Eşim onu aldattığımı zannediyor, arkadaşım yüzünden evliliğim bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yazilarin hepsini okumadim eşin nerde gorusmuyormu seninle ne diyo
ailesinin yanında telefonu kapalı o zamandan beri o kadar çok aradım ve mesaj attım ki ,en son ablasını aradım zaman ver dedi ama ben her gün kendimi yiyorum çok pişmanım

Yas kac ? 15- 16?
Sizler mademki evlilik öncesi cinselligin normal oldugunu hatta erkeklerin bakire olan kadinlar ile evlenmek istemedigini iddia edebiliyorsaniz bende benim görüsüme göre bunun dogru olmadigini belirtebilirim.
Ve hayir ben evli bir kadinin eski erkek arkadasi ile görüsmesinin normal oldugunu iddia etmedim. Sadece bu sartlar altinda (yani kadinin haberi olmadigi icin) bana göre bosanmak icin yeterli bir sebeb olmadigini söyledim.
Bir şey derdimde neyse burdan bakınca yaş faktörün farklı geliyor. Kemik yaşın değil ama iyi geceler :KK14:

Kızlar saçmalamayın, o eve gidecem eski erkek arkadaşımı görünce oradan tüğeceğim, çüşş yani hiç mi kendime güvenim yok, hiç mi medeniyetim yok kaçayım.Eski arkadaşlıklarda bakmışsınız araya soğukluk girmemiş, arkadaşlar hala aynı can ciğer, i san o günleri yadeder tani orada kalmak istemesinin eski sevgili iöe alakası olduğuna inanmıyorum. Ben esli erkek arkadaşımı böyle bir ortamda görsem muhabbet edeeim eşimi, çocuğumu anlatırım ya onunla yaşananlar ergenlikteydi geçti gitti yani.
Hayır o değilde bu kocanız hem kendine hem karısına güvenmiyor, böyle olan bir olayda size rahatsız olduğunu söylemesi ve bu yüzden bir daha o grupla toplanmamasını rica eder.
Ancak adamın bam teline dokunan nokta o aptal X in paylaşımı.Bir tek o noktada adama hak veririm.
Yoo buna hiç katılmıyorum mesela ben çok rahat bir insanım eski sevgilisiyle aynı ortamda olsa rahatsiz olmam ama eşim olur çünkü onun karakteri o onu öyle kabul etmişim bunun güvenle hiç bir alakası yok yanlış birşey yapmıyacağımı çok iyi bilir zaten burda adam salak yerine konulmuş

Senin de hoşuna gitmiş şimdi ortam ayak yapma bence😂 şeye benzemiş bu ufak tefek cinayetler diye bi dizi vardı. Onun gibi olmuşsunuz. Kocana üzüldüm ben de. Ben olsam boşardım. İki gün sonra eline dava bilgisi ulaşırsa şaşırmayın.
Benim aklıma da kavak yelleri geldi, o yaşlarda yaşanacak muhabbetlere benziyor çünkü :KK51:

Eee siz eşinizi aldatmışsınız gerçekten de , aldatmak illa biri ile cinsellik yaşamak ya da yakınlaşmak değildir ki, kocanızın bu konuda hassasiyeti var doğru ya da yanlış ama dürüst en azından, öncelikle kocanıza eski sevgilim olmayacak demişsiniz, adam ordaymış, kocanızın gözünde yalancı konumuna düşmemek içim ortamı terk etmediğiniz gibi, bir mesajla kocanıza haber de vermemiş, adamın bulunduğu ortamda kocanızı ve evliliğinizi umursamadan resmen kocanızı salak yerine koyarak eğlenmişsiniz, adamın gözünün üstünüzde olduğunu fark etmenize rağmen gene umrunuzda olmamış, eğlencenize bakmışsınız, burada bütün suç sizin, evliliğinizde bence gözü olan o x arkadaşınız ortamı kurmuş, sizde alem yapmışsınız, kocanız affeder mi bilmem ama bence x le kocanızı çok fazla muhattap etmeyin, o arkadaşınız baya planlı hareket etmiş ve niyeti bana pek iyi gelmedi, siz arayı düzeltmek için onları görüştürürsünüz, sonra daha beter olur haberiniz olsun.

