Esim bosanmak istiyor annesi yüzünden

Esin ayrilmak istiyorsa sebep annesi degil, bahane annesi. Ayrilmak istemeyen bahane aramaz, yurutmek icin caba sarf eder. Esin iki tarafi da idare edemiyor. Kayinvalidenin her hafta yatili gelmesi bir sure sonra rahatsiz eder insani evet. Insanin yapacagi gidecegi seyler vardir. Bir hafta sonunu da esinle bebeginle beraber gecirmek isterken her hafta sonu gelip hafta sonunun icine etmek derim ben buna. Siz gidin hafta sonu onlara. Bir iki saat oturup evinize donun.
Altinlar meselesine pek girmek istemem ama sana sornadan hos degil yaptigi. Taki senin hakkindir cunku. Bosanirken bile oyledir. Belki evde birsey olur diye hazir kendi hesabi varken oraya yatirmis olabilir ama yine de aciklamaliydi. Esin de orta yolu bulmali. Peki kayinvalidenle esini araya koymadan uygun bir dille konustun mu? Mesela hafta sonlarimizda yapacagimiz seyler oluyor. Gidip gelmek istedigimiz yerler. Basbasa kalmak hafta sonlarini bebegimizle ucumuz gecirmek istiyoruz. Gelmenizden rahatsiz degilim basimin ustunde yeriniz var ama bize de hafta sonlarimizi birakir misiniz gibilerinden belki daha yumusak bir seyler soylesrn annesine anlar mi acaba?
Bu arada bosanmak isyiyorsa ve seni de bosanmayla tehdit ediyorsa muhtemelen seni ezmek icin.
Bir keresinde haftasonu müsait degil Anne dedim Yok Sen cocugu görmemizi istemiyorsun dedi .... kocam da herseferinde beddua ediyor Inshallah senin cocugunda istemez onlarda yatmani diye Bu bedduaya Ben gülerim ancak cadirda mi yasiyorum ben evladimi biktiriyim

Iyyy hayattaki en basit erkek modeli de anacı erkekler. Herkes seviyo annesini yahu biz yumurtadan mı çıktık? Evlendiğinin farkına varamayan adamlar. Zaten evlenene kadar anaları ne alırsa onu giyip anaları ne derse onu yapan tipler. İşiniz zor :eek:
Hahahaah super bildin annesinin zevkine bayilir annesi Bugun bunu giyecen dese onu giyer

Haklısın ama kendini ifade etme biçimin yanlış bence.Neden başka birinin yanında açık veriyorsun,bu yaptığın davranış seni zor durumda bırakmış örneğin.Senin yapacağın tek şey sorunlarını muhatabinla yani kv ile konuşmak.Bunu da mümkün olduğunca sakinlikle halletmek.Kocan sana bilenmiş o yüzden böyle acımasız yaklaşıyor gibi geldi bana.
Cok Dogru bildin Bende Iste kendi kizininkini söyleyipte bizim meseleyi söylemeyince delirdim keske arkasindan söyleseymisim

Kendini nasıl iade edebilirdi ki kaynanası yanlış olduğunu düşündüğü bi konuyu anlatıyormuş oda kendi başına gelenden örnek vermiş. Asıl yanlış kaynanada yanlış bişey olarak düşünüyorsa neden kendiside yapıyor. Kendi kızına yapılınca ahh vahh geline yapınca ohh iyi ki. Böyle düşünen insanlara fazlasını bile yapacaksın. Ben bide ısrarla sorardım yanlışsa sen nie benimkileri elimden aldın diye.
Iste Bende Ondan dayanamayip söyledim Ya ama sonra mort ettim kendisini bana neden boyle davraniyorsun dedim Sana iftirami attim yalan mi söyledim Haklisin Ben Bu hatayi yapmicaktim Dedi is isten gecti ama Birak altinlar onda kalsin 20 milyarla zengin olmam nede Fakir olurum

Bosanirsaniz kv yuzunden degil kocaniz yuzunden bosanirsiniz
Artik kendi ailesi oldugunu idrak edip durusunu ona gore koruyamadigi icin

1 tane 5 aylik bebegimiz var Yok Ben annesine saygisizmisim anneside bana saygisiz gecen tanidiklarindan biri geldi Bende kaynanamin bana taktiklari altinlari kendi hesabinda sakladigini söyledim kocam acayip bozuldu defol git Dedi resmen ama o kadin benim rizamla öyle bisey yapmadi ve her hafta sonu yatiliya geliyor bana cocugu görmek icinmis Gör git esime dedim gelsinler ama evi var gitsin evine yatsin Bana diyor ki Inshallah senin cocugunda Sana öyle yapar Pardon ama Benim evim dururken Ben neden her hafta sonu cocuguma yatmaya gidiyim kocasida yasiyor Yani annem ne derse hakli diyor isterse Sana laf atsin Gene o hakli diyor ve bosanmayi bile göz önune alabiliyor bi cocugumuz oldugu Halde Bana diyorki annemi Bana kötü yapamazsin bunu basaramazsin Benim amacim o degil ki bana yaptigi tavirlari esime söyluyorum biraz teselli bekliyorum adam herseferinde annem hakli diyor cekmeceklerimi aksam yatak odama gelip gizliden karistiriyor Bu normal mi dedim normaldir annem o yapar diyor!!!!!!!!
Bunlari ailene anlatmalisin. Onlarin fikirlerini al. Gel derlersede git ailenle yasa. O sevgili kocanda annesiyle kalsin.

X