Eşim penisine dokunmamı istiyor.

Başlığı ne zamandır görüyorum ve hep tersini okuyordum, eşim penisime dokunmamı istemiyor diye,
Dokunmanızı istemesinden daha doğal ne olabilir ki

Kadınların ısrarla do kun ma lıs ın demelerine anlam veremedim kendini kötü hissediyorsan

Dooookkkkuuunnnma
Ne kadar itici kadınlar var şu kk
Empati yapamıyorsanız dokun demeyin yahhhhhhuuuu

Merhaba 5 yıllık evliyiz. Eşim penisine dokunmamı, okşamamı istiyor ama ben hiç istemiyorum. Dokunmak bana çok itici geliyor. Bir başka konu da, eşimin ağzı bazen çok kötü kokuyor. O zaman ben cinsellikten soğuyorum. Aslında seksten zevk alıyorum ve orgazm da oluyorum ama ağzının koktuğu günler hiç yapmak istemiyorum orgazm da olamıyorum. Eşime ağzının kötü koktuğunu söylediğimde çok bozuluyor ve seks yapmaktan soğuduğunu söylüyor.Bazen ağzın kokuyo demiyorum da seksten önce diyorum ki hadi önce dişimizi fırçalayalım ama ona da bozuluyor. Normalde çok istekliyken ağzının koktuğunu söyledikten sonra 1 hafta hiç yanaşmadı bile bana.Halbuki o benim eşim, ağzının kötü koktuğunu niye söylemeyeyim ki neden bu kadar bozuluyor?Ona da söylüyorum ben bunu sana neden söylemeyeyim ki sen benim eşimsin diyorum.Sigara içmiyor, dişlerini de fırçalıyor.neden kokuyor bilmiyorum.Çok çıkmaza girdim. Bu penise dokunma meselesi ve ağız kokusu yüzünden cinsel anlamda soğumamızdan korkuyorum. lütfen bişeyler yazın bir çözüm bulamıyorum 😔 Ben mi çok anormalim penisine dokunmak istemediğim için? bunu nasıl aşabilirim? ya da ağız kokusunu çok mu abartıyorum? fosur fosur sigara içen erkeklerin eşleri rahatsız olsa da hiç olmuyormuş gibi orgazm olarak seks yapabiliyorlar mı acaba?
Ağız kokusu konusunda haklısın ben de ağzı sarımsak kokarsa rahatsız oluyorum bazen hemen söylüyorum. Ama sigara kokarsa rahatsız olmuyorum alistigim için heralde. Ama olsaydım da söylerdim

Diğer konuda da haklı bulamadım benim eşim bir yerime dokunmaktan tiksinse bende onu istemezdim açıkçası makine değiliz ki duygular var bu şekilde onuellemem vs diyerek kendini kisitliyorsun bence herşeyden zevk almaya bak yoksa sana eziyet olur , hani çok anormal bişey de istemiyo çok garip istekler olur tamam derim ama penisine dokunmak normal yaa

Canım benim hiç önşevişme yapmıyor musunuz, öpüşürken koklaşırken elin, kolun, dilin hiç durmasın. Sürekli elin eşin penisinde ve testislerinde olsun. Oral Seks yapacaksan hepsini alamazsın; baş kısmında alabildiğin kadarını al, geri kalanını elinle okşa ( okşa dediğime bakma bayağı yapış) diğer elinle de yumuşakça testislere masaj yap.

Oralda değil misyonerdeyseniz ama içine girmediyse, bir yandan hafif hafif kulağını ve kulak çevresini yala, hafiften ısır, sıcak nefes ver. Elin boş durmasın. Arada “erkeğim, Aslan gibisin, çok iyisin, içimden hiç çıkma..” dersin

Kocası olmayan kadınım ettiğiniz zulmün haddi hesabı yok hee:KK59:
Bide olsa neler bilecektin yaa 🤣🤣

Kadınların ısrarla do kun ma lıs ın demelerine anlam veremedim kendini kötü hissediyorsan

Dooookkkkuuunnnma
Ne kadar itici kadınlar var şu kk
Empati yapamıyorsanız dokun demeyin yahhhhhhuuuu
Ya istemiyorsa kendisinin bileceği iş tabii ama ben bu konuya baya şaşırdım açıkçası. Sonuçta farklı bir fantezi falan değil ki. Cinsellikte cinsel organa dokunmak kadar normal bir şey olamaz herhalde.

Biraz öpüşünce bile el oraya gidiyor ben mi yanlış biliyorum acaba :KK53:

Ya istemiyorsa kendisinin bileceği iş tabii ama ben bu konuya baya şaşırdım açıkçası. Sonuçta farklı bir fantezi falan değil ki. Cinsellikte cinsel organa dokunmak kadar normal bir şey olamaz herhalde.

Biraz öpüşünce bile el oraya gidiyor ben mi yanlış biliyorum acaba :KK53:
Yoo dogru biliyorsun
Bence uye eşinden igreniyor.
Problem orda.
Yoksa dokunmadan sevismenin mumkunati yok anca eller kelepceli olacak ozaman dokunmaz insan daha dogrusu dokunamaz:KK70:

En önemlisi kulağına fısıldadıkların, onu ne kadar istediğini gösterdiğin. Ama bu bangır bangır değil fısıltıyla olacak🙈

Elllerin ensesinde, saçlarında sırtında gezsin. Özellikle misyonerdeyken beline kalçalarına sıkı şekilde dokunun, tırnaklayın. Kalçalarından-anüse yakın- kendi içinize doğru itin. ( homofobik olmayın erkekler bu harekete bayılır. )boynunu, kulağını çenesini öpün emin yalayın.
Birleşme olana kadar asıl keyif birleşmeden sonra max 15 dk dayanılıyor.😍❣️🤕
Ya var ya ne kadar güzel yorumlamissin iste budur yani 😍

X