Eşim onu aldattığımı zannediyor, arkadaşım yüzünden evliliğim bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

monicatak

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.025
6.631
Hikayede eksik parçalar var sanki... arkadaşınızın bahsettiğiniz gibi bir paylaşım yapabilmesi için eski günlerinizi yad etmiş olmanız gerekiyor gibi.. yani ortamdayken sevgililik döneminizi konuşup da efkarlanmışsınız ve fotoğraflar bu tarz bir muhabbetin sonucu gibi duruyor. Aksi halde aynı ortamda durmanız için bile zorla ikna edildiğinizi gören ve bilen arkadaşınızın bu hareketi yapması için akli dengesinin yerinde olmaması gerekiyor bence..
Alkolün etkisiyle yaptıysa belki 😶
 


Feefee1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
311
911
Size göre ahlak nedir? Başka bir yorumunuzda evlilik öncesi cinselliğe tü kaka şu bu diye abuk subuk konuşup ahlak bekçiliği yapan siz evli bir kadının eski erkek arkadaşının olduğu ortamda alkol alıp (karşı değilim) keyifli zamanlar geçirip eğlenmesini normal buluyorsunuz. Hımmm tamam
Yas kac ? 15- 16?
Sizler mademki evlilik öncesi cinselligin normal oldugunu hatta erkeklerin bakire olan kadinlar ile evlenmek istemedigini iddia edebiliyorsaniz bende benim görüsüme göre bunun dogru olmadigini belirtebilirim.
Ve hayir ben evli bir kadinin eski erkek arkadasi ile görüsmesinin normal oldugunu iddia etmedim. Sadece bu sartlar altinda (yani kadinin haberi olmadigi icin) bana göre bosanmak icin yeterli bir sebeb olmadigini söyledim.
 

monicatak

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.025
6.631
E kadın öyle biliyormuş. Ne yapsın. Yani mesela 3 kız buluşacaklarını sanıyor. Ama bakıyor evde 5 kız var. O zaman sorun olmazdı sanki.

Yani karı-koca arasında güven olsa, kadın eve gidince de kocasına “densiz X, eski erkek arkadaşımı da çağırmış” derdi, biter giderdi. Yok ortamı terk etmek filan çok abartı geldi bana.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Lisede olan bir şeymiş neticede. Insan eşine güveniyorsa bunu eve gelince anlatır, arkadasina icerledigini söyler hatta magdur olan kendisi olduğu için konu tamamen bu olur. Arkadaşının yaptığı densizlik konuşulur eşle dertlesilir falan ne bileyim. Liseden hemen sonra yaşanan sevgililik ilişkisi olsa soz konusu o zaman bu abarti tepkiler verilebilir belki ama evlilikte bosanmaya gidilecek bir şey asla değil. Ama oncesinde bir güven problemi varsa bardak taşmış olabilir belki
 


lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
1.284
1.995
madem gittiniz gördünüz, hadi ilk baş geldiğiniz gibi kalkamadınız ama aradan yarım saat geçince niye kalkamıyorsunuz onu anlamadım. isterse ayaklarıma kapansınlar eşimin yanlış anlayacağı bir durumda bırakmam kendimi. arkadaşıma da bunu aynen böyle söylerim. hadi yemek yediniz, hadi alkol içtiniz, hadi şarkılar söylediniz..bunları yaparken aklınıza eşiniz gelmedi vicdan yapmadınız da adam bunları öğrendikten sonra mı vicdan yaptınız. storyden görmese söyleyeceğinizi sanmam çünkü baya alkoller şarkılar filan.. ortamdan memnunmuşsunuz. eşinizin konuşmadan çekip gitmesi saçmaysa sizin yaptığınız bin bir saçma
 

Asuman36

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
13
-5
27
yazilarin hepsini okumadim eşin nerde gorusmuyormu seninle ne diyo
ailesinin yanında telefonu kapalı o zamandan beri o kadar çok aradım ve mesaj attım ki ,en son ablasını aradım zaman ver dedi ama ben her gün kendimi yiyorum çok pişmanım
 

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.113
20.601
Yas kac ? 15- 16?
Sizler mademki evlilik öncesi cinselligin normal oldugunu hatta erkeklerin bakire olan kadinlar ile evlenmek istemedigini iddia edebiliyorsaniz bende benim görüsüme göre bunun dogru olmadigini belirtebilirim.
Ve hayir ben evli bir kadinin eski erkek arkadasi ile görüsmesinin normal oldugunu iddia etmedim. Sadece bu sartlar altinda (yani kadinin haberi olmadigi icin) bana göre bosanmak icin yeterli bir sebeb olmadigini söyledim.
Bir şey derdimde neyse burdan bakınca yaş faktörün farklı geliyor. Kemik yaşın değil ama iyi geceler :KK14:
 

