Eşim boşalmama sorunu var lütfen yarcim edin

Clay4333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2021
22
1
28
Hocam lütfen mesajımı görün lütfen Doktor bana letrozol ilacı verdi yumurtlamam için ayın 14 ultrasonda baktı yumurtlamisim 3 gün değerlendir dedi degirlendirdik 14.15. değerlendirdik 16 günü de eşimde o an boşalmama sorunu oldu ve evlendiginden beri ara ara bu boşalmama sorunu oluyor sizce bu gebeliğe bir sorunmudur ??

boşalmama sorunu varsa eşinin doktora baktırsın
ona göre vitaminler verirler
Bu sürekli olmuyor evlendigim iki ay sonra kimyasal gebelik geçirdim. Sonra çocuk çalışmalarına devam etim ara ara oluyor acaba sık sık ilişkiye girdik diyemi öyle oldu diye düşündüm ama iki günde bir iliskiye girdiğimiz vakitlerde oluyordu biz daha 5 aylık evliyiz acaba bir sıkıntı mı var diye düşünmeye başladım

Bu sürekli olmuyor evlendigim iki ay sonra kimyasal gebelik geçirdim. Sonra çocuk çalışmalarına devam etim ara ara oluyor acaba sık sık ilişkiye girdik diyemi öyle oldu diye düşündüm ama iki günde bir iliskiye girdiğimiz vakitlerde oluyordu biz daha 5 aylık evliyiz acaba bir sıkıntı mı var diye düşünmeye başladım
hayırrrr sıkıntı yok o zamann ne demek istediğinizi şimdi anladımm
sık sık isteyince olmuyorr
biraz ara verin 4 günde bir olsun

Anladım bende hamile kalmayı çok istiyorum değerlendiriyorum günleri mecburen 😢
Gebe kalmak için sık sık ilişkiye girmek işin büyüsünü bozuyor. Alışkanlıktan ötürü gün aşırı ilişki isteyen erkeklerde bile boşalma sorunu yaşanıyor. Hatta şunu da duydum: boşalmak için çabaladıklarında acı hissi de oluşuyormuş. Sık birliktelikten kaynaklanıyor sanırım.

Hocam lütfen mesajımı görün lütfen Doktor bana letrozol ilacı verdi yumurtlamam için ayın 14 ultrasonda baktı yumurtlamisim 3 gün değerlendir dedi degirlendirdik 14.15. değerlendirdik 16 günü de eşimde o an boşalmama sorunu oldu ve evlendiginden beri ara ara bu boşalmama sorunu oluyor sizce bu gebeliğe bir sorunmudur ??
Canım bu tarz şeyler genelde psikolojik oluyor özellikle erkekler çocuk yapma sürecinden stresli oluyor üst üste de İlişki olunca o da etkiliyor

Gebe kalmak için sık sık ilişkiye girmek işin büyüsünü bozuyor. Alışkanlıktan ötürü gün aşırı ilişki isteyen erkeklerde bile boşalma sorunu yaşanıyor. Hatta şunu da duydum: boşalmak için çabaladıklarında acı hissi de oluşuyormuş. Sık birliktelikten kaynaklanıyor ssanırm

Evet et sık sık görev gibi yapınca böyle şeyler olabilir. Çözümü de sizde. İlişkiyi ödev gibi yapmayın, giyinin süslenin baştan çıkarın. Mum yak müzik aç, baştan çıkarıcı konuşmalar yap. Hadi gidiyoruz bebek yapmaya desen olmaz tabi Değişik pozisyonlar deneyin.

Bizde de oldu canım bebek yapma süreci çok sıkkntılı kaç kere test yaptırdık spermlerde mi sorun var diye ama hiç sorun çıkmıyordu psikolojikmiş meğer erkekler ister istemez kafasına takıyor bizim gibi değiller
Gebe kaldınız demi sizde kimyasal gebelikten sonra gebe kalamadim daha ben

Evet et sık sık görev gibi yapınca böyle şeyler olabilir. Çözümü de sizde. İlişkiyi ödev gibi yapmayın, giyinin süslenin baştan çıkarın. Mum yak müzik aç, baştan çıkarıcı konuşmalar yap. Hadi gidiyoruz bebek yapmaya desen olmaz tabi Değişik pozisyonlar deneyin.
Deniyoruz hepsini gebe kalamayinca acaba gebe ondanmi kalamadim düşüncesine girdim

25 yaşındasınız daha. Salın kendinizi de kocanızı da. İstediğiniz zamanlarda sevişin, zevkle sevişin. Bebek illa ki olacak. Hem sürpriz olur. Bu kadar planli gitmek erkekte görev hissi oluşturuyor. Bu da ilerleyen donemlerde baska cinsel sorunlarla karşılaşmanıza sebep olur. Bu kadar kasmayın. Bu stresle, günleri degerlendirirseniz bile olmaz zaten. Rahatlik, sakinlik, spontane iliskiler olsun. Bebekten sonra zaten cinsel hayat sekteye ugruyor.

X