Eşim beni sevmiyor

2626zaman

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2013
74
2
34
evt ben öyle hissediyorum.5 yıllık evliyiz 4 yaşında oğlumuz var maddi manevi çok sıkıntılar çektik.3 yıl gurbette yanlız yaşadık 1 yıldır kendi dükkanımızı açtık hatta beraber çalışıyoruz.önceden sürekli öper hatta ısırırdı.sarılmadan uyumazdı üzülsem gözümün içine bakardı.şimdi çok farklı tartıştığımızda boşanmadan bahsediyor çok ağır laflar küfürler ediyor.dün akşam davete gittik bu arada gerçekten güzel olduğumu söylerler dükkanda beni öğrenci zannediyorlar 28 yaşındayım ama 22 gösteriyorum fiziyim kız zamanlarımdaki gibi herkes bir kere daha dönüp bakıyor.kv bile maşşallah dedi çok beğendi arabaya indik eşim annesine diyorki pek güzel geldin gözüme pek güzel olmuşsun bana zerre bişey yok.çok üzüldüm.hiç iltifat etmez.hep eleştiri yemeği beğenmez ev işimi beğenmez oğluma tavrımı beğenmez soru sorma şeklimi beğenmez vs vs.annesini pek istemiyorum bellide ediyorum o yüzdende çok kavgalarımız oldu annemi sana değişmem bile dedi bana o doğru tabide.çok sinirli en ufak bişey parlıyor bende ona çıkışıyorum köpek gibisin diyor bana o zamanda.alttan almayı beceremiyorum.ve cinsellik..haftada bir oda apar topar.geçen sordum niye öpmüyorsun cinsellik istemiyorsun falan diye hep ben mi yapıcam dedi.evt cilveyi bilmiyorum şapur şupur değilimdir onumu istiyor bilmiyorum.ilgi vermiyor bekliyorum.oda artık ilgi göstermiyor hiçç.kilodunda .... olduğunu görüyorum geceleri oluyor.öyle duş alayım derdide olmuyor farketmiyorum diyor.bi gün kıyafet giyindim hoşuna gitti.haftasına yine giyindim geri çevirdi ağladım gönlümü aldı yorgunmuş hasta gibiymiş.1 haftayı geçti hiç isteği yok.bense onu daha bir kere reddetmedim acaba ondan mı bana böyle davranıyor.elinin altında hazırım.bana işve cilve öğretin biraz kendime onu nasıl aşık edebilirim.çok ağırım yaşım dan ağır kanlıyım cıvıl cıvıl değilsin der.biryere otursak susup susup kalkarız.galiba birazda havalanmayayım diye bana böyle davranıyor.aldatma diye düşünmeyin 24 saat beraberiz teli bile hep önümde maiileri açık durur.çok üstüne düştüm aradım sordum hep bunalttım payım çok büyük ama şimdi nasıl geri toparlayabilirim.

