Eşim ortadan kayboldu

Üç haftalık evliyim terk edildim konusu ile aynı konu ve kişi. Aynı konuyu değişik nick ve değişik konu başlığı ile tekrar tekrar açmak yasak değil mi? ?Orada zaten konuya dair fikirler belirtilmişti.

Üç haftalık evliyim terk edildim konusu ile aynı konu ve kişi. Aynı konuyu değişik nick ve değişik konu başlığı ile tekrar tekrar açmak yasak değil mi? ?Orada zaten konuya dair fikirler belirtilmişti.
Yok, bu hesap tekirra idi, nicki değiştirmiş. Konumuolmayan nickli 2.üyelik ile de bu hesap birleştirilmiş.

Yok, bu hesap tekirra idi, nicki değiştirmiş. Konumuolmayan nickli 2.üyelik ile de bu hesap birleştirilmiş.
Tamam nicki değiştirmiş ama aynı kişi ve aynı konu. İnsanlar durumu az çok algılayıp olumsuz düşüncelerini belirtince yeni nick alarak aynı konuyu yeniden ortada normal bir evlilik varmış, ev ve aile yaşantısı varmış gibi düzenlenerek insanları... yerine koymak serbest mi??

Tamam nicki değiştirmiş ama aynı kişi ve aynı konu. İnsanlar durumu az çok algılayıp olumsuz düşüncelerini belirtince yeni nick alarak aynı konuyu yeniden ortada normal bir evlilik varmış, ev ve aile yaşantısı varmış gibi düzenlenerek insanları... yerine koymak serbest mi??
O onun kendi sorunu valla. 2.üyelik alabilir, nickini değiştirebilir ama gerçeklikleri aynı kalacak. Onlardan kaçış yok.

O onun kendi sorunu valla. 2.üyelik alabilir, nickini değiştirebilir ama gerçeklikleri aynı kalacak. Onlardan kaçış yok.
Öyle de insanlara hiç sorunu olmayan bir evlilikmiş gibi adam ve annesi bu sabah kendisini engellemişmiş de oysa ki bu da masumca onların gelmesini bekliyormuşmuş da filan.... gibi yansıtmasını kabul edemem şahsen. İnsanları aptal yerine koyup ciddi ciddi mağduru oynamak nasıl bir psikolojiyse artık! Adama ve annesine de acımaya başladım. Tabi gerçekten varlarsa!.. Yetkili arkadaşlar ilgilenirler umarım.

canim ha ayni konu ha farkli, belki bazi ayrintilari degistirmek istemissindir ana konu onemli. Sonucta burda bir derdini payalsiyorsun, anlayissiz yorumlara aldirma.
Olayina gelirsek bu cok sagliksiz bir iliski ve adam belli ki seni sevmiyor. Kendini zen de ondan sogumaya ikna etmeye calis

Kocaya kaçan kızları hiç anlamadım para harcamayan erkek kadının kıymetini bilmez oda kaçıp gider tabi istediğini aldıktan sonra hevesi bitince
Tek yol boşanıp yoluna devam etmek bir daha ki ne kaçmamak

Kocaya kaçan kızları hiç anlamadım para harcamayan erkek kadının kıymetini bilmez oda kaçıp gider tabi istediğini aldıktan sonra hevesi bitince
Tek yol boşanıp yoluna devam etmek bir daha ki ne kaçmamak
[/Q
Bende kaçarak evlendim ama el üstünde tutuluyorum ne kaynana problemi ne görümce sorunum yok eşimde dünya iyisi mutluyum normal yolla evlenen insanlarda bile problemli evlilik oluyor günümüz evlilik önemini yitiriyor kadın ve erkek geçici duygular ile yola çıkıyor ve yolda kalıyorlar talihli olmakta önemli biraz.Zaten kadınlara tavsiyem tok gözlü olmayın siz yinede.

X