Eşim beni sevmiyor mu

Schizophrenia

~
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
1.534
395
Eşim ilgisiz değil evde güldürür benim yüzümü hep somurtkan bi koca değildir sakalar yapar. Ama romantiklik sıfır sıfır sıfır. Hiç dokunsal değil. Gün içinde beni hiç öpmüyor, sarilmiyor. Bense kadınım duygusal ihtiyaçlarım var. Iltifat ta duymuyorum. Sadece cinsellik istediği zaman gelir öpüp sarılır veya iltifat eder vücuduma.

E her gün de beraber olunmuyor sonuçta. Olmadığı günler hiçbir temas olmadığı için bu sefer ben kendimi kötü, istedigi sıcaklığı alamamış hissediyorum. Kısacası kendimi eksik hissediyorum.

Buradan aldığım tavsiyelerle yine malum sey icin gelip sarıldığı bir gün "niye sadece ozledigin zaman geliyorsun normalde gelip öpmüyorsun" dedim isi vardı çıkacaktı devami gelmeyecekti" bir sey olmayacak ki çıkacağım evden zaten" dedi. Yani bu laftan sonra anlamamış mıdır ilgi beklediğimi cinsellik haricinde de? Illa gel beni öp diyip zorla kendimi mi opturecegim böyle şeyler icten gelmez mi? Sadece özlediği zaman geliyor hissediyorum ben bunu. Uyurken bile özlediği zaman sarılıyor arkamdan. Ben biraz şefkat, sıcaklık istiyorum. Ne yapabilirim? Siz olsanız ne yapardınız?

isi vardı çıkacaktı devami gelmeyecekti" bir sey olmayacak ki çıkacağım evden zaten" ded

Bu konu evlenince bu şekilde olur genelde. Şefkat göstermemesi başka bişey ama. Bazıları sözle, dille değil de davranışıyla belli eder. Son olarak romantik olmaması..sevgiliyken anlamanız gerekirdi son iki şikayetinizi..

Siz böyle biriyle Mutlu olamazsınız bence, çünkü beklentileriniz çok ayrı.

Sizi biraz dizilerdeki aşka eşdeğer bir ilişki arıyor gibi gördüm. Belki de romantizmden hiç hoşlanmadığım için bilemiyorum..

isi vardı çıkacaktı devami gelmeyecekti" bir sey olmayacak ki çıkacağım evden zaten" ded

Bu konu evlenince bu şekilde olur genelde. Şefkat göstermemesi başka bişey ama. Bazıları sözle, dille değil de davranışıyla belli eder. Son olarak romantik olmaması..sevgiliyken anlamanız gerekirdi son iki şikayetinizi..

Siz böyle biriyle Mutlu olamazsınız bence, çünkü beklentileriniz çok ayrı.

Sizi biraz dizilerdeki aşka eşdeğer bir ilişki arıyor gibi gördüm. Belki de romantizmden hiç hoşlanmadığım için bilemiyorum..
Gece uyurken korktugumda elimi öpmesi, uzerim açılınca ortmesi, hastayken cayimi corbami ısıtıp yatağa kucağında götürmesi sefkat bunlar. Ama uyanıkken yapsın sevildigimi derinden hissedeyim istiyorum. Bir işten geldiginde veya giderken de opulmek istenmenin, sarılarak film izlemenin dizilerle alakasi yok ki. Beklentilerim o kadar yüksek değil ben de gerçekçi bir insanım.

Sevgiliyken haftada 1 görüşüyorduk ve özlem oluyordu. Haliyle sürekli temas halindeydik. Çok çok mutluydum yanında. francesca francesca
Şefkat başka diye yazdım zaten. Onu herkes arar.

Romantik değil vs yazmışsınız ya, ben ona istinaden öyle söyledim, huy bu değişmez ama. Yani ne yaparsanız yapın adamın formatı böyle.

Gayet normal bişey istiyosun aslında.şahsen bende beklerim isterim.ama belkide sen ilk adımı atmalısın belliki kocan odun.sen sarıl sen öp bakalım oda senden alışıp yapacakmı

Eşim ilgisiz değil evde güldürür benim yüzümü hep somurtkan bi koca değildir sakalar yapar. Ama romantiklik sıfır sıfır sıfır. Hiç dokunsal değil. Gün içinde beni hiç öpmüyor, sarilmiyor. Bense kadınım duygusal ihtiyaçlarım var. Iltifat ta duymuyorum. Sadece cinsellik istediği zaman gelir öpüp sarılır veya iltifat eder vücuduma.

E her gün de beraber olunmuyor sonuçta. Olmadığı günler hiçbir temas olmadığı için bu sefer ben kendimi kötü, istedigi sıcaklığı alamamış hissediyorum. Kısacası kendimi eksik hissediyorum.

