eşim ailemi baskılıyo...

Kendinizi esinizin yerine koyun? Belki o zaman onu anlayabilirsiniz. Bnm kp'de sizin babaniz gibi davransa tavrımi koyardim. Babanızın sorunlarini normalllestirmeyin. Esiniz gayet haklo davasind

Aynen canim bende onu diyorum. Konu sahibi halletmeli neticede onun babasi. Bak hep babasini elestiriyor ama esi bir sey deyince zoruna gidiyor

Konu sahibinin titiz annesi sidikli bir şekilde koltuğuna sızmasına engel olamamış, bir kızın babasına ne tesiri olacak ki? Anne-baba inanılmaz kutsaldır benim için, burda kaç konuda konu sahibine ailesini savunmadı diye çıkışmışlığım var. Ama kutsallık da bir yere kadar. Kişisel hijyenine dikkat edecek insanlar arkadaş. Ben konu sahibinin eşinin yerinde olsam inanın onlara gidip o koltuklara oturamam. Kim alınırsa da alınsın. Alınan adam azıcık temiz, titiz olur.

Kayınbabanız evinize gelip, sızsa, saçmasapan konuşsa, kötü koksa, pis olsa kabul eder miydiniz?
Ben söyleyeyim, hayır!
Hemen itiraz ederdiniz.
O sizin babanız, eşinizin babası değil. O nedenle çekmek zorunda değil. Normal şartlar altında evinde misafir eder, saygıda kusur etmez, bayramını seyranını bilip ziyaret eder. Bunlara tamam, zaten olması gereken bu. Fakat babanızın durumu normal değil ve bu şartlar altında da eşiniz kibar davranıp çekmek zorunda değil. İçmediği zamanlar gelip misafirlik yapacak o halde.
Ben kendi babamı bile toplamam o haldeyken, kaldı ki babam bile olmayan birini toplayacağım. :KK14:

Taksiciler 24 saat işte olup 24 saat evde mı oluyorlar??
24 saat nasıl çalışılır ki
Bide yolcu taşıyorlar uykusuz:KK43:

Babanız tabiki yaptığı doğru değil ama eşinizin yaptığı daha da kötü
Bir babaya böyle mı davranılır
Biraz terbiye lazım galiba

Alkol bağımlılığından kurtulması için tedavi oldu mu babanız ? Alkollü iken neden sizin eve geliyorlar onu anlamadım

Açıkçası benim evime sarhoş kokan bir adam gelse bırak yanına oturmayı oturduğu yeri 40 kere temizlerdim ki anneniz dr titizmış ve rahatsız oluyormuş. Esiniz de bu durumda rahatsız olmakta çok haklı çünkü çekmek zorunda değil ama dile getiris şekli yanlış belki bu konuda diz çok rahat dillendirdiginiz için yorum yapabiliyor. Babanızın kendine çeki düzen vermrsi lazim

baban işine son versin hayır dıger araba kullanıcıların bile hayatını tehlikeye atıyor zira... eşin haklı ınsan yeri geldğinde kendi ailesine bile tahammul edemıyo herkes kendine çeki düzen versin yani ..

X