Eşim sosyal medya yuzunden bana kavga etti korona testim pozotif çiktı

Theblabla

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
317
131
23
Merhaba hanımlar, icim cok kotu oldu darlandım elim ayağim titriyor ne ypicam bilmiyorum. Kursağım kalktı stresten. korona testimde pozitif cikti. Allah a sukur iyiyim ağır gecirmiyorum kendim de hataliyim nerden başlasam bilmiyorum. Ben hep evdeyim asla bi çop dökmeye dahi cikamiorum cocukla yabanci şehirdeyim zaten yalnizim kocamin çevresi kovit oldu kocamdan bulasti bnada buyuk ihtimal eşim test yptirmadi ben zorla kendimi yaptirttim ben pozitif cikinca o da test yptirmaya gitti. Hic dikkat etmiyorlar hijyen konusunda ben de titiz bi insanim normalde de bu virus oldugundan beri iyice pinpirik insan olmustum. Kimsemolmayinca buralarda mecburen ister ustemez sosyalmedya bağimliligim var sadece instagram ve wtsp kullaniyorum aslinda haftada 1kere filan cocugumun fotografini eşimle beraber fotografimi kitabimi kahvemi filan paylaşirim eşim kontroleder hep onu paylasma bunu sil diye hep bu tartismalardayiz. Ben de yalnizligimi duygusal boşlugumu birsey paylasarak kapatiyorum. Bagimlilik ne ypayim ki yedigim yiyecegi tek başima fotograf filan paylaşmiyorum.

Kendi annemden dahi ilgi görmedim hastalandigimi duyunca iyi bisi olmaz kötulere birsey olmaz dedi güldü. Umursamadi ölenleri anlatti bana kvdem diyet yaptigi icin hastalikli oldu gebersin demiş. Kvdemin psikolojisi bozuk bendende nefret ediyor o yuzden o laflarina alistik artik biz onun cvp vermioruz ona kimseden ilgi göremiorum kimseden moral bekledim. Yok ben de duygusal boslugumu kapatmak icin yine birsey paylastim pozitif oldugumun resmini altinada Şükur iyiyiz filan yazdim. Korona şarkisi koydum arka planada Eşim gördü hikayemi aradi bagurdi cagirdi bana eve gelince geberticem seni rezil ettin bizi niye pozitif oldugunu duyuruyosun beynimden vurulmuşa döndum diye kizdi bana özur diledim sildim. Silmeme ragmen geldi esti gürledi. Cok agladim. Yinede durmadi tamam hatalı olabilirim hersey paylasilmaz ama özur diledim sildim ona ragmen devam etti. Bundan sonra sosyal medya kullanmak yok bir igne dahi paylasmicaksin cuma mesaji dahi atmicaksin dedi. Gorursem cocugun üstune yemin ettim boşarim cocuguda alirim elinden devlet sana verir belki ama gerekirse seni öldururum yinede sana birakmam diye tehdit etti beni duzgun insan ol artik dedi bana cvp verme bu konuyka alakali cvp verirsen boşarim dedi. Niye eşim bu kadar abartiyor herseyi öfkesini nasıl dindirebilirim. Çok yoruldum artik öz annem dahi beni sevmiyor kimse sevmiyor herkes suçliyor kötuyor ölmek istiyorum artik bataklıktayim surekli bazi arkadaslar boşa kurtul diyor ama öyle bi şansim yok arkamda ailem yok beni kabul edecek eşimin geleneklerinde boşanma yok boşanirsam da cocugumu benden alirlar zaten ben kinci bi ibsan degilim zaten yargilamayin ama boşanmak da istemiyorum

Yani esin haksiz. Ama bende herseyi paylasan insanlardan gerceken irie olurum. Yakismiyor kimseye yakistirmiyorum. Oyle kadinlar taniyorumki bir elinde kepceyle yamegi yapiyor diger ekinde telefon resim paylasiyor. Pembis gelinlerden zaten midem bulaniyo. Bebegim oksurdu masallah diyin. Bebeim guldu Allah olmayanada versin. Kayinvalidechime ziyaret. Kocisimle kahve keyfi. Kocisimle surdayiz. Korono olduk bir gecmis olsun aliriz. Hele su etiketlerden gina geldi. Hakkaten hos degil. Hele bir anneye hic yakismuyir. Al kardesim eline egitici kitaplar oynat cocugunu. Annenden ilgi gormemissin ama kendi cocugunla teselli bul. Adamda bikmis demekki gerceken cok paylasiyosan. Senin darlanma gibi luksun yok varsada bu bosluk sosyal medyayla kapanamaz. Cocugunla kapanir. Sevmiyorum vallahi ne tiktok ne digerleri. Hele o tiktok aman yarabbim. Kadinlar adamlar maymun olmus takipci ugruna

Yani esin haksiz. Ama bende herseyi paylasan insanlardan gerceken irie olurum. Yakismiyor kimseye yakistirmiyorum. Oyle kadinlar taniyorumki bir elinde kepceyle yamegi yapiyor diger ekinde telefon resim paylasiyor. Pembis gelinlerden zaten midem bulaniyo. Bebegim oksurdu masallah diyin. Bebeim guldu Allah olmayanada versin. Kayinvalidechime ziyaret. Kocisimle kahve keyfi. Kocisimle surdayiz. Korono olduk bir gecmis olsun aliriz. Hele su etiketlerden gina geldi. Hakkaten hos degil. Hele bir anneye hic yakismuyir. Al kardesim eline egitici kitaplar oynat cocugunu. Annenden ilgi gormemissin ama kendi cocugunla teselli bul. Adamda bikmis demekki gerceken cok paylasiyosan. Senin darlanma gibi luksun yok varsada bu bosluk sosyal medyayla kapanamaz. Cocugunla kapanir. Sevmiyorum vallahi ne tiktok ne digerleri. Hele o tiktok aman yarabbim. Kadinlar adamlar maymun olmus takipci ugruna
Cok haklisinizbende zaten fazla abartiya kaçmiyorum zaten yabanci insanlarida eklemiyorum

Sizin kendinize saygınız ve sevginiz yok ki başkaları size saygı sevgi duysun. Kendinize nasıl bu lafları dedirtiyorsunuz, nasıl seni geberticem diyen birinden özür diliyorsunuz?
Sosyal medyayı kapatsanız ki bence bir süre evet uzak kalın madem bağımlısı oldunuz başka şeyler çıkacak emin olun problem olarak.
Bir de gerçekten o paylaştığınız kitapları okuyun anlatım beceriniz çok kötü. 🙄

Bence bi düşünün siz neden kendi annem dahil beni sevmiyor diye ? Biraz kendinizi törpülesenizmi acaba. Eşinizin tavrı evet çok abartılı ama intagramda pozitifim yazıp arkaya korona şarkısı koymak nedir ya çocukmusunuz siz ? Ben bunu eşimin yaptığını düşünüyorumda ondan nefret ederdim gerçekten bu adamla nasıl evrendim derdim. Sürekli fotoğraf paylaşmak için kahve kitap fotoğrafı paylaşmak yerine o kitapları okuyun bi müzik açın kahvenizi için sakince ama paylaşım yapmayın. Yani insan herşeyini paylaşmak zorunda değil ki. Siz ilk önce kendinizi sevin özgüveninizi geri yerine getirin ve düşünün neden insanlar beni sevmiyor diye. İnşallah herşey yoluna girer🙏🏻

X