Eşim bensiz tatildeyken yüzük takmıyor

pembepatikaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
1
0
43
Arkadaşlar merhaba fikirlerinize çok ihtiyacım var.1,5 yıllık evliyim bana göre mutlu giden bir evliliğimiz var fakat durum eşim içinde aynı mıdır bilmiyorum.
Çünkü işi gereği defalarca tek başına şehir dışına çıktı ve ben orda çektiği resimlerin neredeyse tamamında elinde yüzük olmadığını fark ettim. Daha önceleri de 2 3defa aynı mevzu yüzünden tartıştık ama 1ay önce çıktığı tatildeki resimlerde yine yüzüğü olmadığını gördüm.Ama artık katlanamıyorum benim yanımdayken sürekli takan insan tatildeyken neden çıkarmak ihtiyacı hisseder.Benimle mutlu değil belki
Şüphelenmeye başladım ben mi yanlış hislere kapılıyorum yoksa gerçekten ortada bir soru işareti mi var?

tatildeyken yüzük takmak bana hep zor gelmistir bu yuzden Bende takmıyorum zaten sıcaktan eller sisiyor. Belki bu yüzden takmıyordur ya da siz yaninizdaykden uyariyorsaniz tak diye o da siz yokken unutuyordur. Mesela bende eşim yanimdayken uyarirdim tak diye o da bazen unutur bazen takar hatta aylardir ikimizde takmiyoruz . Bosa kendinizi üzmeyin baska bir vukuati falan yoksa

tatilde bende takmam yüzük. hem yanınca beyaz kalıyor hoşuma girmiyor hemde denizde havuzda parmağımdan çıkar gider diye korkuyorum. deniz havuz suyunun takıya verdiği zararda cabası.

Benim eşim nişanlıyken takıyordu evlendikten sonra hiç taktığını görmedim valla. Ben de önemsemiyorum hatta artık ben de takmamaya başladım. Bir halka sonuçta ne önemi var. Bir şey yapacak adam parmağında yüzük varken de yapar sonuçta evli erkekleri daha çekici bulan bir kesim de var yani. Yüzük konusunda üstüne gitme bence hatta sen de takma bakalım fark edip o bir şey diyecek mi

parmağında yüzük olup olmadığına bakmıyor kimse merak etme. dua et ki eşinin içinde olmasın o pis duygular.
senin korktuğun kendini bekar gösteriyor mu diye. ama evli olduğunu saklamayıp da ben zaten zorla evlendim boşancam diyenler de var. gül gibi karısını bırakıp da.
endişelerini açık açık söyle yüzük tak başının bağlı olduğunu bilsinler de:)

Adamim niyetinde olduktan sonra parmagina yuzuk taksa ne olur ki. Zaten o isi yapan kadinlar da aaa yizugun var sen evlisin sana yaklasamam demez yani. Eger evliliginzde bir sadakatsizlik guvensizlj gormediyseniz yuzuge takilmayin derim. Yazin benim esim de takmaz hatta cok sicaklarda ben bile takmiyorum

Merhabalar bizde 5 yillik ewliyiz.. ilk senelerde hep takiyordu ise giderken unuttugu olurdu beni arardi yuzugum ewde mi baksana diye.. sonralari takmamaya basladi ben hatirlatiyordum herzamn... Bnde takmiycam dedim ve bi sure takmadim... 4. Yilimizda dogum gununde gumus yuzuk aldim osmanli tugrali ( deneme amacli ) cunku altin yuzuk evlilik simgesi diye mi takmiyo diyordum kendimce. Onu aldigimda cok begendi. 6 ay unutmadan takti son donemlerde yine takmiyo.. bu da demk oluyor ki erkeklerin belkide bazilari ( yani bnm esim) aksesuar sewmiyor

1 yıllık evliyim evliliğimin ilk ayı çok taktım bu konuyu baktım uğraştık ama kendimi sinir ediyorum bende bir anda çıkarmaya unutmaya başladım baktım o uyarıyor :) adamı böyle dize getirirler dedim kendi kendime hatta arada birazcık da laf soktum bugün dışarı çıktım bir baktım yüzüğüm yok sanki herkes bana bakıyor gbi geldi dedim sonra niye yüzüğünü takmiyorsun felan diyip bende unutmuşum birtanem dedim o gün bugündür işe geç kalmadığı sürece yüzüğünü kendi takar gider :))
Hiç birşey yokmuş gibi davran relax ol

X