Eşim bana yanlışlıkla mı mesaj attı?

Eşinizle mesajlaşırken seni seviyorum dediniz o da ben de seni seviyorum dedi diyelim. 15 dk boyunca başka konulardan konuştunuz. Eşiniz tekrar "ben de seni seviyorum aşkımm" yazdı. Şüphelenir miydiniz?
NOT:
Aslında sadece kafasının dağınık olması beni arada bırakıyor. Normal bir zamanda değiliz evimiz depremde hasar aldı. Beni ailemin yanına bırakıp evi toparladı. Çalıştığı fabrika da bir ay boyunca çalışamaz duruma geldi. Normal zaman olsa kesin dicem.
NOT2:
Bunu dedin zaten diyip gülücük koydum. Yarım saat cevap gelmedi ama o yarım saatte ara ara çevrimiçiydi. Bir de o arada bizim evden kardeşinin evine geçtiler kardeşiyle orayı da toparladılar. Bu sırada saat 23.30 dan 24.00a geldi. Öğretmenler günümü kutladı ama normalde bu kadar erken kutlamazdı. 24 kasım günü gün içerisinde herhangi bir saatte kutlardı. Bilemiyorum kafam çok karışık bir yandan depremin etkilerini hala hissediyorum. Küçük bebeğim var. Bir yanım adam evimizi işini kardeşinin evini toparlıyor sakin ol bir şey yok diyorum bir yanım da o karışık trafikte bana yanlışlıkla mesaj attı diyorum. Bilemiyorum
Bazen eşim beni seni özledim yazıyor bende bazen bir şeye odaklandigimda bende seni seviyorum diyorum 😅 bir mesajla böyle karalar bağlamak bence çok saçma eğer telefonunu gizliyor ise yada telefonla çok uğraşıyorsa yada başka şüphe duyacagin başka bir durum yoksa bence rahat ol ya sıkıntı etme bence...

Bence dalgınlıktandır ama siz %20 lik bi süpelenme payı bırakın takipte kalın , çok geçmiş olsun bu ara da .

Eşime ne zaman yapmak istemediği bi iş söylesem ya da, ya da gereksiz bişeye kızsam konuyu kapatmak için "ben de seni seviyorum hayatım" falan der. :KK70: Ben şüphelenmezdim

Erkek arkadaşıma ilk ben naber dediğim halde ayrı mesajda “iyiyim - senden naber” yazdıysa “iyi bebeğim sen nasılsın” demişliğim çok var 😂. Başka şüphelendiğiniz hareketi yoksa ben oyumu “dalgınlıktan olabilir”den yana kullanıyorum.

E söyledin zaten dediğinizde onun tepkisi ne oldu?

Ben aşırı kuruntulu ve kafada kuran bir tip olduğum için beni düşündürürdü bu.

Hatta bi ara sevgilimle mesajlaşırken pembe kalpli emoji yolladı hiç pembe kalp yollamazdık birbirimize.
Nasıl buldu hemen bu emojiyi, demek ki son kullanılanlarda diye bi panikledim :KK70:
Sonra konuşmalarımıza tek tek baktım bi ara bütün emojileri denemek için atmış pembe kalp de varmış içinde :KK53:
Benimki de durup dururken bana bebeğim yerine böcek demeye başladı. Anlık bir “noluyoruz ya, kime böcek diyor da bu bana da alışkanlıkla söyledi 🤦🏼‍♀️” diye bir panik oldum. Sonra hatırladım kedimizin lakabı böcek :KK70:

Benim yogun ve stresli bir isim var böyle tuhafliklar yapiyorum bazen. Mesela bir arkadasima ooo hani sen diyetteydin yazdim. Meger 1 ay önce gönderdigi manti fotosuna cevap yazmisim whatsapptan 🫠 nasil becerdigimi bilmiyorum ama yeni mesaj gibi görmüstüm.

Sizin konunuzu okuduktan sonra esime bende seni seviyorum diye mesaj attim adam kalp atmis bana
Sordum sen bana seni seviyorum demedin ki belki yanlislikla attim neden sormadin dedim benden baska kime yazican o mesaji yogunluktan oyle yazmissindir dedi.
Yani isin ozu erkekler pek takmiyolar boyle seyleri ben de bir bu mesajla aldatma suphesine girmezdim

Whatsapptan falan mesajlaştıysanız acaba eli değdi de tekrar o kısma geldi yine aynısını yazdığınızı sanıp cevap mi verdi?

Çok geçmiş olsun inşallah eskisinden bile güzel bir hayatınız olur

Eşinizle mesajlaşırken seni seviyorum dediniz o da ben de seni seviyorum dedi diyelim. 15 dk boyunca başka konulardan konuştunuz. Eşiniz tekrar "ben de seni seviyorum aşkımm" yazdı. Şüphelenir miydiniz?
NOT:
Aslında sadece kafasının dağınık olması beni arada bırakıyor. Normal bir zamanda değiliz evimiz depremde hasar aldı. Beni ailemin yanına bırakıp evi toparladı. Çalıştığı fabrika da bir ay boyunca çalışamaz duruma geldi. Normal zaman olsa kesin dicem.
NOT2:
Bunu dedin zaten diyip gülücük koydum. Yarım saat cevap gelmedi ama o yarım saatte ara ara çevrimiçiydi. Bir de o arada bizim evden kardeşinin evine geçtiler kardeşiyle orayı da toparladılar. Bu sırada saat 23.30 dan 24.00a geldi. Öğretmenler günümü kutladı ama normalde bu kadar erken kutlamazdı. 24 kasım günü gün içerisinde herhangi bir saatte kutlardı. Bilemiyorum kafam çok karışık bir yandan depremin etkilerini hala hissediyorum. Küçük bebeğim var. Bir yanım adam evimizi işini kardeşinin evini toparlıyor sakin ol bir şey yok diyorum bir yanım da o karışık trafikte bana yanlışlıkla mesaj attı diyorum. Bilemiyorum
Iliskinizde hersey yolunda mi? Esinizin sizi sevdigini hissediyor musunuz? Aldatildiginizi dusundurecek baska bir olay oldu mu? Eger boyle bir sey yoksa, bence ustunde durmaya degmez. Bir kerelik kafasi karismistir. Adam zaten fazlasiyla yogunmus.

NOT:
NOT2:
Bu tamamen eşinize guveninizle alakalı.Esim böyle bı mesaj atsa şöyle düşünürüm o an mesajı göndermeye çalışmış gitmemiş yarım saat sonra gelmiştir.Yada başka bişey olmuştur.Ona başka türlüsünü konduramam.yani siz şüphelenmissiniz demek ki bir sorun var

Sizin konunuzu okuduktan sonra esime bende seni seviyorum diye mesaj attim adam kalp atmis bana
Sordum sen bana seni seviyorum demedin ki belki yanlislikla attim neden sormadin dedim benden baska kime yazican o mesaji yogunluktan oyle yazmissindir dedi.
Yani isin ozu erkekler pek takmiyolar boyle seyleri ben de bir bu mesajla aldatma suphesine girmezdim
Sorsaydı ne diyecektiniz çok merak ettim 😅

X