eşim bana sormadan Derince'ye taşınma kararı aldı

mrb ...DERİNCEYE 2-3AY ÖNCE YERLEŞTIK BIZ DE HAVASI ÇOK TEMIZ BIR YERDEN TAŞINDIM VE KÜÇÜK BİR YERDEN ÇOK DA SEVİYORDUM .......EVET ORALARIN HAVASINI BULAMAZSIN SONUÇTA BÜYÜK ŞEHİR KÜÇÜK YERİN SAKİNLİĞİ DE YOK AMA YAŞANMAYACAK BIR YER DEGIL EMIN OL HAYIR KÖTÜNÜN İYİSİ DE DEĞİL BİLDİĞİN İYİ YAAANİ....COK KARALAR BAĞĞLAMA ÇOÇUKLARININ EĞİTİMİNİ ŞİMDİ TAKMIYOR OLABİLİRSİN AMA EĞİTİM İÇİN İYİ Kİ GELMİŞİZ AYRICA HERYERE VAPUR VAR OOOH BEBELERINI AL HAFTASONU GEZİN KOCA BİR SAHİLİ VAR KV NERESİNDE OTURUYOR????HAVASI TEMİZ YERLERI VAR BI KERE DAĞ HAVASI GİBİ ORALARI TERCIH EDIN ....DENIZ KENARI İSE DE OLSUN ÜZÜLME KV ILE ANLAŞIYORSAN ILERDE COCUKLARI BIRAKIP BI KOCANLA GEZMEYE GIDERSINIZ BUNLAR ONEMLI OLUYOR ZAMANLA COCUKLARININ EĞİTİMİ ONEMLI OLUYOR INAN DEVLET OKULLLARI MUKEMMEL KAZDAGLARINDA NEREYE GITCEK COCUKLAR...EVET EMIR GIBI OLMASI HOŞ DEGIL AMA ERKEKLER COGU ZAMAN KENDISINI BOYLE KIBAR KIRMADAN IFADE EDEMIYOR KOCANLA ARANIZDA HUZURSUZLUK YOKSA BUNU SORUN ETME BEN AYNI ŞEYLERDEN GECTIM ISTERSEN KONUŞALIM BEN DERINCEYE GELINCE DR A GITTIM PSIKOLOJIM BOZULDU AMA DERINCEDEN KAYNAKLI DEGIL BEN BILE ALIŞTI ISEM SEVME NOKTASINA BILE GELIYOR ISEM BENCE HIC TAKMA

AYRICA BENCE BURDA yok kocandan boşan yok boyle koca olmaz olsun DİYEN ARKADAŞLAR YÜZÜNDEN KOCANDAN SOĞUMA RESMEN GAZ VERİYORSUNUZ YA ....SİZİN NASIL BIR KOCANIZ OLCAK ACABA YA DA NASIL KOCALARINIZ VAR ....MILLETE GAZ VERMEYIN YA ZATEN ÜZÜNTÜLÜ BIR KADIN VAR..OKUYAN DA SANIR Kİ BU ŞEKILDE YAZANLARIN KOCALARI FEVKALEDE MUKEMMEL INSANLAR

..INAN UZUN VADEDE KOCANIN BU KARARININ BELKI SIZIN ICIN DAHA HAYIRLI OLACAGINI GORCEKSIN BILEMEZSIN SEN KENDI HAYATINI DÜŞÜN KOCANIN BU KARARINI DÜŞÜN UYACAKMISIN UYMAYACAKMISIN VE YA KAZDAGLARINDA KALASIN VARSA BUNU KONUŞ KOCANLA BURDA YAZILANLARLA HAYATINI YÖNLENDIRME.....BAK KİMİSİ DERINCE COK GUZEL EĞİTİMİ HARIKA IMKANLARI COK DIYOR KİMİSİ AYYY LANET BIR YER ALLAH BELASINI VERSIN DERINCENIN DIYOR...DEMEK KI BU GÖRECELİ BURDAKİ HAYATININ NE KADAR MUTLU OLDUĞUNA BAĞĞĞLI SEN KOCANLA COCUKLARINLA MUTLUMUSUN ARKADAŞ PARİS DERINCE KAZDAGLARI VAN HAKKKARI ISTANBUL HERYER GUZEL GELIR .....BEN COOOOK ARAŞTIRDIM BURDA DAĞ HAVASI DA BULURSUN DENIZ DE SAHIL DE DÜNYA KADAR PARK BAHÇE COCUKLARIN COK EĞLENIR BIR SÜRÜ OKUL MADDI IMKANIN VARSA ÖZELSE ÖZEL OKUL KURSSA KURS ....BELKI KAZDAGLARINDAN ÇIKMAK İLERİSİ İÇİN SİZE İYİ GELİR

Sitede yazının tamamını büyük harfle yazmak yasak.

Kocanınzın kafasına buyruk iş yapması çok yanlış. Burda haklısınız.

Derinceyi biliyorum. Kocaelinin ilçelerinden. Çoğu ilçeye göre güzelde. 60 evlerde kuzenlerim oturuyor. Yazları gitmişliğim çoktur. Zaten ist kocaeli arası mesafe kısa bende. Herneyse derince yaşanılabilir bir yer. Bir vasıtayla izmit merkeze ulaşabilirsin. Herşey var. Küçük istanbul gibi.

Yaxları 3 ay açık fuarı var. Eğlencelidir de.

Bence sevebilirsin orayı. Ama kv ile kp'e yakın olmak zor olur mu bilemem. Orası meçhul.
kocaeli Istanbuldan bin kat iyidir bana göre sorun size sormadsn bunu istemesi. Tel erkek cocugu olunca niye yakin olmak zorunda? öbürler evlat degilmi:KK66:
Bugun bunu yapan yarinda ailesini sizi eve tasir...

Kocaeli'nin bir ilçesi olduğunu biliyorum, küçük bir yerdir muhtemelen ama eşinizinde ailesine karşı sorumlulukları boyutunda haklılık payı var, anlayış göstermeye çalışın. Alışırsınız oraya da

Sanayi bölgesi olmasından dolayı arkadaşların da bahsettiği gibi havası pis o tarafların. İkna etmeye çalışın tatlı dille eşinizi yine de

Ben izmitte yaşıyorum Oraya gittim defalarca çok sıkıcı gıcık bir yer.Ben istemem orada yaşamayı 4 yıl önce giderdim tabi 4 yılda ne kadar değişebilir bilmem

X