Eşim bileğini kırdı...

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.897
7.083
İyi geceler kızlar...bugün eşimle tartıştık kapıya yumruk attı çıktı gitti tüm kol sarılmış olarak geldi çok kötü oldum ilk defa onu böyle bi yeri sarılmış gördüm moralim bozuldu aile içindeki bu olumsuzluklarla nasıl baş edilir kırıp dökmeden..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 133 gün kaldı.

Şu anda bebeğiniz minyatür bir bebek gibi görünüyor. Bebeğinizin yüzü, kapalı gözleri, burun delikleri ve şekillenmiş ağzıyla çok huzurlu görülüyor. Bebeğinizi ultrasonda baş parmağının veya parmaklarının ağzına kaydığını ve emme pratiği yaptığını görebilirsiniz. Eğer emzirmeyi planlıyorsanız bu konuda eğitim veren kurum veya organizasyonlara katılabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

after_before

OlduğuKADAR olmadığıKADER
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2011
6.347
4.858
İyi geceler kızlar...bugün eşimle tartıştık kapıya yumruk attı çıktı gitti tüm kol sarılmış olarak geldi çok kötü oldum ilk defa onu böyle bi yeri sarılmış gördüm moralim bozuldu aile içindeki bu olumsuzluklarla nasıl baş edilir kırıp dökmeden..
Kırıp dökesi varsa kırıp döker hızını alamamış ki bileğinide kırmış, geçmiş olsun.
Sizin başedebileceğiniz bi durum değil bu onun başetmesi lazım, o başetmezse boşanırsınız sonunda.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1885 gün geçti.

VEdeBU

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Geçmiş olsun
Öfke kontrolü yok dikkat edin!
Yada siz tahammülü zor birisiniz:KK20:

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.712
52.922
29
Çift terapisinin yardımı dokunur. Eşinizi ikna edebilirseniz gitmenizi tavsiye ederim, hem öfke kontrolsüzlüğü var hem de iletişimsizlik probleminiz var çünkü.

eldam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
1.204
1.054
o eli sana kalkmıs olsaydı esın degıl seni hastaneden cıkarmıs olacaklardı

deepsimply

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
25 Nisan 2010
5.182
7.575
Siz beraberce bir psikiytatra gidip aile terapisi alin ,
Buradan tek temennim esinizin bir daha ki sefere size vurmamasi ,
Allah korumus

pamela85

Deli olmak öyle kolay degil,ben yıllarımı verdim.
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2016
1.062
3.403
Bence üzülme ama cok ta gösterme,zira o vurdugu şey sende olabilirdin. Bileğini kıracak kadar gözü döndüğüne göre eşinin ciddi öfke kontrol sorunu var bence.

oinone27

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
3.713
7.515
Biraz ilgilensen üzüldüğünü belli etsen senin yüzünden oldu sinirlendirdin vs diye üzerine atacak. Çok umursama yapmasaydın vurmasaydın kendin ettin kendin buldun gibi bi tavırda bulun ve öfke kontrolü için yardım almasını iste. yarın bir gün sana zarar vermeyeceği ne malum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1071 gün geçti.

damdan

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26.594
61.056
cama yumruk atıp ölenler var damarları kesilince

yani ucuz kurtulmuş

geçmiş olsun

bu sana da zarar veriyor deyip acilen öfke kontrolü ve aile terapisi gibi bir dizi terapi ayarlayın

yamukpiremses

Akrep Kadını
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
699
469
Kendi etmiş kendi bulmuş. Siz ne yapabilirsiniz ki öfkesini bu denli kontrol edemeyen bir insana...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2073 gün geçti.

izguben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
6.163
6.861
kavga çok şiddetlenmeden ortamı birinden biriniz terk edin bence ne öyle yahu ergen gibi artistik hareketler, kapıyı yumruklamalar falan , bi kaç ay alçıyla gezsinde aklı başına gelsin kocanın ruh saglıgımı bozuk nedir bence psikiyatriye gitsin yarın bi daha sinirlendiğinde nereyı yumruklayacak ?

pcpca

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
3.287
2.039
vurmasaymış kapıya. üzülecek bi durum yok. öfkesini kontrol etsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1157 gün geçti.