Eşim ile ...

Tuhaf bir diyalog olmuş. Birlikte olmak isteyen adam camasir suyu değmiş eşofmanla bile size yaklasabilir. Opusup, ellesmeye bakar o is, illa gecelige gerek yok her seferinde. Dediginiz gibi esiniz görev olarak görüyor. Bence bebek isini akisina birakin, stres yapmis gibi gorunuyorsunuz.
Vallahi öyle millet burda eşime hep fantazi mantazi şeyler giyiyorum şöyle böyle diyince kendimi sorgulaşmıştım bi. Arada yapıyorum tabi değişiklikte eşime açık açık sormuştum sen hani böyle şeylere önem verir misin demiştim.
Umrumda olmaz istersen paçalı donla gel sonuçta içinde sen varsın demişti 😂 biraz odun modun ama iyi demiş aslında. Bu arada biz de bebek yaparken görev usulü gibi görüyorduk insanın içinde gelmiyordu bazen. Yumurtlama günüm geçipte rutin dışına çıkınca daha bi istekli oluyoduk.

hayırlı akşamlar hanımlar. Tam düzene oturdum diyebileceğim bir evlilik hayatım var . Aylardir bebek istiyoruz forumda da sık sık yazıyorum. Bu ay ovulasyon testi aldım. Takip ediyorum. Eşim ile üst üste hacamat olduk ve hacamat öncesi ilişki yaşamak pek iyi olmadığı için bizde gunlerdir ilişki yaşamadık. İki gündür eşime ilişki istediğimi belli ediyorum ama olmadı . Bugün maç izledik bitti ve ben otururken lavaboya girdi ve yanıma geldi beni yatağa çağırır gibi . Bende kalktım .gecelik giyinmeye. Tam giyinirken 2 gündür başımın etini yiyorsun daha onceden giyseydin ya diye bana kızdı. Ve tartışmaya başladık. Hafta sonu olduğu için biraz daha otururuz diye düşünmüştüm TV karşısinda . Ben sürekli hazır olda gecelik ile gezemem ki dedim. Evde kimse yokmuş önceden giyip tahrik etmek için giymek gerekirmiş . Ve kaç gündür ovulasyon testinde yumurtlama olup olmadigini soruyordu. Bende bugün onu öne sürerek sadece bebek için mi birlikte olmak istiyorsun diye sinirlendim. Neredeyse kaç gündür ilişki yaşamadık. Sağlıklı cinsel yaşamda bunlar olmamalı diye düşünüyorum ama böyle yapması beni o kadar üzdü ki . Gecelik giyinmeme müsade etmedi birde üstüne azarladı. Ben mi yanlış düşünüyorum hanimlar kırarak söz söylemek ile cinsel ilişki başlanır mi . Görev mi bu iş. Reddettim ilişkiyi.Biraz tartıştıktan sonra yanına yatıp sustum . Sonra baktım üzerini giyinmesi bende üzerini giyin istersen bak üşürsün gece dedim . Sanane dedi bana . Yine tartışmaya başladık . Evet hep ben haksizim dedi ve bana söz bırakmadan susmani istiyorum dedi . Bende benimle çocuk için birlikte olmak istiyorsun ben buna kızıyorum dedim ve yastığımi alıp odadan çıktım. Şimdi başka bir odada yatıyorum. O kadar gururum kırıldı ki . Çocuk yapmak istiyoruz bir yandan düzenli bir ilişki yaşamamız gerekiyor bunu bir kaç gün öncesinden söyledim ben ona yaklaşınca tepki vermeyince hem çocuk istiyorsun hemde gökten inecek halı yok ya kaç kere söyledim dedim bu söylediklerim onun başının etini yemem olmuş. çocuk için bir kac ay ara verelim dedim geçen günlerde çünkü bu bizim evliligimizi cinsel yaşamımizi etkiledi . Ama istemedi. Ben 10 aydır hem psikoljikmen hemde ruhen yoruldum bu çocuk mevzuda.
Bndede benzer sorunlar var, sorunları halletmeden cocuk sahıbı olmamaya karar verdım cnku mantıklı olan bu, hanı olur ya duzelmez ortada cocuk perısan olmasın

