Eşim kafamı karıştırıyor 😑

Neden hala iletişim halindesin o adamla
Neden her mesajına cevap veriyorsun
Sen cevap verdiğin sürece o durmayacak haberin olsun adamın zaten kafa yerinde değil bi gün çıkar biryerde karşına iletişimi kes
Yok kestim zaten iletişimimi. Farklı şehirlerdeyiz. Adresimi bilmiyor. Nüfus adresimi aldırmadım buraya ne olur ne olmaz diye. Tebligat eski adresime yapılacak. Ben e devletten takip edeceğim, ve avukatım da bilgilendirecek

Bu adam özel videolarınızı babanıza atmıştı yahu. Nickinizi vs. Hiçbirşeyinizi hatırlamıyorum ama daha konunun başında o olduğunuzu anladım. Çünkü şuan anlattıklarınızı yapan adam tam olarak o hareketi de yapabilecek bir adam. Hiç değişmemiş kafanızı karıştıracak bir durum yok o yüzden ortada.
Video değil fotoğraf ama fark etmez aynı kefede ikisine. Yanlış anlaşılma olmasın diye açıklama yapmak istedim. Ben sadece o gün iyi değildim içimi dökmek istedim buraya. Şu an ilaçlarımı kullanıyorum ve gün geçtikçe iyiyle gidiyorum. Mantıklı düşünmeye başladım. Zaten gitmek gibi bir düşüncem yoktu hala da yok. Ben sadece insani duygularımdan dolayı üzülüyordum. Artık nötrüm... teşekkür ederim yorumunuz içinde

Çok üzüldüm sizin adınıza, tahmin edebiliyorum ne kadar kötü seyler yaşadığınızı. Rabbim bir daha yaşatmasın o günleri size. Hatırlamayın bile ... ayrıca şu an mutlu olmanıza da bir o kadar sevindim. Rabbim bundan sonra yüzünüzü hep güldürsün inşallah. Hep sevgi ve saygı ile birbirinize bağlı kalın. Ömür boyu mutlulukla ❤ Benim pek inancım yok yaram taze olduğu için ama büyük konuşmak istemiyorum zaman neyi gösterir bilemeyiz...🌹
Tesekkur ederim canim
Sunu soyleyim umudunu sakin yitirme evlenmesem ben evlenmezdim cunku okadar cok kriter koymustumki
Cok sukur subhanallah kriterimin hepsi mevcut Esimde.
Cok dua ettim olacaksa hayirlisiyla böyle olsun olmayacaksada beni bosluga dusurme guc kuvvet ver allahim diye.
Sende dua et, unutma Allah yarali kalplerdedir

Ona uzuleceginize kendinize üzulun bu psikopat peşinizi bırakmaz şehrinizi değiştirin izinizi kaybettirin boşanınca kötü şeyler yapabilir
Şehrimizi değiştirdik zaten. Şu an ki adresimi bilmiyor. Nüfusumu aldırmayacağım buraya. Davayı e devletten ve avukatım aracılığı ile takip edeceğim

Tesekkur ederim canim
Sunu soyleyim umudunu sakin yitirme evlenmesem ben evlenmezdim cunku okadar cok kriter koymustumki
Cok sukur subhanallah kriterimin hepsi mevcut Esimde.
Cok dua ettim olacaksa hayirlisiyla böyle olsun olmayacaksada beni bosluga dusurme guc kuvvet ver allahim diye.
Sende dua et, unutma Allah yarali kalplerdedir
Haklısınız🙏🏻 Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü vermezmiş... Duaların kudretine inanırım. Rabbim evladınızı iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah. Sizde hep mutlu olun💜

