 gün yada 5 yarım gün çalışmak tercihim ,yada uygun iş saatlerinde tam zamanlıda çalışmayı düşünebilirim ,güvenilir ve işinde profosyonel bir bakıcı arıyorsanız ben burdayım ,saygılarımla.............

ilanım günceldir ,e5 yakını oturduğumdan metrobüs güzergahıda ulaşımıma uygundur ayrıca ,saygılar.....

Beylikdüzü ,esenyurt çevresi ve e5 güzergahı part time hafta içi 2_3 gün yada 5 yarım gün saygın ailelerle çalışmak için uygunum ,bebek ve çocuk bakımında tecrübeli ve referanslıyım ,detaylar görüşülür.....

Merhabalar part time gün ve saatlerde yada ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bebek ve çocuk bakımınızı üstlenebilirim ,tecrübeli ve güvenilir biriyim , saygılar ........

Merhabalar full time ,part time çalışmak için uygunum ,bebek ve çocuk bakımında tecrübeli ve referanslıyım ,saygılar.....

Esenyurt torium avm yakını oturmaktayım ,bebek ve çocuk bakımında tecrübeli ve referanslıyım ,iş ilanım günceldir.......

Merhabalar torıum avm yakını oturmaktayım ,37 yaşında ,lise mezunu ,evli,diksiyonu düzgün bir bayanım ,bebek ve çocuk bakımında tecrübeli ve referanslıyım ,saygın ailelerle hafta içi 3 gün yada 5 yarım gün çalışmak tercihim ,yada uygun iş saatlerinde tam zamanlıda çalışmayı düşünebilirim ,güvenilir ve işinde profosyonel bir bakıcı arıyorsanız ben burdayım ,saygılarımla.............
Merhaba Torium civarı bakıcı arıyoruz halen güncelmidir? Ve tam gün düşünürmüsünüz?

Merhaba Torium civarı bakıcı arıyoruz halen güncelmidir? Ve tam gün düşünürmüsünüz?
Malesef artık başka bir iş alanı ile ilgili çalışıyorum,çok severekte uzun yıllar çalıştım.. tesekkür ediyorum umarım bulursunuz iyi bir bakıcı..

X