Eşim ve kokusu

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.927
1.835
Bence sevgi ve aşkın diğer insanlara karşı hissettiklerimizden farkı budur. Değil öpüşmek aynı odada olsak dahi tanıdığımız ya da tanımadığımız diğer insanlarda bize iğrenç gelen bir şey söz konusu hayat arkadaşımız olduğunda iğrenç gelmemeli.

Mesela benim de bir böbrek rahatsızlığım var. Sabahları içim ölmüş gibi kokar nefesim. Annem bu yüzden dişlerini 7-24 fırçalasan dahi kimse öpmez seni derdi. Erkek arkadaşım yeni uyanmış olduğumda dahi öper beni. Ben o kokuyu aldığımda öğürüyorum. Sordum bir kere rahatsız olmuyor musun diye. ‘Ne olacak ya, ne sanki’ gibi tepkiler verdi. Bir başkasında aynı koku olsa yanında duramaz.

Yani bir de evlilik içinde neler neler olacak. Hamile kalsam sık sık kusuyor olacağım belki, belki yanında dahi kusacağım, akıntılar vs olacak, kanamalarıma lekelenmelerime şahit olacak belki ilişkiye girerken. Ağız kokusu tuvalet kokusu bunların yanında çok küçük kalıyor gibi geliyor bana.
Yani ne diyecegimi bilemedim açıkçası ozaman her ikinizide birbirinize saygıdan kutluyorum ..

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.927
1.835
Eşiniz evet pis ve bakımsız. Ama bana kalırsa siz de normal değilsiniz. Takıntılısınız sanırım. Bunu kınamak için söylemiyorum siz de bi kendinizi gözden geçirin diye söylüyorum. Öpüşmekten oldum olası iğrenmek pek mantıklı gelmedi. Bir de aşık olunca cidden öyle olmuyor. Mesela nişanlımın bir rahatsızlığı var ne yaparsa yapsın bazen ağzı aseton gibi kokar. Beni öper diyelim ki bana bile bulaşır koku. Ama bayılırım öpüşmeye. Çünkü aşığım.

Çıkmaya başladığımz ilk ay adamın evinde kalıp rakı içmiştik. Beni çarpmış biraz. Duşa sokmuş ayılayım diye. Duşta sarılıp sırtına kusmuştum🙈 ondan bile iğrenmedi.
Evet koku takıntım var açıkçası ..ama onunda ona göre hareket etmesi lazim

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.927
1.835
Ağız kokusu sebebi tartar olabilir. Temizletsin. Mideden geliyor olabilir tedavi olsun. Bağırsak florası muhtemelen sıkıntılı, doktora görünsün. Ayrıca tuvaletini yaparken anında su dokmeli, beklerse koku yayılır.

Tamam adam sorunlu ama sen de hiç sevmiyorsun bu adamı. Ya da fakesin.
Senelerdir birikti artık tiksintiye dönüştü ..çok seven bir insanda senelerce bunla mücadele etse o bile soğur bence uzaktan kolay geliyor arkadaslar

PeRRieR

👶09.03.2020😍 06.12.2009😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
6.748
13.629
Bence sevgi ve aşkın diğer insanlara karşı hissettiklerimizden farkı budur. Değil öpüşmek aynı odada olsak dahi tanıdığımız ya da tanımadığımız diğer insanlarda bize iğrenç gelen bir şey söz konusu hayat arkadaşımız olduğunda iğrenç gelmemeli.

Mesela benim de bir böbrek rahatsızlığım var. Sabahları içim ölmüş gibi kokar nefesim. Annem bu yüzden dişlerini 7-24 fırçalasan dahi kimse öpmez seni derdi. Erkek arkadaşım yeni uyanmış olduğumda dahi öper beni. Ben o kokuyu aldığımda öğürüyorum. Sordum bir kere rahatsız olmuyor musun diye. ‘Ne olacak ya, ne sanki’ gibi tepkiler verdi. Bir başkasında aynı koku olsa yanında duramaz.

Yani bir de evlilik içinde neler neler olacak. Hamile kalsam sık sık kusuyor olacağım belki, belki yanında dahi kusacağım, akıntılar vs olacak, kanamalarıma lekelenmelerime şahit olacak belki ilişkiye girerken. Ağız kokusu tuvalet kokusu bunların yanında çok küçük kalıyor gibi geliyor bana.

Aynen öyle hepimiz yasıyoruz buna benzer seylerı.. Yanı ben ozel oldugunu dusundugum ıcın ornek vermek ıstemıyorm...gizem soysaldı diye bir unlu var "eşimin ter kokusuna aşığım" demiş...mesela o hesap 🤭Bırgun kaybederse onları bıle arar insan onu bile özler..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 640 gün geçti.

m b r

her zaman bir umut vardır...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2015
6.864
9.917
30
Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
muhtemelen az su içiyor kabızlık problemi var bol su icsin,dişlerine bi kez daha baktirsin , duzenli fırçalayacak insan eşine kokuyor dedigi an ne yaptığını bilemez ya bana dese deli olurum hemen çaresine bakarim ,evde limonlu su hazırla 1 lt aksam icsin yatana kadar limon agiz kokusunu azaltır ,bi de kuru karanfil tohumu var ya surekli ağzında beklersin gerci fırçalasa ve dr a gitse çözülecek ,gaz mevzusunu duyunca üzgünüm eşinizin yapısı bu yani Allah kolaylık versin insan uyurken bilmeden belki kaçırır ama uyanıkken sıkıntı bi de hamilesin yani daha çok etkilemişsin onun da en azindan bu donem dikkat etmesi gerek sonra zaten alışkanlığa dönüşür,yarin co uk dogunca o bile nefesten etkilenir ki

