Eşim üvey annesine bazı haftasonları çalışıyorum diye yalan söylüyor

Arkadaşlar. Hafta sonu bir planımız olduğunda bir yere gidecek olduğumuz zaman eşim annesine hep çalışıyorum diye yalan söylüyor. Bütün hafta sonu çalıştığını şehir dışında olacağını falan söylüyor. Mesela bir gezmekteyiz yada en basiti alışverişe dolaşmaya çıkmışız dışardayız annesi aradığında ya çalıştığını söylüyor yada evde oturuyorum diyor. Asla dışardayiz yada bir arkadaşa geldik demiyor. Ya çalışıyor yada evde oturuyor oluyor. Kendisine yalan söylediği için kızıyorum. Annem babam yaşlılar Her istediklerinde gezemiyorlar Onlar o haldeyken ben keyif yapıyor geziyor görünmemek için öyle söylüyorum diyor. Bu arada haftada bir onlarıda dışarı çıkartırız ilgileniriz.Fakat yalan söylemesi benim canımı sıkıyor. Sanki liseli ergen kaçak göçek izinsiz dışarı çıkmış gibi bir durum. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum siz olsanız ne tepki verirsiniz?
Valla benim eşimde yalan söylüyor hatta beraber söylüyoruz. İzinli olsa bile bu hafta izin yok diyoruz çünkü izinli olduğumuzu öğrendiklerinde hep onlarla zaman geçirmemizi istiyorlar bizde çok sıkılıyoruz bunu arada yapmıyorlar hep istiyorlar üstelik 🤷🏻‍♀️ İzinli olduğu zaman kendimiz dışarı çıktığımız oluyor mu tabiki onları dinlemiyoruz çıkıyoruz geziyoruz eğleniyoruz. Ben kavga bile ettim üstelik kaynanamla🤨 mesafeliymdir ama ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi davranıyor kavga etmemişiz gibi unutup gidiyor haliyle olayı çözemiyoruz 😂😂

X