eşim bana sormadan Derince'ye taşınma kararı aldı

malihulya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
271
155
30
Eşimin ailesi derincede yaşıyor. Ama ne nişanlılık nede evlilik süresince oraya taşınırız demedi.konusunu dahi açmaya gerek görmedim.ama 2 aydır oraya taşınmaktan bahsediyor.ev arayışına bile girmiş.annesi babası yaşlanacakmış bugün yarın.tek erkek çocuk olarak uzaklarında olamazmış.kendimi hiçe sayılmış,aldatılmış hissediyorum. Evlilik böyle bir şey mi? Derinceyi görmedim ama şimdiden nefret ediyorum. Ben orada yapamam.boğulacakmışım gibi geliyor. Ağlamaktan içim çıktı .nasıl ikna ederim. Derince yaşanılır bir yer midir ki?

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158
Eşimin ailesi derincede yaşıyor. Ama ne nişanlılık nede evlilik süresince oraya taşınırız demedi.konusunu dahi açmaya gerek görmedim.ama 2 aydır oraya taşınmaktan bahsediyor.ev arayışına bile girmiş.annesi babası yaşlanacakmış bugün yarın.tek erkek çocuk olarak uzaklarında olamazmış.kendimi hiçe sayılmış,aldatılmış hissediyorum. Evlilik böyle bir şey mi? Derinceyi görmedim ama şimdiden nefret ediyorum. Ben orada yapamam.boğulacakmışım gibi geliyor. Ağlamaktan içim çıktı .nasıl ikna ederim. Derince yaşanılır bir yer midir ki?

Derince nerdeki? Ne kadarlık bir mesafe size? Sizin aileniz yaşlanmıyor mu? Onlara yazık değil mi? Yoksa erkek olunca ayrıcalıklı mı olunuyormuş? Memursunuz tayin falan ayarlanmadan olacak şey mi o? Eşiniz en azından sizinle adam gibi konuşmadan böyle bir şey yapamaz. Haklı değil ama farzedelim ki taşnmakta haklı olsun gene de yol yordam bu değildir. Bu yapılan terbiyesizliktir.

malihulya

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
271
155
30
Hiç uzun süreli kalmadım .pek görmedim de ama hiç sevemedim.belki de onlar da orada diye

magicat

tam zamanlı anne
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
5.104
18.125
Nerede yaşıyorsunuz şu anda?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2337 gün geçti.

malihulya

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
271
155
30
Derince nerdeki? Ne kadarlık bir mesafe size? Sizin aileniz yaşlanmıyor mu? Onlara yazık değil mi? Yoksa erkek olunca ayrıcalıklı mı olunuyormuş? Memursunuz tayin falan ayarlanmadan olacak şey mi o? Eşiniz en azından sizinle adam gibi konuşmadan böyle bir şey yapamaz. Haklı değil ama farzedelim ki taşnmakta haklı olsun gene de yol yordam bu değildir. Bu yapılan terbiyesizliktir.
Kocaeli'ye bağlı

Buzullar

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
219
84
26
Ayni şeyi bende yaşıyorum üstelik biz evlenmeden konuşmuştuk . Simdi birden Sivasa taşınma kararı aldı ve maalesef vazgeciremedim bende çok üzülüyorum neden böyle oluyor . Resmen gunahima girdi

PabucumunNicki

NickiminPabucu
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
7.769
15.793
Derince neresi bilmiyorum ama insanlar yasadigina gore yasaniliyor ama siz yapabilirmisinzi bilmiyorum.
Suan nerede yasiyorsunuz.
Suan istemediginizi ortak karar almaniz gerektigini esinize anlatin baska anlatma yolu yok.

malihulya

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
271
155
30
Ayni şeyi bende yaşıyorum üstelik biz evlenmeden konuşmuştuk . Simdi birden Sivasa taşınma kararı aldı ve maalesef vazgeciremedim bende çok üzülüyorum neden böyle oluyor . Resmen gunahima girdi
Neden böyleler anlamam .alttan alta aba altından sopa gösterip tehdit ediyor

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.417
15.781
derince fena degildir aslında carsısı falan genis aradıgını bulabilirsin ama rahat rahat geziyim falan durumu yok millet bön bön bakar 60 evler tarafı oraya gore daha guzel

Buzullar

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
219
84
26
Onemli olan yaşanılacak bir yer olup olmamasindan cok tek başına buna karar vermesi. Senin ailenin bulunduğu yerde yaşayın o zaman. Onlar da yaşlanacak. Ne kadar bencil bu erkekler ya. Düşüncesizler. Kabul etme madem kendi gitsin.
Aynen en çok koyanda bu zaten hic değilse güzel şeylerle gönlümüzü alsalar . Ama mecburuz ya umurlarinda değil .