Hiç üzülme sen elinden geleni yapmışsın. Onun kuklası veya oyuncağı değilsin ki . İnsan olarak asık olmuşsun sevmıssın evlenmişsin ama yolunda gitmemiş evlilik. Madde bagımlılıgı olunca işin içinde ben şans veremem. O kendi icin bısey yapmıyor ki sen yapasın. Bısey sorcam nişanlıyken veya ne bilim sevgiliyken falan madde kullandıgını hiç anlamadın mı ?
Haklısınız ben yeterince verdim o şansı evlilik birliği içerisinde. Vicdanım rahat. Biz farklı şehirlerde yürüttük ilişkimizi, çok nadir yan yana geldik. Gayet normaldi tavırları. Bana yeni başladım demişti biz evliyken. Amateme falan götürdüm... Yani öncesi var veya yok bilmiyorum o yüzden

ailesinin adam edemedigini sen mi adam edeceksin ,bosver sakin sakin sozlere verilen vaatlere inanma en fazla 3 gun sonra si daha beter durumlar olur yakani kurtarmaya bak ..
sadece zaman lazim sana yaralarin iyilestikce kendine gelecek dunyaya farkli bakacaksin..heryerden engelle ve ona kulaklarini ,duygularini kapattttt kendine bu kotulugu sakin yapmaa yazik olur gencligine..
Ana Theresa kurtarma kompleksi bir kenara biraksaniz artik? Adam size hala zarar veriyor siz hala seviyorum diyorsunuz. Müge Anli ablamiz nasil demisti bir: sevginiz batsin sizin
Sizinki sevgi degil. Bir hayali sevmissin onu kurtarma pesindesiniz hala. Sizde terapi alin lütfen
ailesinin adam edemedigini sen mi adam edeceksin ,bosver sakin sakin sozlere verilen vaatlere inanma en fazla 3 gun sonra si daha beter durumlar olur yakani kurtarmaya bak ..
sadece zaman lazim sana yaralarin iyilestikce kendine gelecek dunyaya farkli bakacaksin..heryerden engelle ve ona kulaklarini ,duygularini kapattttt kendine bu kotulugu sakin yapmaa yazik olur gencligine..
Konuşmuyorum zaten dönmek gibi bir düşüncem de yok, teşekkür ederim yorumunuz için💜

Ana Theresa kurtarma kompleksi bir kenara biraksaniz artik? Adam size hala zarar veriyor siz hala seviyorum diyorsunuz. Müge Anli ablamiz nasil demisti bir: sevginiz batsin sizin
Sizinki sevgi degil. Bir hayali sevmissin onu kurtarma pesindesiniz hala. Sizde terapi alin lütfen
Alıyorum zAten kendimi gün geçtikçe daha iyi hissediyorum🌹

Madde olarak ne kullanıyor acaba? Parayı nereden alıyor? Onu bu haliyle kimse çalıştırmaz iş yerinde?
Maddenin ismini veremem burada. Çok ağır bir madde. Para olduğu zaman alıyordu. Ayrıca tanıdıkları vardı borca alıyordu. Aylarca işsiz gezdi pandemiden dolayı. Çalışırken iyiydi, bu maddenin şizofreni halleri daha sonra ortaya çıkıyor çünkü o yüzden iş yerinde problem olmadı. İşten ayrılınca daha da düştü sonuç bu işte

Herkezi mutlu edemezsiniz (sinirlerim bozuldu bu cümle Şeyma Subaşı yüzünden artık ciddiliğini kaybetti ) tedavi olması gerekiyor bir başka insan için kendinizi psikolojik olarak çökermeye hakkınız yok gerek de yok Allah yardım etsin deyip yolunuza devam edin anladigim kadariyla elinizden geleni de yapmışsınız. Vicdanınız da rahat olmalı. Yolunuza bakın.
Haklısınız. Rahat zaten vicdanım. Gün geçtikçe iyi hissediyorum kendimi

Üzüleceğine canından olmamak için tüm iletişimini engelle. Yarın öbür gün 3. Sayfalara konu olma. Merhamet iyi bi şeydir. Ama önce kendine merhamet etmeli insan. Bu manyak seni öldürünce mi açılacak gözlerin. Delirdin mi sen🙄
Ayrıca umarım madde bağımlısı olduğunu bilmeden evlenmişsindir
Bir de aşk 1 kere olan bir şey değildir. Bu arabesk kafayı da bırak bence
Ona dönmek gibi bir düşüncem yok sadece insani duygularım ile üzüldüm o kadar. Evet evlenince fark ettim. Farklı şehirlerde geçirdik sevgililik be nişanlılık dönemini. Dilerim bende çok mutlu olurum bundan sonraki hayatımda 💜