Son düzenleme:
evt ben öyle hissediyorum.5 yıllık evliyiz 4 yaşında oğlumuz var maddi manevi çok sıkıntılar çektik.3 yıl gurbette yanlız yaşadık 1 yıldır kendi dükkanımızı açtık hatta beraber çalışıyoruz.önceden sürekli öper hatta ısırırdı.sarılmadan uyumazdı üzülsem gözümün içine bakardı.şimdi çok farklı tartıştığımızda boşanmadan bahsediyor çok ağır laflar küfürler ediyor.dün akşam davete gittik bu arada gerçekten güzel olduğumu söylerler dükkanda beni öğrenci zannediyorlar 28 yaşındayım ama 22 gösteriyorum fiziyim kız zamanlarımdaki gibi herkes bir kere daha dönüp bakıyor.kv bile maşşallah dedi çok beğendi arabaya indik eşim annesine diyorki pek güzel geldin gözüme pek güzel olmuşsun bana zerre bişey yok.çok üzüldüm.hiç iltifat etmez.hep eleştiri yemeği beğenmez ev işimi beğenmez oğluma tavrımı beğenmez soru sorma şeklimi beğenmez vs vs.annesini pek istemiyorum bellide ediyorum o yüzdende çok kavgalarımız oldu annemi sana değişmem bile dedi bana o doğru tabide.çok sinirli en ufak bişey parlıyor bende ona çıkışıyorum köpek gibisin diyor bana o zamanda.alttan almayı beceremiyorum.ve cinsellik..haftada bir oda apar topar.geçen sordum niye öpmüyorsun cinsellik istemiyorsun falan diye hep ben mi yapıcam dedi.evt cilveyi bilmiyorum şapur şupur değilimdir onumu istiyor bilmiyorum.ilgi vermiyor bekliyorum.oda artık ilgi göstermiyor hiçç.kilodunda .... olduğunu görüyorum geceleri oluyor.öyle duş alayım derdide olmuyor farketmiyorum diyor.bi gün kıyafet giyindim hoşuna gitti.haftasına yine giyindim geri çevirdi ağladım gönlümü aldı yorgunmuş hasta gibiymiş.1 haftayı geçti hiç isteği yok.bense onu daha bir kere reddetmedim acaba ondan mı bana böyle davranıyor.elinin altında hazırım.bana işve cilve öğretin biraz kendime onu nasıl aşık edebilirim.çok ağırım yaşım dan ağır kanlıyım cıvıl cıvıl değilsin der.biryere otursak susup susup kalkarız.galiba birazda havalanmayayım diye bana böyle davranıyor.aldatma diye düşünmeyin 24 saat beraberiz teli bile hep önümde maiileri açık durur.çok üstüne düştüm aradım sordum hep bunalttım payım çok büyük ama şimdi nasıl geri toparlayabilirim.

Belki bunalımdadır yada başka bir sıkıntısı vardır çözemediği sizle ilgili olmayabilir konuşmayı denedinizmi hiç

Canım eğer borcunuz felan varsa maddi yönden sıkıntıya düşmüş olabilir. Kafası dolu olabilir. Sıkıntı cinselliğinde etkiliyor zaten.bizde dükkan işletiyorduk işler iyi gitmiyordu birde abileriyle arası açıldı. .haftada 4 gün olan ilişki haftada bir veya iki haftada bire düştü. Insanın içinden gelmiyo yani.

Belki gercketen hastadir..
İsve cilve goster bakalim belki sorum gercketen odur sadece elbse gymekle olmaz kocacmm de seni ostiorm falan de ay ne bilem :KK66:))
Ben cok isweliyimdir :KK66:
ayroca haftada bir normal diilmi ya

Belki gercketen hastadir..
İsve cilve goster bakalim belki sorum gercketen odur sadece elbse gymekle olmaz kocacmm de seni ostiorm falan de ay ne bilem :KK66:))
Ben cok isweliyimdir :KK66:
ayroca haftada bir normal diilmi ya
Iste oda öyle soyledi isve cilve olurmus önden ben ne bileyim giyinip geldim.o kadarini bilemiyorum. Haftada bir cok iyi ama bazen iki haftada bir oluyor ona cnm sıkılıyor.

Canım eğer borcunuz felan varsa maddi yönden sıkıntıya düşmüş olabilir. Kafası dolu olabilir. Sıkıntı cinselliğinde etkiliyor zaten.bizde dükkan işletiyorduk işler iyi gitmiyordu birde abileriyle arası açıldı. .haftada 4 gün olan ilişki haftada bir veya iki haftada bire düştü. Insanın içinden gelmiyo yani.
Belkide o yüzden hafta içi yoruluyoruz o isten daha cok duşa girmeye üseniyor.

Ya şu işve cilve konusunda açık açık şöyle yap, böyle ol gibi önerilere benim de ihtiyacım var sanırım. :)

Ama şunu anladım ben gerçekten onların da beklentileri var.
Açık açık söylemeseler de başlangıç bizden gelsin, özel hazırlık yapalım falan istiyorlar.
Ben kış diye pijamalarıma sarıldım gecelik falan unuttum aylardır valla adam sustu sustu bekledi en sonunda
giymeyeceksen niye aldın onları diye zarf attı :)

Yorgunluk çok etkiliyor. Ama karşılıklı olarak canlı tutmak gerek bir şeyleri onu anladım.