şaka ile muta nikahının var olduğunu söyledi. Muta nikahi bu arada hanımlar peygamber efendimiz yasaklamış kadın ile beraber olunmak icin yapilan nikah .çok ayrıntısına girmeyim. Ne demek istiyorsun dedim güldü. Hafta geçti benimle ilişkiye girmedin başka kadın ile nikah olsa ne olur dedim

Gecelik mevzusunu bilmem de şaka adı altında böyle saçmalayan erkeklere haddini bildirmek lazım. Bu açıdan verdiğiniz cevap kapak olmuş bence. Çok da iyi olmuş.

Muta nikahının ne olduğunu biliyorum ne densiz bi laf bu böyle ne yersiz ne gereksiz kırılması gereken o mu bu durumda bilemiyorum siz bu adamı seviyorum derken şımartıyorsunuz ben bu muta konusunda çok daha büyük tepki verirdim gazlamak olarak algılamayın siz sakin kalıp doğru yapmışsınız ama kırdım mı deyip eşinizin ne densiz konuşmuş olduğunu gözardı ediyorsunuz
Adam resmen eskort var demeye getirmemiş mi?😀 Çünkü muta nikahı budur yani. Bir de kendisi kırılmış, çok enteresan. Erkeklik gururu (!)🫠

Vallahi öyle millet burda eşime hep fantazi mantazi şeyler giyiyorum şöyle böyle diyince kendimi sorgulaşmıştım bi. Arada yapıyorum tabi değişiklikte eşime açık açık sormuştum sen hani böyle şeylere önem verir misin demiştim.
Umrumda olmaz istersen paçalı donla gel sonuçta içinde sen varsın demişti 😂 biraz odun modun ama iyi demiş aslında. Bu arada biz de bebek yaparken görev usulü gibi görüyorduk insanın içinde gelmiyordu bazen. Yumurtlama günüm geçipte rutin dışına çıkınca daha bi istekli oluyoduk.
Bende cogu zaman gecelik, camasir giymeye firsat bulamıyorum 😅 ya sarilip tv izlerken ya durduk yere birseyler basliyor. Belki giyip hazirlansam degisiklik olur ama bebegi uyutunca hangi isi yapacagimi sasiriyorum 😶

Cocuk isteme olayi strese sokmus ikinizi de. Yok yumurtlama donemi geldi vs haydi simdi beraber olalim gibi durumlar sanki yapilmasi gereken bir formaliteymis gibi bir duruma donusmus.

Ayrica gecelik giydim cumlesi bile "goreve hazirim" gibi izlenim yarattim bende.

Olayi biraz spontan yasasaniz, iki taraf da istedigi zaman uzerinde ne oldugu onemli olmadan sevisseniz daha iyi olmaz mi? Hormon bu, yerini zamanini gecelikle kontrol edemezsiniz ki.

Benim de aklıma; telefonun şarj aletini aramak için eğilip kanepe altına bakarken kocasının gelip de arkadan dayandığını söyleyen ve bununla övünen üye gelir :KK70:
Gırgırdan beter.

Keşke gözümde canlanmayaydı.🥺

Bu şekilde çocuk yapmak sizce de biraz robotik değil mi? Henüz çocuğu olmayan yeni evli bir çiftsiniz sizi engelleyecek bir ilk çocuk da yokken sabahı akşamı yok bu işin ne zaman isterseniz sevişip bir aşk çocuğu dünyaya getirmenizi tavsiye ederim. Bu arada adam sizi yatağa çağırdığında neden gecelik giydiginizi de anlayamadım. Soyunsaydiniz sadece?
Çok tabulariniz var gibi geldi bana. Ovulasyon testleri bir çok çiftte yarardan çok zarar oluyor strese soktuğu için
Sizde de durum biraz öyle olmuş sanırım. Canınız istediğinde sevisin eninde sonunda majör bir problem yoksa olur Allahin izniyle bebeginiz

Bende cogu zaman gecelik, camasir giymeye firsat bulamıyorum 😅 ya sarilip tv izlerken ya durduk yere birseyler basliyor. Belki giyip hazirlansam degisiklik olur ama bebegi uyutunca hangi isi yapacagimi sasiriyorum 😶
Bebekten önce bende yapıyodum da valla şimdi bebiş uyusunda kaşla göz arası bişeyler yapalım diye can hıraş anca oluyor. 😂

Gırgırdan beter.

