Eşim kıyafetlerimi çöpe attı.

sweetywitch91

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
299
173
Kendimi bildim bileli 36 beden bir hatunum. Hamilelik döneminde sadece 5 kilo aldım. Doğum sonrası da çok kısa sürede hamilelige başladığım kilodan daha azına düştüm. Yine hamilelik boyunca çatlak için önlem almıştım. Yine de ufak tefek catlaklarım vardı onları da lazer tedavisi ile hallettim. Hiç doğurmamış gibi oldum diyebiliriz. Eşim hamileliğim süresince de hep destek oldu bana hakkını yiyemem. Bırak çatlak olsun onların da anısı var sen böyle de güzelsin falan filan. Ne olduysa doğumdan sonra oldu. Doğumdan sonra catlaklara lazer tedavisine hiç hoş bakmadı ne gerek var dedi. Doğum yapalı çok kısa bir süre oldu ve her gören bana sen nasıl doğurdun yok efenim kız resmen güzelleşmek için doğurdu ay kim der bunun çocuğu var annelik sana çok yaradı vücudunu çabuk toparladın vb. şeyler söylüyor. Girdiğim ortamlarda özellikle beni doğumdan sonra ilk defa görüyorlarsa bu muhabbet oluyor. Eşimse bu muhabbetlere bildiğiniz çıldırıyor. Bir yere gideceğiz saçımı yapıyorum yapma dikkat çekiyorsun diyo. Biraz bol giyin vücut hatların belli oluyor hakkında konuşuyorlar ayar oluyorum diyor. Bunun gibi şeyleri doğumdan sonra çok söyler oldu. Bugün de yine arkadaş ortamında böyle bir konu so rası bana gelip anne gibi giyinir misin artık dedi. Ben de giyinişimde ne olduğunu anne gibi giyinmenin ne olduğunu saçmaladığını söyledim. Ben böyleyim kalıplara sokamam kendimi. Insanlar kilo almamama şaşırdı geçer hep beni konuşacak halleri yok dedim. O da anne gibi giyinmem konusunda diretti ve kıyafetlerimi çöpe atacağını söyledi. Biz bu şekilde tartıştık. Tartışmanın sonunda bildiğiniz koca çöp poşetini aldı ve dolabımı boşalttı ve cidden götürdü attı. Ben bebeyi emziriyordum kapıdan çıkarken gördüm. Dolabıma bir gittim ve şok. Onunla tek kelime konuşmuyorum şu an. Ama ne yapıcam onu da bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Esiniz sizin daha olgun giyinmenizimi istedi acaba hsni anne gibi demis ya..belliki fazla ciddiye almiş ve kafasina takmiş bu konuyu..eşiniz iyi biri ise bence onu bu konuda kirmayin en azindan orta yolu bulun...bu mesele yüzunden huzursuzluk sokmayın aranıza..belki bana kızanlar olacaktır ama ben kiyafet konusunda eşlerinde gonlü olmali diye dusunuyorum..

Normalde kıskanç erkekleri sevmem hatta nefret ederim ama demek ki herkes sizi konuşuyor ve esinizin rahatsız olması normal. Tüm kadınlar esinizin ne kadar dikkat çekici olduğunu çok yakışıklı olduğunu falan konuşsa eminim sizde rahatsız olurdunuz. Hayatımda ilk defa boyle cevap veriyorum ama demek ki sizi çok kiskanmis tabiki kıyafetleri atması hic doğru değil hatta çok kaba bi davranış bence bu konuyu detaylı şekilde konuşmanız gerekiyor.