Eşin sevmiyor demeyelim de zamana, sıkıntılara yenik düşmüş diyelim.
Ne kadınlar var valla sıkıntı mıkıntı bırakmıyor
:KK14:
Ben de beceriksizim..
:KK17:

Ya şu işve cilve konusunda açık açık şöyle yap, böyle ol gibi önerilere benim de ihtiyacım var sanırım. :)

Ama şunu anladım ben gerçekten onların da beklentileri var.
Açık açık söylemeseler de başlangıç bizden gelsin, özel hazırlık yapalım falan istiyorlar.
Ben kış diye pijamalarıma sarıldım gecelik falan unuttum aylardır valla adam sustu sustu bekledi en sonunda
giymeyeceksen niye aldın onları diye zarf attı :)

Yorgunluk çok etkiliyor. Ama karşılıklı olarak canlı tutmak gerek bir şeyleri onu anladım.

Eşin sevmiyor demeyelim de zamana, sıkıntılara yenik düşmüş diyelim.
Ne kadınlar var valla sıkıntı mıkıntı bırakmıyor
:KK14:
Ben de beceriksizim..
:KK17:
Kesinlikle bekliyor yeni evliyken sarilir öperdim yapma etme derdi biraktim ben öyle cok üstüne gitmem hic.gercekten bazi kadinlar derdi tasayi unutturuyor bende daha dert yuklerim.:KK1:off icten gelen bisey iste

Konum dikkat cekmedi ama illa benim durumumda olanlar vardir.en azindan sizlerle dertleselim veya bana taktik verebilecek ablalarim kardeslerim uzakmi durayim pesimden omu kossun onu çok bunalttim nasıl umursamaz olunur ki

zoraki bişeyler yapman olmaz içinden gelmeli.

ama başlangıç için de biraz kendini zorlamalısın herhalde.

herkesin kişisel taktikleri vardır o nedenle sana cvp verilmemiş olabilir.
sen de eşinin huyunu suyunu en iyi bilensin. nelerden hoşlanır ona göre davran.

mesela aynı işyerinde çalışıyorsunuz bu dezavantaj bence. çünkü seni özlemiyor yanındasın.

onunla kavga etmeyi bırak
onu istediğini belirten msjlar yaz ama
seni istiyorum diye yazma
farklı cümlelerle ima et

fark edeceği yere küçük notlar bırak

hoş gecelikler giy öyle uyu. ama gerçekten uyu. bi beklentiye girme.
biraz zamana ve sabra ihtiyacın var.

cinsellik yaşarken de onun bişey yapıp yapmamasına bakma. sen istediklerini yap.
ondan istediğin şeyleri de söyle.
mesela ensesinden kavra öp beni de. o an öper bence.
senin hayal gücüne ve kendini aşmana kalmış.

aklıma geldikçe yazarım.

zoraki bişeyler yapman olmaz içinden gelmeli.

ama başlangıç için de biraz kendini zorlamalısın herhalde.

herkesin kişisel taktikleri vardır o nedenle sana cvp verilmemiş olabilir.
sen de eşinin huyunu suyunu en iyi bilensin. nelerden hoşlanır ona göre davran.

mesela aynı işyerinde çalışıyorsunuz bu dezavantaj bence. çünkü seni özlemiyor yanındasın.

onunla kavga etmeyi bırak
onu istediğini belirten msjlar yaz ama
seni istiyorum diye yazma
farklı cümlelerle ima et

fark edeceği yere küçük notlar bırak

hoş gecelikler giy öyle uyu. ama gerçekten uyu. bi beklentiye girme.
biraz zamana ve sabra ihtiyacın var.

cinsellik yaşarken de onun bişey yapıp yapmamasına bakma. sen istediklerini yap.
ondan istediğin şeyleri de söyle.
mesela ensesinden kavra öp beni de. o an öper bence.
senin hayal gücüne ve kendini aşmana kalmış.

aklıma geldikçe yazarım.
Çook tşk ederim evt ayni is yerinde 7.ayimiz başlarda iyiydik ama zor olacak galiba.hep elinin altindayjm vakit gecirecegim bir arkadaşım yok oda sürekli onun sırtında oldugumun farkinda.uzub zaman sonra ilk defa bana sarilirmisin dedim gece yatağa yatinca çok sicak dedi döndü arkasini üzüldüm tabi bizim evliligimiz bitti gercekten demi dememle yok uyumaya yatmış yok huzursuzluk çıkarıyor musum kalktim salona yattim bende.artik adimda atmam ona benim yaptığım yanlismiydi simdi

bana sarılır mısın dedikten sonra çok sıcak demiş üsteleme.
ertesi gün sen sarıl ona.

