eşim sürekli evde

bence bunun bir standartı tam olarak olmayabilir.fikir ya da farklı bir bakış açısı kazandırması için yazacağım.mesela eşiniz en çok neyi daha çok seviyor.göğüs mü kalça mı.ya da sizde en çok nereyi beğeniyor,onları ön plana çıkartacak şeyler giyebilirsiniz.ya da önceki deneyimlerinizden hangi kıyafetinize nasıl tepki verdiğini de ölçebilirsiniz.komik gelebilir bazılarına ama misal benim pamuklu ama iç çamaşırını belli eden,vücut hareket ettikçe kalçayı belli eden fakat eski,bol ve çirkin bir pijamam var,ne zaman onu giysem eşim tepkiler verir.elle,sözle,dokunarak.içimden hayret ederim ama sonra onun bende beğendiği şeyi öne çıkartan parça olduğu için o pijamayla beni beğendiğini fark ettim.eşiniz göğsünüzü beğniyorsa dekolteli şeyler giyebilirsiniz.bacak seviyorsa mini etek vs.
Mantıklı valla. Şuan düşününce evet çok akillica

Çoğuda ateist oluyor doğru mu?
mantıkçı düşündükleri için ateist deist olan yada yurt dışında eğitim almaktan kaynaklı dinini unutam var ama eşim şükür o konuda şanslıyım namazında niyazında helale harama dikkat eder evimize bir gram haram lokma sokmaz çok çapkın olur zaten akıllı erkekler genelde kadınları oyuncakları olarak görürler oda diyor beni bir Allah bide senin saf kalbin tutuyor diye ama çok içten pazarlıklı fesat bi insandır yani artık kandırıyomu samimimi ahirettw görücez :KK70:

tayt sanki yakışmıyor bana kilom 54 ama şu hip dip dedikleri şeyden var bende internetten bakarmısınız yazıp kötü duruyormu sizce aşırrı değil ama biraz var genetik maalesef bu yüzden çekiniyorum tayt giymeye
Hip dipe cok takilma
Cunku anatomik olarak kadinlarin bel boslugu var
Kendal jennerde filan yok goruyorlar ama onlar estetik karindan vs.yag alip oraya enjekte ediyorlar ya da cok spor yapiyor diger modeller daha dolu gozukuyor ama yok rahatsizim goruntuden da bi kanalda egzersizleri vardi

X