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
37.532
96.683
40
Kızlar saçmalamayın, o eve gidecem eski erkek arkadaşımı görünce oradan tüğeceğim, çüşş yani hiç mi kendime güvenim yok, hiç mi medeniyetim yok kaçayım.Eski arkadaşlıklarda bakmışsınız araya soğukluk girmemiş, arkadaşlar hala aynı can ciğer, i san o günleri yadeder tani orada kalmak istemesinin eski sevgili iöe alakası olduğuna inanmıyorum. Ben esli erkek arkadaşımı böyle bir ortamda görsem muhabbet edeeim eşimi, çocuğumu anlatırım ya onunla yaşananlar ergenlikteydi geçti gitti yani.
Hayır o değilde bu kocanız hem kendine hem karısına güvenmiyor, böyle olan bir olayda size rahatsız olduğunu söylemesi ve bu yüzden bir daha o grupla toplanmamasını rica eder.
Ancak adamın bam teline dokunan nokta o aptal X in paylaşımı.Bir tek o noktada adama hak veririm.
Yoo buna hiç katılmıyorum mesela ben çok rahat bir insanım eski sevgilisiyle aynı ortamda olsa rahatsiz olmam ama eşim olur çünkü onun karakteri o onu öyle kabul etmişim bunun güvenle hiç bir alakası yok yanlış birşey yapmıyacağımı çok iyi bilir zaten burda adam salak yerine konulmuş
 

monicatak

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.025
6.631
Senin de hoşuna gitmiş şimdi ortam ayak yapma bence😂 şeye benzemiş bu ufak tefek cinayetler diye bi dizi vardı. Onun gibi olmuşsunuz. Kocana üzüldüm ben de. Ben olsam boşardım. İki gün sonra eline dava bilgisi ulaşırsa şaşırmayın.
Benim aklıma da kavak yelleri geldi, o yaşlarda yaşanacak muhabbetlere benziyor çünkü :KK51:
 


Biaaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.710
9.552
36
Eee siz eşinizi aldatmışsınız gerçekten de , aldatmak illa biri ile cinsellik yaşamak ya da yakınlaşmak değildir ki, kocanızın bu konuda hassasiyeti var doğru ya da yanlış ama dürüst en azından, öncelikle kocanıza eski sevgilim olmayacak demişsiniz, adam ordaymış, kocanızın gözünde yalancı konumuna düşmemek içim ortamı terk etmediğiniz gibi, bir mesajla kocanıza haber de vermemiş, adamın bulunduğu ortamda kocanızı ve evliliğinizi umursamadan resmen kocanızı salak yerine koyarak eğlenmişsiniz, adamın gözünün üstünüzde olduğunu fark etmenize rağmen gene umrunuzda olmamış, eğlencenize bakmışsınız, burada bütün suç sizin, evliliğinizde bence gözü olan o x arkadaşınız ortamı kurmuş, sizde alem yapmışsınız, kocanız affeder mi bilmem ama bence x le kocanızı çok fazla muhattap etmeyin, o arkadaşınız baya planlı hareket etmiş ve niyeti bana pek iyi gelmedi, siz arayı düzeltmek için onları görüştürürsünüz, sonra daha beter olur haberiniz olsun.
 

monicatak

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.025
6.631
iradem o kadar zayıf ki kalkıp gidemedim ısrarlar sonucu kaldım.Yemekten sonra da bir kere niyetlendim ama yine ikna ettiler kimseye hayır diyemiyorum hele ısrar olunca iyice afallıyorum olayların sonucu öngöremedim bedelini de çok kötü ödüyorum hepiniz haklısınız tepkiniz de o kadar mahcubum ki
Eşiniz de iradenizin zayıflığını biliyorsa o zaman işler değişir. Ne yani eski sevgiliniz bi dans edelim diye israr etti diyelim hayir canım ne münasebet falan diyemeyecektinz belki de, çünkü iradeniz zayif hayir diyemiyorsunuz? Eşinize haber verecektiniz madem kendi öz iradenizle bir karar veremiyorsunuz ve bu kadar kırılgansiniz, ben bi eşimi arayayim icim rahat etmedi diyecektiniz. Bir sey yapmışsaniz size çok yanlış gelmemistir aslında. Oyleyse de arkasinda durup ben "bir hata yapmadım, evet eski sevgiliyle ayni ortamds olmak senin gözünde yanlış bir şey anlıyorum ama ben bile isteye oraya gitmedim, arkadas magduruyum" deyip kendinizi savunacaktiniz. Ama siz başından sonuna sanki cok büyük hata yapmışsiniz, adami gerçekten aldatmisziniz gibi tepkiler veriyorsunuz. Belki de anlatmadiginiz baska şeyler vardır bilemiyoruz tabi
 


CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
19.304
68.739
Hayır diyemedim o kadar çok ısrar ettiler ki bende 1 saat oturup giderim kafasındaydım ama kaldım nefret ediyorum kendimden kaldığım için
Durumdan cook rahatsiz olsaniz ve aşiri israr üzerine birazdan kalkarim diye oturmuş olsaydiniz eger alkol alip sarki turku soylemezdiniz orada. Bunu siz de biliyorsunuz.

Affeder mi bilemedim, affetse de eskisi gibi guvenmeyecegi aşikar. Bir nevi yine kandirmissiniz sonuçta.
 

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
1.572
1.877
Eşin haklı, iyiki hemen boşanma davası açmamış.
Sen hatalısın, şarkılı içkili ortamda bulunma raddesine gelene kadar ortamı terkedebilirdin yani.
Bu saatten sonra beklemekten başka yapılacak birşey yok
Ve bir musibet bin nasihatten iyi olur inşallah.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayınDurum
Mesaj gönderimine kapalı.