Esim ve finansal hakkinda.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
8.022
34.097

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 86 gün kaldı.

Bebeğinizin emme ve yutma becerileri gelişiyor. Gebelik sırasında bazı durumlar bayılmaya neden olabilirler. Özellikle sıcak havalar, vücudunuzun pozisyonundaki, duruşundaki ani değişimler, uzun süre ayakta kalmak, yorgunluk veya heyacanlanma, havasız kapalı yerler ve kalabalık bu tarz bayılmalara neden olabilir.Bu durumlardan uzak durmaya çalışın. Gebeliğe bağlı şeker hastalığı testi yaptırmanızda fayda var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.852
27.725
35
Bence bı kısmı doğru ama senarist kaçtığı için teyit edemiyorum
Konuyu en son bıraktığımdan bu yana nerdeyse 30 sayfa yazılmış. Bir şeyler olmuş belli ama hepsini okuyamam.
Deyiver ne oldu, nikah kıymaya mı gitti konu sahibi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1717 gün geçti.

burcak86

hiçbişe değişmesin
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2011
7.157
24.222
Kim şikayet etti acaba?tam da köşeye sıkışmıştı...niye böyle yapıyorsunuz ya, en güzel yerinde bitti işte, mutlu musunuz?:63:

Kk da bi şikayet timi var zaten şahsen ben şikayet etmiyorum kimseyi ,ben daha çok sulandırıp iyice eğlenme timindeyim ama burayı da böyle trt programı tadında kullanmak isteyen bi güruh var, farkındayım 🤓🥸😁

piraye

Guru
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
3.140
12.030
43
Kk da bi şikayet timi var zaten şahsen ben şikayet etmiyorum kimseyi ,ben daha çok sulandırıp iyice eğlenme timindeyim ama burayı da böyle trt programı tadında kullanmak isteyen bi güruh var, farkındayım 🤓🥸😁
Çok damarıma basilmadikca ciddi yorum bile yapmıyorum, şikayet de etmiyorum, arada gelip kafa dagitma timindeyim, bazı üyelerin zekasına espri yeteneğine bayılıyorum ( isim vermeyim onlar bilir kendini :KK66:) herkese başarılar diliyorum:KK52:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.680
159.068
49
Bugünkü işsizligimde 9. sirada olarak ilk ona girdim. Ilk ona yönetim ne hediye veriyordu kizlar?

Suy ve melz banlanmis.
Hepinize kafatası çiçeği de denilen snapdragon çiçeği hediye ediyorum🤣🤣 benden ancak böyle hediye çıkar, patron zıpkın hediye edebilir.
IMG_0321.JPG

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
15.023
54.867
32
Bu arada madem kendinize göre anormal dinamikleri olan bi ilişki yaşıyorsunuz bakın evlilik demiyorum çünkü biz ilişkimizi hükümete onaylatıyoruz siz ihtiyaç duymuyorsunuz falan fistan, neden biz normal insanlardan akıl istiyorsunuz ki ?? Bizimki size uymaz beybisi biz sıradan yaşıyoruz haftada bir masaja gitmiyoruz zaten hasetten bi yerden sonrasını da anlamadım velhasıl bizden size ekmek çıkmaz.
Umarım bu masaj o masaj değildir.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.