Keşke gözümde canlanmayaydı.🥺
Ayyy kaç sene geçti üzerinden hala aklımda.
Ne zaman eğilse kocası gelir dayanırmış istermiş. Eğilmekten korkar duruma gelmiş. Ama bunu öyle bir anlatıyor ki mutlu ve gülen emojiler havada uçuşmuştu 🤢
Ve buna ek olarak başka bir üye de aynısını yazmıştı. Aaa canım seninki de mi aynı yaa benim kocam da öyle. Koltukların altını süpürürken gelir boş bırakmaz vallahi temizlikten korkar oldum ahahaha demişti.

Neden cinsel hayatım yok şu an anladım bu arada 😳:KK58:

İkiniz de apayrı saçma davranmışsınız insanı cinsellikten soğutursunuz ki soğutmuşsunuz birbirinizi zerre tutku yok, aşk yok, istek yok

Ayyy kaç sene geçti üzerinden hala aklımda.
Ne zaman eğilse kocası gelir dayanırmış istermiş. Eğilmekten korkar duruma gelmiş. Ama bunu öyle bir anlatıyor ki mutlu ve gülen emojiler havada uçuşmuştu 🤢
Ve buna ek olarak başka bir üye de aynısını yazmıştı. Aaa canım seninki de mi aynı yaa benim kocam da öyle. Koltukların altını süpürürken gelir boş bırakmaz vallahi temizlikten korkar oldum ahahaha demişti.

Neden cinsel hayatım yok şu an anladım bu arada 😳:KK58:
Şöyle şikayet ediyormuş gibi yapıp da aslında durum hoşuna giden insanlardaki iki yüzlülük de yani... :KK70:

Lanet olsun kocam tarafından çok sevilip isteniyorum off..

Aylardır süregelen denemeler sonrası artık görev gibi gelmeye başlamıştır, iki gündür tarafınızdan baskı da hissetmiş, sizin dur bir de bir gecelik giyeyim girişiminiz de görev gibi geldiği için gerilmiş.

Açıkçası dur bir gecelik giyeyimle başlanmaz. Niyetin varsa giyer sırnaşmaya başlarsın. Her zaman değil tabii ki ama kocamla gün boyu beraber olduğumuz zamanlarda renk katmak istediğimde güne başlarken sabah mini saten askılıyla ya da mini saten şort askılı takımıyla kahvaltı hazırlamaya başlarım. Bazen kahvaltı hazırlarken geliyor bazen ben yatağa seslemeye gidiyorum. Ya da o gün bol sweatshirt ya da kocamın gömleği içine dantel bralet takımı giyiyorum. Koltukta uzanıyoruz film dizi izlemek için o şekilde başlıyor veya yanından geçerken dikkatini dağıtıyorum. Böyle denemeler yapın.

Onun dışında seven erkek sizi diz yapmış donunuzla da dağılmış saçınızla da arzuluyor o başka.

Aynısını bende dedim 10 sn bile surmezdi şu ettiğin hoş mu oldu şimdi dedim
Yani şimdi giymesende olur, yada tamam giyeceksen de hakikaten önceden giymek lazım hani gecelik falan tahrik etmek içindir yani o an için giymek ne fayda sağlicak ki. Ama tartışmalarınıza bişey diyemem keşke akışına bıraksanız, yumurtlama döneminde zaten istek oluyor, takip etmeyin bence gerginlik oluşuyor.

X