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.927
1.835
muhtemelen az su içiyor kabızlık problemi var bol su icsin,dişlerine bi kez daha baktirsin , duzenli fırçalayacak insan eşine kokuyor dedigi an ne yaptığını bilemez ya bana dese deli olurum hemen çaresine bakarim ,evde limonlu su hazırla 1 lt aksam icsin yatana kadar limon agiz kokusunu azaltır ,bi de kuru karanfil tohumu var ya surekli ağzında beklersin gerci fırçalasa ve dr a gitse çözülecek ,gaz mevzusunu duyunca üzgünüm eşinizin yapısı bu yani Allah kolaylık versin insan uyurken bilmeden belki kaçırır ama uyanıkken sıkıntı bi de hamilesin yani daha çok etkilemişsin onun da en azindan bu donem dikkat etmesi gerek sonra zaten alışkanlığa dönüşür,yarin co uk dogunca o bile nefesten etkilenir ki
Evet canım asla su içmez baklava yer üstüne su içme ihtiyacı duymaz ben hatırlatırım ...bide şey arka kok dişleri hepsi dolgulu ama simsiyah ...ya onları yeniden yapaelarmi beyaz yapsalar ya yarın dişçiye gidecek dolgusu kırılmış mi ne bende gitsem gerçi almazlar beni içeri ona tembih edim ozaman o siyah dolguları yenileseler ya çok çirkin bı goruntu

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.927
1.835
Aynen öyle hepimiz yasıyoruz buna benzer seylerı.. Yanı ben ozel oldugunu dusundugum ıcın ornek vermek ıstemıyorm...gizem soysaldı diye bir unlu var "eşimin ter kokusuna aşığım" demiş...mesela o hesap 🤭Bırgun kaybederse onları bıle arar insan onu bile özler..
Yani bir insana terinin kokusu sevecek kadar aşık olmak ...bilemiyorum ...koku hassasiyeti olmayanlar bunu yaşıyordur belkide ...daha önce ter kokusu problemimiz de vardı buarada ...ama bunu hallettik nasıl olduysa ..o da iş arkadaşlarına korkmamak icindir gerçi..rolon sürmeyi artırdı kazakları bir günde kokardı normalde..ama şimdi kazakları 2gun güzel kokar sonra makineye atarım giysileri konusunda oldukça titiz beyfendi buarada bu bile bazen beni mutlu ediyor giysisini temiz tutması sevimli geliyor ..

PeRRieR

👶09.03.2020😍 06.12.2009😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
6.748
13.629
Yani bir insana terinin kokusu sevecek kadar aşık olmak ...bilemiyorum ...koku hassasiyeti olmayanlar bunu yaşıyordur belkide ...daha önce ter kokusu problemimiz de vardı buarada ...ama bunu hallettik nasıl olduysa ..o da iş arkadaşlarına korkmamak icindir gerçi..rolon sürmeyi artırdı kazakları bir günde kokardı normalde..ama şimdi kazakları 2gun güzel kokar sonra makineye atarım giysileri konusunda oldukça titiz beyfendi buarada bu bile bazen beni mutlu ediyor giysisini temiz tutması sevimli geliyor ..

Guzelce konusup o anlayana kadar yapacak başka bıseyın yok malesef.... Her huyunu begenıyorsun onunda kusuru bu demekkı.. Yıneliyorum evet olmaması gerek ama napacaksın.. Eş bu eşya değil ki alıp çöpe atasın.

Yine atalarımızın bı sözune geldık..
Ya bu deveyi güdecen yada bu diyardan gidecen.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 640 gün geçti.

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.507
17.386
Senelerdir birikti artık tiksintiye dönüştü ..çok seven bir insanda senelerce bunla mücadele etse o bile soğur bence uzaktan kolay geliyor arkadaslar
Bilmem, ben eşimin ter kokusunu severim mesela.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 610 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :62 Kg. Şimdiki Kilom :62 Kg.

maviyesiltuna

hep tatlı yoktur hayatta tuzlu ve ekşi vardır.
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
3.732
2.323
bağırarak bu iş ilerlemez
inadına hep yaparlar
tatlı dille de söyleyin olmuyorsa
ya böyle kabul edeceksiniz ya da boşanacaksınız
yada terapiste gidin

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.507
17.386

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 610 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :62 Kg. Şimdiki Kilom :62 Kg.

Yasolin

Sabır da yorulur...
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
5.474
6.190
fönü de var xD hatttaaaa ve hattta oturdugun yerin isitma sistemi gece girersen isigi. birden isigi acinca gözlerin acimasin diye. bunu icaad eden artik ne düsündü yapti bilmiyorum xD

attigim linkde gösteriyorlar
Bunu yapan ne düşünmüş bilemem de rahatına pek duskunmus :KK53: