Eşim Canımı sıktı..

siyahibiri

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2020
395
22
İyi geceler arkadaşlar..
Online 2. El sayfalarında ürün satıyorum satış yaptığım ürün için birisine numaramı vermiştim buluşmak için. Adam oyaladı vs. Ürün hakkında konuşma başlattı eşim için alıyorum boy kilo kaç vs konuşmaya çalışıyor. Sonra buluşmayı iptal ettim gitmedim adam yazmaya devam etti eşimle aramız bozulmasın diye sesimi çıkarmamış rahatsız ediyor diye söylememiştim sonra bi gün yine yazmıştı eşim de görmüştü benden söz almıştı bi daha olursa söylemem için adamla konuştu engelledik falan aradan 1 sene geçti adam geçenlerde yine yzdı başka numaradan yazmayın eşim görecek kötü olacak dedim sonra numarasını kaydettim ki bilmeden kimsiniz falan yazmayım onun olduğunu bileyim hiç yazmıyım engellemedim çünkü adam zaten yeni numara almış. Bugün yine yazdı eşim gördü. Aramız bozuldu gitti diğer odaya yttı konuşmuyor benimle ben kimim burada neciyim falan dedi olay çıksın istemiyorum dedim gerekirse çıksaydı ama böyle yapmasaydın vs.. napcam şimdi

İyi geceler arkadaşlar..
Online 2. El sayfalarında ürün satıyorum satış yaptığım ürün için birisine numaramı vermiştim buluşmak için. Adam oyaladı vs. Ürün hakkında konuşma başlattı eşim için alıyorum boy kilo kaç vs konuşmaya çalışıyor. Sonra buluşmayı iptal ettim gitmedim adam yazmaya devam etti eşimle aramız bozulmasın diye sesimi çıkarmamış rahatsız ediyor diye söylememiştim sonra bi gün yine yazmıştı eşim de görmüştü benden söz almıştı bi daha olursa söylemem için adamla konuştu engelledik falan aradan 1 sene geçti adam geçenlerde yine yzdı başka numaradan yazmayın eşim görecek kötü olacak dedim sonra numarasını kaydettim ki bilmeden kimsiniz falan yazmayım onun olduğunu bileyim hiç yazmıyım engellemedim çünkü adam zaten yeni numara almış. Bugün yine yazdı eşim gördü. Aramız bozuldu gitti diğer odaya yttı konuşmuyor benimle ben kimim burada neciyim falan dedi olay çıksın istemiyorum dedim gerekirse çıksaydı ama böyle yapmasaydın vs.. napcam şimdi
Eşiniz haklı ayrıca sakin bile davranmış benim eşim olsa daha çok kızmıştı hiç sevmez o tarz şeyleri sizinkide öyle sanırım siniri geçsin yaklaşırsınız kocacım diye :)

Söyle demiş yine söylememişsiniz haklı bence eşiniz.
Numarasını neden engellemiyorsunuz ki
Adam 1 sene sonra yeni bi numaradan yazmış ki ürün hakkında konuştuk öyle bi muhabbet de olmadı takmış yani rahatsız etmeyin evliyim yazmayın dedim zaten engellemek yerine yazdığında bi daha kimsiniz falan dememek için (?) şeklinde kaydettim.

İyi geceler arkadaşlar..
Öffff allah askına yaş kac ya?

Kusura bakmayın ama eşiniz sizin canınızı sıkmamış, siz eşinizin canını sıkmışsınız. Aynı şeyi eşiniz yapsaydı neler neler yazardık burada. Numarayı engellemek yerine kaydetmeniz ne yazık ki şüphe uyandırıcı. Sizin adım atmanız lazım şuan. Umarım kırıcı olmamışımdır 🙄

X