Eşim boşanma davası açmış!!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz art niyetli olmyablrsnz ama erkekle kadn arasnda evli olnlar icn tabi soyluyorum bi mesafe olmali diye dsnyorum. Bunu yapmya cesaret bile edememeli. Akil vermk degl niyetim yanls anlslmasin ama esiniz acisindan baknca tepkisi cok norml. Kndinizi affettreblrsnz umarim..

evet yakın cumhuriyet parkının ordayız yürüme mesafesi
Aynen. Bu arada sizi bu hale getiren adamın karısına kesinlikle ulaşmalısınız bence, sizin evliliğiniz bu hale geldiyse kesinlikle o kadının herseyi duymasına hakki var susmayın durmayın kesinlikle ders verin o serefsize

yaptım sen kuyruk sallamışsın oda erkek ne yapsın dedi
Vay o. Neyse ağzımı bozmicam da, ne deyim olan sizle kızınıza olmuş yani. Keşke en başından adama çok sert tepki verseydiniz. Gerekirse işimi bırakırdım veya yetkili en büyük kişiye şikayet ederdim neden düşünmediniz bunlari. O sonuçta bir erkek. Duyuyoruz artik haberlerden ya. Adamlar heryerde taciz ediyorlar, babanizin oğlumuda inandınız şaka dediğine. Valla ben olsam onun agzina sıçardim anasından doğduğuna pisman ederdim ama siz susmuşsunuz yanlış yapmışsınız hata olmuş

Allah 'ın sevdiği kuluymus 😁😬 böyle tesadüfler olabilir. Benim de bir arkadaşım vardı onun yakin arkadasi eşiyle 3 kez evlenmiş boşanmış 3 tane de çocukları var kızla beni tanıştırdı arkadaşım öyle sohbet arasında dedi ki birini bulayım evleneceğim eski esim çocuklara bakmıyor para vermiyor vs vs. Arada 1 ay falan geçti geçmedi bi erkek arkadaşımla parkta otururken birini gördü selamlasti yanıma geldi bizle otursa sorun olur mu dedi yok dedim otursun. Adam anlatıyor durumum söyle ıyi böyle ıyi birini bulsam evleneceğim diye hemen kıza yazdım yanimda biri var böyle böyle diyor bi konuşayım mi belki aranızı yaparız diye kız da olur dedi . Adama anlattım durumu adamın söyle bi yüzü değişti dedi ki bu kızın numarası su mu ezbere söyledi baktım doğru . Sen nerden tanıyosun dedim sen dedi arada bana ver telefonu o beni tanir dedi gülerek bende aradım kıza anlattım tanıyomus vereyim mi telefona diye ver bakım kimmiş dedi verdim .... Ne bileyim ben 3 kez evlenip boşandığı adam olduğunu 😐😐 o yüzden böyle tesadüflere inanırım ben 😂
Ciddi misiniz gerçekten

Ben kesinlikle inanmıyorum konu fake...
Her isteyene şaka yollu elleten bir kadın...
Hemencecik basan bir adam...
Şerefsiz bi adam...
Şerefsiz adamın geniş karısı...
Hemen tayin olunabilen memuriyet...
Adanalı ama geniş ve sorgulamayan baba...
En başından beri papağan gibi aynı kelimeleri tekrarlamış bir hesap...

Güzel eğlendik, hadi dağılın hanımlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X