iradem o kadar zayıf ki kalkıp gidemedim ısrarlar sonucu kaldım.Yemekten sonra da bir kere niyetlendim ama yine ikna ettiler kimseye hayır diyemiyorum hele ısrar olunca iyice afallıyorum olayların sonucu öngöremedim bedelini de çok kötü ödüyorum hepiniz haklısınız tepkiniz de o kadar mahcubum ki
Eşiniz de iradenizin zayıflığını biliyorsa o zaman işler değişir. Ne yani eski sevgiliniz bi dans edelim diye israr etti diyelim hayir canım ne münasebet falan diyemeyecektinz belki de, çünkü iradeniz zayif hayir diyemiyorsunuz? Eşinize haber verecektiniz madem kendi öz iradenizle bir karar veremiyorsunuz ve bu kadar kırılgansiniz, ben bi eşimi arayayim icim rahat etmedi diyecektiniz. Bir sey yapmışsaniz size çok yanlış gelmemistir aslında. Oyleyse de arkasinda durup ben "bir hata yapmadım, evet eski sevgiliyle ayni ortamds olmak senin gözünde yanlış bir şey anlıyorum ama ben bile isteye oraya gitmedim, arkadas magduruyum" deyip kendinizi savunacaktiniz. Ama siz başından sonuna sanki cok büyük hata yapmışsiniz, adami gerçekten aldatmisziniz gibi tepkiler veriyorsunuz. Belki de anlatmadiginiz baska şeyler vardır bilemiyoruz tabi

Hayır diyemedim o kadar çok ısrar ettiler ki bende 1 saat oturup giderim kafasındaydım ama kaldım nefret ediyorum kendimden kaldığım için
Durumdan cook rahatsiz olsaniz ve aşiri israr üzerine birazdan kalkarim diye oturmuş olsaydiniz eger alkol alip sarki turku soylemezdiniz orada. Bunu siz de biliyorsunuz.

Affeder mi bilemedim, affetse de eskisi gibi guvenmeyecegi aşikar. Bir nevi yine kandirmissiniz sonuçta.

Eşin haklı, iyiki hemen boşanma davası açmamış.
Sen hatalısın, şarkılı içkili ortamda bulunma raddesine gelene kadar ortamı terkedebilirdin yani.
Bu saatten sonra beklemekten başka yapılacak birşey yok
Ve bir musibet bin nasihatten iyi olur inşallah.

Hadi hepsine tamam da kırık kalp emojisi koymak nedir ne biçim arkadaşmış o da az müzevir değil hani.Yok yok eski sevgiliyle aynı ortamda bulunmak ülkem insanının %98 ine ters,olmamalı olunacaksa yanında eşi de olmalı insanın yoksa sonuç bu oluyor

Çok üzüldüm canım. Evinde bakara süresini aç. Bakara süresi evli çiftlerin mutlluğunu arttırır. Ya vedud ismini zikret. Allah a sığınmaktan başka çaren yok. Rabbim eşine merhamet versin. Güven biraz zedelenmiş. Üzülmeni istemem. Dua et.
Her bi b.ku yiyelim sonra da dua edelim . Başka.. Konu sahibi yaptığından pişman olsa tövbe etse dua etse tamamda aslında yaptığından pişman değil ki yakalandığı için bu pişmanlık bence. Yaptığının hata oldugunu düşünen saatlerce orda oturup, içki içip şarkılar söylemez. Evli barklı kadın başka erkekler ile oturup içki içip şarkılı türkülü ortam yapmamalı erkeğin eski sevgilisi olmasına bile gerek yok. Hele ki bu eski sevgili ile yapılmış. Ayrıca kocasına merhamet vermesine gerek yok Rabbimin zaten adam merhametliymiş Allah konu sahibine merhamet versin ki eşinin peşini bıraksın adamı daha da üzmesin. Ve Allah bide akıl fikir versin 😏

Her bi b.ku yiyelim sonra da dua edelim . Başka.. Konu sahibi yaptığından pişman olsa tövbe etse dua etse tamamda aslında yaptığından pişman değil ki yakalandığı için bu pişmanlık bence. Yaptığının hata oldugunu düşünen saatlerce orda oturup, içki içip şarkılar söylemez. Evli barklı kadın başka erkekler ile oturup içki içip şarkılı türkülü ortam yapmamalı erkeğin eski sevgilisi olmasına bile gerek yok. Hele ki bu eski sevgili ile yapılmış. Ayrıca kocasına merhamet vermesine gerek yok Rabbimin zaten adam merhametliymiş Allah konu sahibine merhamet versin ki eşinin peşini bıraksın adamı daha da üzmesin. Ve Allah bide akıl fikir versin 😏
+1000000000000000

Kocan haklı, aynı şeyi yapsa daha kötü tepki alırdı eminim. Bundan sonra neler yapabilirsin:
1. Alkolü bir daha ağzına sürme
2. Eski sevgilinle aynı wp grubuna girme, herkesin exi var ama grubu yok
3. Eşin seni affedecek umudunu kaybetme, sadece biraz zaman ver, bu zaman 3-15 gün arası olsun. Kocanı bir şekilde bul, bir daha eski sevgililerine selam bile vermeyeceğine yemin et, ben haklıyım tesadüf oldu diye açıklama bence haksızsın, bunu kabul ettiğini soyle eşine
4. Degistigini esine göster
5. Inşallah konu sahtedir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X