Eşim garipleşti

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
38
merhabalr arakdaslar esim bir akc gunudr cok garip hereketeri var yok ona bakma zuerime cikartirken onume gecemsi sunu giyme sunu yapma pc basina oturma fazla evinle ilgilen telefonum caldiginda bakmalar ben pc oturdugumda rada ugramalar eskiden bu akdar yapamzdi simdi ilgiside cogaldi ksiakniyormusun diyorum guluyor bana hep bazen ben diyorum ay ese bak neelr apiyior suu bu diyorum t vde onu duyunca bana daha yakin olmaya calsiyor neden boyle bridend egisti arakadaslar analmiyorum yorumlarinizi bekliyorum

hımm....
yanlış yorum yapmak istemem ama durup dururken seni kıskanmaya baslamış
ve özel hayatınla fazla sorgu sual sormaya baslamış..
Acaba kendi basaka seyler peşinde olup da senin onu farketmemen için böyle davranıyor olmasın..
yanlış yorumlamak istemiyorum ayrıca bilemem senin kocan.. yaa...

hımm....
yanlış yorum yapmak istemem ama durup dururken seni kıskanmaya baslamış
ve özel hayatınla fazla sorgu sual sormaya baslamış..
Acaba kendi basaka seyler peşinde olup da senin onu farketmemen için böyle davranıyor olmasın..
yanlış yorumlamak istemiyorum ayrıca bilemem senin kocan.. yaa...

Konu acıldıkdan yaklasık ıkı dakıka sonra okudum ve bende senın yazdıklarını dusundum ama cesaret edıpde yazamamısdım.Goruyorum bu fıkrı edınen tek ben degılım.Sanırım bıraz dıkkatlı olman gerekıyor.Ama umuyorum kı bız yanılıyoruzdur.

Hemen kötü düsünmebence.
Belki birilerinden, baska bir kadin hakkinda esini aldatiyor gibi birsey duymus olabilir.
Bu sana güvenmiyor demek anlamina gelmez tabi.
Sadece etkilenmis olabilir.

Gecen gün tv'de adamin biri bir programi aradi, esinin cok fazla internete takildigini, bundan dolayi süpheleri oldugunu söyledi.

Belki esinde bunun gibi birsey duymustur, o yüzden böyle yapiyordur canim.

Bekle biraz, hatta telefonuna mesaj geldiginde isim var sen bi bakarmisin de.
Bilgisayar basina birlikte oturun bir süre.
Bunun gibi seyleri dene bakalim ne olacak.

Hemen kötü düsünmebence.
Belki birilerinden, baska bir kadin hakkinda esini aldatiyor gibi birsey duymus olabilir.

Gecen gün tv'de adamin biri bir programi aradi, esinin cok fazla internete takildigini, bundan dolayi süpheleri oldugunu söyledi.

aynen katılıyorum. kadıblardad aldatma cogaldıgı için ister istemez bazı erkekler etkileniyo olabilir.

bencede mutlaka biryerlerden aldatan kadın hikayeleri duyuyor ve endişeleniyor. bir arkadaşımın kocası rüyasında eşinin onu aldattığını görüp bir hafta küsmüştü.şaka gibi.erkekler rüyasına bile katlanamazken kadınların yaşadıkları burdan bağdata yol olur.ne kadar dayanıklı olduğumuzun başka bir kanıtıda bu

kaygılanma canısı eşin seni kıskanmış
ilği bekliyor benimkide öyle
ilğisiz kaldıklarında böyle şeyler normeldir gülüm
biraz pc ye değerini azaltıp eşine ver derim
sonra normele döner
mutlu yarınlar dilerim a.s.
kaygılanmanada gerek yoka.s

Hemen kötü düsünmebence.

SÖYLEYECEK BİŞEY KALMAMIŞ İMZAMI ATIYORUM VE GİDİYORUMM:enbuyukkk:

Bende sensible arkadaşımın dediklerine katılıyorum. birde aklıma şu geldi. eşinize demişsiniz ya dizilerdeki adamlar şöyle böyle diye size bir ders vermek için al dizilere özenmeye diyor olabilir.

evetc anm dizi mizi diyorum soyle boyle bana hepd er ozenme felan diye ama esimin abska arayislar icicnd eoldugunu sanmiyorum yapsaydi simdiye kadar yaaprdi evine cok nagli bir insan ama evet gercekten cok aldatilma olaylari oluyor esimde duyuypor yani bence ondan diyorum evet pc zaman ayiriyorum bunuda goruyor o evde yanliz tv izliyor beni ozlemedinmi su bu diyor hep bana yanima ge;l bence ksiakniyor benim yorlumumda bu ilgi bekledigi dogru her zamna bana heps akalar yapiyor ya yanagimi sikiyor ya su ben biraz tv ye bakinca yorum yapinca hemen yorumu hazir bizimkinin diyor bence tv de benim yorum yaptigi ggibib olmaya calisiyor gibi geldi akliam ama sgolun yorumalriniz icin

erkeklerin fazla kıskancı daima şüphelendirir beni
onun gözü dışarda oldugu için gördügü tüm kadınlarda öyle sanıp
karısına kısıtlama getirir(benim fikrim)
bencede dikkatli ol sende ona karşı biraz kısakançlık yap
detaylara takıl şüpheci ol bakalım paniklerse daha derine inersin
umarım korktugun gibi bişey yoktur

Bu tarz erkekler genelde kendileri yapar diye düşünüyorum canlı örneklerini de gördüm çevremde cok..eşini deli kıskanan kontrol edenler ama kendi her haltı yiyenler ve içlerinde boynuzlanma korkusu yasayanlar..umarım seninki onlardan değildir.

bence senin baskalari ve gorduklerin hakkindaki yorumlarin kendisini yetersiz hissetmeye neden olmus ve bi sekilde kiskanip kendisini sana gostermeye yeniden ispatlamaya calisiyor. esinize ona asik oldugunu hissetirmenizi oneririm.
tvyi bilgisayari kapatin bi gun ve sirf ona ayirin.

e burası bağımlılık yapıyor.pc başında bu kadar heyecanla vakit geçirince doğal olarak bi bit yeniği arıyor erkekler.
ama kk böyle işte daldımı çıkamıyor insan...
zamanla geçer bence...

erkeklerin fazla kıskancı daima şüphelendirir beni
onun gözü dışarda oldugu için gördügü tüm kadınlarda öyle sanıp
karısına kısıtlama getirir(benim fikrim)
bencede dikkatli ol sende ona karşı biraz kısakançlık yap
detaylara takıl şüpheci ol bakalım paniklerse daha derine inersin
umarım korktugun gibi bişey yoktur

Bu tarz erkekler genelde kendileri yapar diye düşünüyorum canlı örneklerini de gördüm çevremde cok..eşini deli kıskanan kontrol edenler ama kendi her haltı yiyenler ve içlerinde boynuzlanma korkusu yasayanlar..umarım seninki onlardan değildir.

benim de aklıma bu geldi valla...
birden bire böyle değiştiyse kendi yapıyor olabilir ve sen ona yapma diye bu kadar kısıtlıyor olabilir seni.
bir de pcye fazla takılmanı istemiyorsa pcde bişeyler gizliyor olabilir.
ya da ben çok paranoyak oldum kk'da aldatılma hikayeleri okuya okuya...
inşallah düşündüğüm gibi değildir.

X