Erkek İnfertilitesi Eşim sürekli birlikte olmak istiyor

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

0123123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2022
8
5
54
35 yıllık evliyiz eşim 65 yaşında ve hergün birlikte olmak istiyor. Zaman ilerledikçe cinsel isteği daha da artıyor.artık dayanamıyorum hergün hergün. Hastayken bile istiyor.doktora gitmeyi kabul etmiyor. Hastalık boyutunda bir çözüm bulan benimle aynı durumda olan fikir verebilecek var mı

Kıskanılcak durumda değil inanın çok zor bir durum. Ağrıdan acıdan kıvranırken bile benim işimi halletmem lazım diyoe bir
Etrafta mavi küçük şeyler var mı? 🤔
Hayır yok. İkimizde emekliyiz. Evden dışarı sigara kahveye gitme arkadaşlarıyla takılma gibi alışkanlıkları yok. Ama 5 yıldır iyice zorlanıyorum gün geçtikçe artıyor

Kıskanılcak durumda değil inanın çok zor bir durum. Ağrıdan acıdan kıvranırken bile benim işimi halletmem lazım diyoe bir

Hayır yok. İkimizde emekliyiz. Evden dışarı sigara kahveye gitme arkadaşlarıyla takılma gibi alışkanlıkları yok. Ama 5 yıldır iyice zorlanıyorum gün geçtikçe artıyor
Bence vardır bi takviye illa ya. Araba filan varsa kurcalayın.

35 yıllık evliyiz eşim 65 yaşında ve hergün birlikte olmak istiyor. Zaman ilerledikçe cinsel isteği daha da artıyor.artık dayanamıyorum hergün hergün. Hastayken bile istiyor.doktora gitmeyi kabul etmiyor. Hastalık boyutunda bir çözüm bulan benimle aynı durumda olan fikir verebilecek var mı
ayy ne güzel

Artık o duruma geldim zaten ama amacım bir çözüm bulmak evliliğini yıkmak değil yoksa çoktan yapardım bu siteyi gördüm ve yazmak istedim

Bence vardır bi takviye illa ya. Araba filan varsa kurcalayın.
Şaka bi yana bende aynı şeyi düşünüyorum yoksa da biz ölelim🤣
35 yıldır böyle olmak hiç güzel değil inanın bu bir hastalık yani hormonal bir bozukluk gibi birşeymiş
yani haklısınız ama eşinizle bi Dr a gitmesi gerektiğini konuştunuz mu hiç?

Artık o duruma geldim zaten ama amacım bir çözüm bulmak evliliğini yıkmak değil yoksa çoktan yapardım bu siteyi gördüm ve yazmak istedim
Şey diyin doktora gittim test falan tuttu temiz çıkmadılar doktor yasak koydu senin istekli biri olduğunu anlattım haftada 1 2 yeter o zaman yoksa bı kaç aya ilişkiyi tam yasaklarım demiş diyin 🙄 yalan bedava yetrki inandırabilin
Kadınsız kalma korkusuyla aza indirir belki

X