Eşim corona oldu ben negatifim. 38 haftalık hamileyim ve araştırma hastanesi hariç hiç bir hastane kabul etmiyor😏

Alephzengin

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
61
20
34
Arkadaşlar bu günlerde başınıza geldi mi böyle birşey ? Bugün 6. Günüm ve hastaneye gidemiyorum😒 ya doğumum başlarsa ama o zamanda araştıramalar doğumu yaptıracaklarmış😏 kabul etmiyorlar beni hastanelere. Böyle bir saçmalık görmedim.. doğurdum doğuracağım belki nasıl devlet yada araştırma harici seçeneğim olmaz. Hayır birde benim testim negatif çıktı😒 böyle doğumuna son anlar kala virüs kapan yada negatif olup ama evde karantinada kalan gebeler oldu mu ? Neler yaptınız nasıl atlattınız bu durumu ??

Durumumuz pek benzer değil, ben daha 3. Ayimdayim ve koronayim eşimden geçti. Aman kendinize dikkat edin! Çok zor atlatiyorum, ne yapıp edin uzak durun ve size geçmesin. Korkutmak istemem ama hiçbir kronik rahatsızlığım yok ve bağışıklığı çok düşük değildir ama çok zor geçiriyorum. Çok dikkat edin.

Durumumuz pek benzer değil, ben daha 3. Ayimdayim ve koronayim eşimden geçti. Aman kendinize dikkat edin! Çok zor atlatiyorum, ne yapıp edin uzak durun ve size geçmesin. Korkutmak istemem ama hiçbir kronik rahatsızlığım yok ve bağışıklığı çok düşük değildir ama çok zor geçiriyorum. Çok dikkat edin.
Biz kuluçka süresini atlattık çok şükür. Ciddi tedbir aldık/ zaten artk eşimde iyi. Artık bulaşmaz diye düşünüyorum . Ama hastaneye gidememek beni acaip strese sokuyor. Sizede çok geçmiş olsun cidden çok can sıkıcı bir durum. Ama şunun için biraz iyi hissedebilirsiniz... son anlarınız olsaydı ben gibi... doğum yapacak durumda olsaydınız ve böyle ağır olsaydınız kendi hastaneniz sizi kabul etmeyecekti ve zaten corona riskinin en yüksek seviyede olduğu araştırma hastanelerine mecbur kalıcaktınız ? Bu yüzdenn belkide şimdi bunu atlatmak daha iyidir .🤷🏻‍♀️😞 cidden çok geçmiş olsun... inşaAllhhh yakın zamanda toparlarsınız Allah korusun...

Biz kuluçka süresini atlattık çok şükür. Ciddi tedbir aldık/ zaten artk eşimde iyi. Artık bulaşmaz diye düşünüyorum . Ama hastaneye gidememek beni acaip strese sokuyor. Sizede çok geçmiş olsun cidden çok can sıkıcı bir durum. Ama şunun için biraz iyi hissedebilirsiniz... son anlarınız olsaydı ben gibi... doğum yapacak durumda olsaydınız ve böyle ağır olsaydınız kendi hastaneniz sizi kabul etmeyecekti ve zaten corona riskinin en yüksek seviyede olduğu araştırma hastanelerine mecbur kalıcaktınız ? Bu yüzdenn belkide şimdi bunu atlatmak daha iyidir .🤷🏻‍♀️😞 cidden çok geçmiş olsun... inşaAllhhh yakın zamanda toparlarsınız Allah korusun...
Yaa olurmu öyle şey zaten araştırmalar pandemi hastanesi oldu valla hiç birşeyden sorumlu değiliz diye kagıt imzalatıp öyle muayeneye aldılar acilden girmiştim. Sonuçta antatıyorsun hastalığı senin bulaştırıcılığında kalmıyor en kötü pcr testi yapıp almaları lazım
İnsanı bide bunun stresine sokuyorlar

X