Atmamıştır da arabanın bagajına falan bırakmıştır bence. Adam düpedüz kıskanmış sizi. Valla bu erkeklere yaranılmıyor hamilelikte kilo alsan trip almayıp fit kalsan trip

Konuşmadığım için bilmiyorum. Kendisini odaya da almadım muhattap olmuyorum.
Atmamıştır da arabanın bagajına falan bırakmıştır bence. Adam düpedüz kıskanmış sizi. Valla bu erkeklere yaranılmıyor hamilelikte kilo alsan trip almayıp fit kalsan trip

Konuşmadığım için bilmiyorum ne yaptı. Şu an bile odayı kitledim almadım. Kilo olayını da söylüyor. Herkes az kilo aldın ne güzel derken o bebeği beslemedi aslında çok kötü yaptı falan diyor. Halbuki kendi de biliyor fit kalma takıntısı ile yapmadığımı. Gebelik şekeri olduğu için aç gezdim resmen ve o yüzden almadım biliyor. Yine de böyle konuşuyor.

Çevremdekiler de sizin gibi düşünüyor ama mesela evlenelim senin o eteklerini elbiselerini kesicem diyor bana. Şaka yollu söylüyor ama bende hep acabalar kalıyor. Küpe kolye yüzük takmamı istemiyor çok şıkır şıkırsın diyor:S
Bunu 4 sene once yazmissiniz :) boyle kabul edip evlenmissiniz, insanlari kolay kolay degistiremezsiniz.Biraz kapali giyinin bari.

Kendimi bildim bileli 36 beden bir hatunum. Hamilelik döneminde sadece 5 kilo aldım. Doğum sonrası da çok kısa sürede hamilelige başladığım kilodan daha azına düştüm. Yine hamilelik boyunca çatlak için önlem almıştım. Yine de ufak tefek catlaklarım vardı onları da lazer tedavisi ile hallettim. Hiç doğurmamış gibi oldum diyebiliriz. Eşim hamileliğim süresince de hep destek oldu bana hakkını yiyemem. Bırak çatlak olsun onların da anısı var sen böyle de güzelsin falan filan. Ne olduysa doğumdan sonra oldu. Doğumdan sonra catlaklara lazer tedavisine hiç hoş bakmadı ne gerek var dedi. Doğum yapalı çok kısa bir süre oldu ve her gören bana sen nasıl doğurdun yok efenim kız resmen güzelleşmek için doğurdu ay kim der bunun çocuğu var annelik sana çok yaradı vücudunu çabuk toparladın vb. şeyler söylüyor. Girdiğim ortamlarda özellikle beni doğumdan sonra ilk defa görüyorlarsa bu muhabbet oluyor. Eşimse bu muhabbetlere bildiğiniz çıldırıyor. Bir yere gideceğiz saçımı yapıyorum yapma dikkat çekiyorsun diyo. Biraz bol giyin vücut hatların belli oluyor hakkında konuşuyorlar ayar oluyorum diyor. Bunun gibi şeyleri doğumdan sonra çok söyler oldu. Bugün de yine arkadaş ortamında böyle bir konu so rası bana gelip anne gibi giyinir misin artık dedi. Ben de giyinişimde ne olduğunu anne gibi giyinmenin ne olduğunu saçmaladığını söyledim. Ben böyleyim kalıplara sokamam kendimi. Insanlar kilo almamama şaşırdı geçer hep beni konuşacak halleri yok dedim. O da anne gibi giyinmem konusunda diretti ve kıyafetlerimi çöpe atacağını söyledi. Biz bu şekilde tartıştık. Tartışmanın sonunda bildiğiniz koca çöp poşetini aldı ve dolabımı boşalttı ve cidden götürdü attı. Ben bebeyi emziriyordum kapıdan çıkarken gördüm. Dolabıma bir gittim ve şok. Onunla tek kelime konuşmuyorum şu an. Ama ne yapıcam onu da bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Erkekler de bizimle birlikte; hamile kalıp lohusalık yaşıyorlar. :)
Kıskançlıktan çıldırmış. Birbirinizin üzerine gitmeyin şuan; yanlış olur. Kırgın olduğunuzu belirtip; biraz zamana bırakın. Takıntı yapmış bunu; biraz kendine gelsin. Sonrasında hallolacaktır; eminim.
Hem bnce bu durumu kendinize çevirin, dolap bomboş ve alışverişe çıkma vakti gelmiş. :)

X