bi de seni elinin altında hazır asker sanıyor ya.
öyle olmadığını yavaş yavaş hissettir ama acele etme.

sen onu hiç reddetmemişsin
belki de reddetmelisin

normal şartlarda bu duruma karşıyımdır ama bazen lazım.
özellikle şık bi gecelik giy. sana yakınlaşırsa hava çok sıcak ondan giydim de. dön arkanı yat.
yorgunum de.

onunla ilgilenme kitap oku gazete oku kendini geliştirmeye bak.
hergün iş yerine gitme.
kuaföre git.
dolaş
paran yoksa bile vitrin gez iyi gelir.

onunla konuşacak konular da bulmaya çalış
konuşmadan nasıl iletişim kuracaksınız

ayrıca sen beni sevmiyorsun istemiyorsun modundan çıkın.
böyle yaparak onu kızdırıyorsunuz sadece.
bence böyle

bazı erkekler cilvede sevmez eşinizle fazla iç içe oldugunuz için sıkılmış gibi geldi bana evde de iş yerinde de berabersiniz belki o bu durumdan sıkıldı ben normalde eşimi sürekli sıkıştırıp öperim koltukta otururken kalkıp uğraşırım falan ama onun pek hoşuna gitmiyo sanırım o daha soğuk bir insan süs bebeği gibi bakmayı seviyo o yüzden cilve konusunda nasıl davranmak gerek bilmiyorum arkadaşlarıma göre cilve insanın içinden gelen bişey zorla yapıldığında pek inandırıcı olmuyo diyolar doğruluk payı olabilir

bana sarılır mısın dedikten sonra çok sıcak demiş üsteleme.
ertesi gün sen sarıl ona.

bi de seni elinin altında hazır asker sanıyor ya.
öyle olmadığını yavaş yavaş hissettir ama acele etme.

sen onu hiç reddetmemişsin
belki de reddetmelisin

normal şartlarda bu duruma karşıyımdır ama bazen lazım.
özellikle şık bi gecelik giy. sana yakınlaşırsa hava çok sıcak ondan giydim de. dön arkanı yat.
yorgunum de.
Sicakta olsa öyle uyuyalim demedim ki ben 2dk sarilcak alt tarafi.zaten 10 günde bir istiyor bende reddetmiyorum 2gunde bir olsa yorgunum falan derim ama bende özlüyorum. Arkadaslariyla cikinca falan ariyorum yada laf sokuyorum.bana cok asik birini nasil bu hale getirdim isin kötü tarafi ben ondan onca lafina hareketine rağmen sogumuyorum amann gitsin sarilmasin diyemiyorum.ince düşünüyorum ama soğuk olcam artik kesin kararliyim.cinselligi surekli laf sokuyorum odami sakincali bilmiyorum ama.mesela gecen hali saha maca gidecek ilk defa bir hafta yorgun olurum dedi bende o is icin bile yorgunsun nasil 1 saat kosturcaksin dedim aklin fikrin orda diyor.degil ama kafami kurcaliyor başka kadın asla değil ama benimi istemiyor.yada kafasimi dolu gercekten.

eşin üzerinde olumsuz bir baskı oluşturmuşsun
eşin senin gibidüşünmüyor
hatta senin kırılıp üzüldüğünün bile farkında değil.

sana her konuda hak veriyorum ama şunu unutma
laf sokmaların onu daha da iter

sana sürekli laf sokan birine karşı sen ne hissedersin

10 günde bir istiyor bu sana göre normal değil ama belki ona göre normaldir.

ben bu konularda çok sıkıntılar aşadım ve hepsini aştım çok şükür.

o nedenle bu tavsiyelerim.

çok ağladığımı biliyorum bu sebeplerden

onun sana yaptığı gibi sen de ona davran. umursama
arkadaş edin
birlikte çalışmak zorunda mısınız?
evinle ilgilen

laf sokma yavaş yavaş düzelecek ama çaba sarf etmen gerekiyor.

X