Eşim günün 14 saatini oyunda geçiriyor

Defnelignler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
23
11
28
İlk defa böyle bir platformda bir sorunumdan bahsetmek istiyorum artık ne diyeceğimi şaşırdım. 3buçuk yıllık evliyiz. 2buçuk yaşında bi kızım var. Lanet olası haftasonu yasaklarının başladığı günden beri eşimi haftada 2 gün idare etmek zorunda kalmaya başladım. Sabah 10da bi oturuyor oyuna arada ihtiyaç ve yemek hariç kalkıp yüzümüze bile bakmıyor kızımla. Ben mi abartıyorum yoksa o mu bokunu çıkarıyo anlamıyorum. İki ucu boklu değnek oldu benim için. Bu sorunu yaşayanlar neler yaptı paylaşırsa sevinirim

cutiemaccute

Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Mayıs 2020
226
861
Evin tüm işlerini siz görüyorken, çocukla da tüm gün siz ilgileniyorken hiç adil değil. Bunca zaman dayanmanız bile takdire şayan ama bence hata yapmışsınız,en başından tepki göstermeniz ve kimsenin hizmetçisi olmadığını söylemeniz gerekirdi. Siz de indirin telefona bir oyun, tüm gün oynayın bakalım ne oluyor. Önüne konacak bir kap yemek olmayınca görür 14 saat oyunu

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :48.4 Kg. Şimdiki Kilom :48.0 Kg.

gunces

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
3.016
16.870
yemeğini yapmayın,çamaşırını yıkamayın, kısacası işlerini görmeyin. kalkıp kendisi yapmak zorunda kalsın.

bence haklısınız çok sinir bozucu.

Aynen katılıyorum. Adamların her hizmetini yapıyorlar adamlarda oyunda bilmem ne. çocukla sadece anne ilgileniyor belli ki.

Defnelignler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
23
11
28
Evin tüm işlerini siz görüyorken, çocukla da tüm gün siz ilgileniyorken hiç adil değil. Bunca zaman dayanmanız bile takdire şayan ama bence hata yapmışsınız,en başından tepki göstermeniz ve kimsenin hizmetçisi olmadığını söylemeniz gerekirdi. Siz de indirin telefona bir oyun, tüm gün oynayın bakalım ne oluyor. Önüne konacak bir kap yemek olmayınca görür 14 saat oyunu
Kendimi mutfakta mutlu etmsye çalışıyorum. Çünkü eşle kavga etmek istemiyorum. Ama artık sabrım taşıyor. Bişey söylüyorum o da oyunda oluyo ve ben aynı şeyi kesin 3 kere tekrarlıyorum. Artık insanı yoruyor bunlar

misspinky

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
719
429
Cocuk harici benim hayatim bu, ben de bir kenara cekileyim de yorumlari okuyayim bari. Benimki bir de oyun oynamadigi zamanlarda oyun videolari izliyor.