Neden üzülüyorsunuz ki... Neler yapmış size dahada fazlasını yapsın diye mi iletişime geçiyorsunuz. Neler neler okuyoruz, neler neler görüyoruz hergün. Kendinizi düşünün bu hayat başkasını düşünüp hayatınızı ona üzülerek ona feda ederek geçirmek için çok kısa. Gerçek sevgi insana zarar vermez. Seviyorum adı altında neler neler yapıyorlar eşlerine. Bence sizde iletişimi kesin size daha fazla zarar vermesine müsade etmeyin. İnşallah oda tedavi olur diyelim ama siz daha fazla hayatınızı heba etmeyin lütfen...
Kestim zaten iletişimimi. Allah hidayete erdirsin onu da. Ben gün geçtikçe kendimi daha iyi hissetmeye başladım 🙏🏻

Al eline çekirdeği yok oluşunu izle ne demek olduğunu kavrayamamış olmalısın ki kafan karışıyor
Adam seni tehdit ediyor bence
Çok dikkatli olmanız gerekiyor .
Aileni üzmek hasta etmek istemiyorsan bırak
Şunu ne hâli varsa görsün.
Konuşmuyorum o günden beri zaten . O hep öyle arabesk duygusal göndermeli seyler paylaşır. Yani seni unutacağım izle manasında. Adresimi bilmiyor çok şükür.nüfusumu aldırmayı düşünmüyorum

Madde bağımlısından sonrasını okumadım davandan geri dönme boşan kendine yeni hayat kur onlar iyileşmek istemediği sürece asla yardım edemezsin bana yardım et iyileşmek istiyorum derler kullanırlar sonra yine aynı şeyler bırak ne hali varsa görsün inan hayatını bitirirsin
Boşanıyorum zaten, davam görülecek çekişmeli olarak. Haklısınız🙏🏻

Boyle birinin elinden kurtulmak cok zordur. Devam edersen kendini mahv edersin. Onun haline uzulmen cok normal nede olsa evli kalmissiniz ama o yoluda kendi secmis sizin bi sucunuz yok. Bu arada madde bagimlisi biriyle evlenilmez. Yada 1 2 sene kesin temiz olmasi lazimki inanman icin.
Haklısınız. Boşanma sürecindeyim zaten. Bilmiyordum önceden kullanıp kullanmadığını bana evlenince başladım dedi

Hiç kusura bakmayın ama size biraz sert konuşmak lazım. Bakın bir deliyi bulup kendi hayatınızı kararttığınız yetmiyormuş gibi bir de ailenizin başına bela ediyorsunuz. Aileniz sahip çıkmış şükredip oturacağınıza hala bu manyakla görüşme derdindesiniz. Aileniz duysa ne olacak nasıl cevap vereceksiniz düşündünüz mü? Insanları bu kadar üzmeye ne hakkınız var?

Bu adam tehlikeli. Yarın öbür gün sadece sizin için değil aileniz içinde tehdit olabilir. Üstelik otur yok oluşunu izle ne demek? Hiç korkmuyor musunuz? Allah korusun bu adam sizi öldürür üç beş yıla da çıkar. Çünkü siz onunla konuşuyorsunuz diye umutlanıyor o.

İki kızım var. Sizin şu yaptığınızı yapsalar kahrolurum. Bir kere hata yaparak ailenizi üzdünüz. Hiç ders çıkarmamışsınız ki hala iletişimdesiniz bu adamla. Rica ediyorum şu ne olduğu belli olmayan adamları bulup ailelerinizin de başına bela etmeyin.
Konuşmuyorum günden beri. O günde vicdani duygularıma yenildim ve konuştum. Üzüldüm buraya yazmak istedim hepsi bu. Ona dönmek gibi bir düşüncem asla yok olamaz da . Ailemin de kıymetini biliyorum. Rabbim evlatlarınıza sağlık ve sıhhat versin 🌹

X