Eşi/Sevgilisi denizci olanlar toplanalım ☺️

Elisa7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
2
1
33
Merhaba canlar,
Sevgilim gemiye gitti ve ben ilk kez erkek arkadaşını gemiye gönderen biri olarak çok zorluk çekiyorum. Aylardır yanyanaydık, ilk başta bu ilişkiye mesleği nedeniyle olumlu bakmıyordum. Ama şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübe sahibi birileri var mı?

Merhaba canlar,
Sevgilim gemiye gitti ve ben ilk kez erkek arkadaşını gemiye gönderen biri olarak çok zorluk çekiyorum. Aylardır yanyanaydık, ilk başta bu ilişkiye mesleği nedeniyle olumlu bakmıyordum. Ama şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübe sahibi birileri var mı?

Merhaba Canım,
Bende bir denizci sevgilisi olarak şunları söyleyebilirim.. Sevgilim gemiye çıkmadan önce tam 8 ay birbirimizden bir gün bile uzak kalmadık. Bilmiyoruz ikimizde, birbirimizi görmeden yaşamanın ne olduğunu.. Gemi buldu ve gitti.. Hem de Portekiz'e.. Telefon çekmiyor.. Yüzünü görmeden uyumadığım adamın sesini dahi duyamıyorum.. Yaşadığım şeyler öyle ağırdı ki benim için.. Neyse iletişim işini çözdük.. Ama O da bende dayanamadık.. 6 ay kalması gereken gemiye, 1buçuk ay sonra istifa dilekçesini verdi.. İndirmediler.. Uçak biletini almadılar.. Parasını ödemediler.. Tam bir rezaletle karşı karşıyaydık (şans). Sonra bi geldi.. Sanki hiç gitmemiş.. Sanki hep yanımdaymış da ben farketmemişim.. Sanki hiç ağlamamışım.. Sanki bir rüyaymış.. gibi hissettim.. Anlatmak istediğim şey hiçbir şey sonsuza dek sürmez. Sabret.. Döndüğünde senin gözlerine bir baksın.. Hepsi geçecek...

Merhaba canlar,
malesef, keşke bende tecrübeli olsaydım ama 3 ay önce karşılaştım bu durumla çok zor. Alışması çok zor Allah yardımcımız olsun

Bende yeniyim konuşacak biri var mi ihtiyacım var..

X