Buradan aldığım tavsiyelerle yine malum sey icin gelip sarıldığı bir gün "niye sadece ozledigin zaman geliyorsun normalde gelip öpmüyorsun" dedim isi vardı çıkacaktı devami gelmeyecekti" bir sey olmayacak ki çıkacağım evden zaten" dedi. Yani bu laftan sonra anlamamış mıdır ilgi beklediğimi cinsellik haricinde de? Illa gel beni öp diyip zorla kendimi mi opturecegim böyle şeyler icten gelmez mi? Sadece özlediği zaman geliyor hissediyorum ben bunu. Uyurken bile özlediği zaman sarılıyor arkamdan. Ben biraz şefkat, sıcaklık istiyorum. Ne yapabilirim? Siz olsanız ne yapardınız?

Birlikteliğimizin ilk başlarında eşim bana daha çok öp beni, daha çok sarıl bana, sevgini daha çok göster yani demişti. Ben de o yönde adım atmıştım hep. Evlendikten bir süre sonra o benden uzaklaştı, ben yaklaşmasam hiç temas etmezdik o derece. Çok defa söyledim açık açık, sen benden istedin ben de senden istiyorum diye. Tabii bizim ilk yıllarımız ayrı şehirlerde geçti, bir süre o bir süre de ben başka bir şehirde çalıştık. Şimdi çok şükür alıştı. :) alışana kadar da yanağımı falan uzattım hep :)) halen daha yanağımı uzatacak olsam o da yanağını uzatır. :))) sonradan fark eder öper. Adamı o kadar alıştırmışım yani. Siz de arsızlaşıp (bi ara arsızlık olarak görüyordum artık) böyle yapabilirsiniz. Erkekler cidden bazı şeyleri başka türlü anlayamıyor..

Eşinizle yapılarınız farklı demek ki onun sadece özlediğinde sarılıp öpmek aklına geliyor, siz devamlı temas halinde olmak istiyorsunuz. Söyleyin bunu eşinize sizin ne istediğinizi anlamayabilir, o kendince bunun yeterli olduğunu düşünüyor olabilir, bu sizi sevmediğini göstermez, ki uyurken arkadan sarılmak bile sevgisini gösteriyor bence.
Ben de devamlı öpülmek sarılmak isterim siz gibi, eşim de öyledir benim, ama bazen olmadığında uzatırım yanağımı gülerek öp çabuk derim, sarıl derim, derim yani ya da kendim yaparım. Siz de o kendiliğinden yapmıyorsa böyle böyle alıştırın, isteklerinizi bilsin. O yapmıyorsa siz yapın. Elbet alışır ha hiç temas sevmeyen biriyse bilemem ama zannetmiyorum.

canım her kadın farklıdır her erkekte kimisi dokunaak sevmez. oyuzden esinle geniş bir zamanda konus ne istediğini

Sevmemekle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü normalde iyiymiş. Bence istediğinizi almayı bilmelisiniz. Erkekler böyle şeyleri imalarla falan anlamıyor. Ben de çok dokunmayı falan seven bir insanım. Gidip kendim yapıyorum çoğu zaman. Aklına gelmiyor fazla. Üzgünüm sarılma zamanı geldi deyip tabletini çekiyorum elinden mesela :KK70: Arsızım :KK70:

e adam özlediği zaman geliyomuş daha napsın evd de dip dibe oturulmaz ki? çok isityosan sen git öp, sarıl. itecek hali yok.

Siz eşinize aynısını uyguluyor musunuz?Uygulayıp ona rağmen o da aynı şekilde karşılık vermiyorsa tamam.Ama siz de ilgi göstermeyip bekliyorsanız bu böyle devam eder.Benim eşim de sevgiliyken daha ciddiydi.Evlendik,mecbur ben şekil verecektim :) O yapmadıkça ben ilgilendim ailesinin yanında olsun ilgimi,sevgimi belli ettim.O da bir Zaman sonra karşılığını verdi alıştı böyle davranışlara.
Eğitmek gerekiyor erkekler bizim kadar ince düşünmezler.

ben bilerek yaptığını düşünmüyorum çok fazla takılmayın. siz kapıdan girince sıcacık bir gülüşle sarılın kucaklayıp opun hergün yapın abartmadan ama bence oda alışacak ama nie opmuyosn niye söle böle yapmıyosn deme hiç bişe deme tv ızleyp otururkn sarıl yavaşca hani davranışınla göster bakalm nolcak :)

Bu biraz yapı meselesi bence.bizde de tam tersiydi.esim sikayetlenirdi hic sarilmiyosun opmuyosun diye o da benim tam tersim karsi koltuga otursam gelsene diye kizardi.zamanla ben de alistim bi insan biraz soguk bi yapiya sahipse bazen gosteremiyo karsi tarf beklentilerni gostermez adim atmazsa oyle gdiyo siz yanasin biraz opun ynina gdin sarilin alisicaktir zmanla

sürekli mıç mıç olmaktan iyidir emin ol bazen hiç çekilmiyor...
insaniz sonucta ayni anda ayni duygulari yaşamiyoruz itici bile gelebiliyor bazen o sarilmak öpmek...

yada bilmiyorum benim icin böyledir baskasi ihtiyac duyar, ben fazla sikintiya gelemiyorum sanirim...

X