Esim hic ozgur olmadigini dusunuyor

sibelmuc

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
370
367
Merhaba arkadaslar bir senedir issizim evdeyim esim calismakta kendiai normalde uc bucuk ve bes saatlerinde cikmasina ragmen is arkadaslariyla her turlu etkinligine katilir ve en son olarwkta tum maclara katilmaya basladi ne kadar canim sikilsada hic bir sey demem oyalanacak bir seyler buluyorum kendimce ama az evvel cok uzuldum sanki hic izin vermiyormusum gibi davrandi ve bana bagirdi ben artik cozemiyorum ne yapmam gerek zaten her gun dokuz on gibi geliyor gecede arkadaslarinla mi kal gez diyeyim ? Hic evli gibi durmuyoruz es dost sorunca erken bittigi icin isi biliyorlar ve oyle sey mi olur evine n3den gelmiyor diyorlar cok uzuluyorum sadece pazar gunleri gorusuyoruz o kadar. Bir misafir gibi...

Eşiniz bekar hayatı yaşıyor... Özgürlüğü yanlış anlamış. Evlenmeseydi madem diyeceğim de evlenmenin avantajlarını istiyor dezavantajları olmasın diyor oh ne güzel, niye evlenmesin.

Fazla özgürlük kafa yapmış onda :) Hergün saat 9 a kadar eve gelmemesi, bütün zamanını arkadaşlarıyla geçirmesi çok yani. Başkalarını öne sürerek İstediğin şeyi yaptırmaya çalışma, konuş, anlat, beklentini söyle.

Eşiniz bekar hayatı yaşıyor... Özgürlüğü yanlış anlamış. Evlenmeseydi madem diyeceğim de evlenmenin avantajlarını istiyor dezavantajları olmasın diyor oh ne güzel, niye evlenmesin.

Halen yan odada agliyorum aynen oyke disardanda oylw gorunuyoruz hic anlatamiyorum boyle sey mi olur nasil olur bilmiyorum annem falanda sasiriyor ama hani aramiz acilmasin diye bir sey demiyorlar hissediyorum. :KK43: sanki bekar ...

Merhaba arkadaslar bir senedir issizim evdeyim esim calismakta kendiai normalde uc bucuk ve bes saatlerinde cikmasina ragmen is arkadaslariyla her turlu etkinligine katilir ve en son olarwkta tum maclara katilmaya basladi ne kadar canim sikilsada hic bir sey demem oyalanacak bir seyler buluyorum kendimce ama az evvel cok uzuldum sanki hic izin vermiyormusum gibi davrandi ve bana bagirdi ben artik cozemiyorum ne yapmam gerek zaten her gun dokuz on gibi geliyor gecede arkadaslarinla mi kal gez diyeyim ? Hic evli gibi durmuyoruz es dost sorunca erken bittigi icin isi biliyorlar ve oyle sey mi olur evine n3den gelmiyor diyorlar cok uzuluyorum sadece pazar gunleri gorusuyoruz o kadar. Bir misafir gibi...

Evlilikte özgürlük yoktur, kişisel alanlar vardır eşiniz farkı anlayamamış. Karşınıza alın konuşun ama sızlanmadan şikayet etmeden ve suçlamadan. Düşüncelerinizi anlatın ve birlikte vakit geçirmek için çözümler üretin

Ne kadar serbest bırakırsan bırak erkekler her zaman doyumsuznoluyor nenyazik ki bu konuda aman sen sus evde otur,
O arkadaşlarıyla gezsin tozsun ,
Ailesine akrabasına gitsin ,
Haftasonunu sana ayırıyor ya daha ne istiyorsun?
Anlamak mümkün değil bu adamları ya sal gitsin pazar günleri de.
Ayrıca başının etini yer rahat verme de arasın bu günlerini.:KK67:

Madem öyle dusunuyor evlenmeseymis. Anlattiginiza göre zaten ev otel gibi baya bi özgürmüs sürekli ayri arkadaslariyla olduguna göre. Sizle vakit geciriyormu ?

Madem öyle dusunuyor evlenmeseymis. Anlattiginiza göre zaten ev otel gibi baya bi özgürmüs sürekli ayri arkadaslariyla olduguna göre. Sizle vakit geciriyormu ?

Aynen oyle vallahi ben tek basina evcilik oynuyorum :) is guc yapiom benim cocuk gelsin diye bekliuorum sinirden guluyorum vallahi durum boyle.

Biraz dayanamadim galiba gun icinde sıkıldıgimi belirttim o da bagirarak cevapladi zaten hep hakli modunda...

Ben bu sıkıldım serzenişlerini ağlamaları falan anlamıyorum.
Adam dokuzda mı giriyor eve siz onda girin. Kendinize meşgaleler bulun, hobiler edinin, arkadaşlarınızla gezin.
Bırakın o sizin peşinizde koşsun görüşemiyoruz diye, o söylensin.

X