esimden ayrildim yardim

Ne münasebet
Boşandığıniz anda sizin için bir yabancı
Çocuklar sebebiyle goruseceksiniz evet
Onun haricinde asla sizi elinin altında bulmamali
Hiç bir şekilde bu teklifine yanasmayin
Net olun
Çocukları mi ozlemis belli günler vardır gelsin görsün gezdirsin ama siz onlarla olmayın
Yavrulariniz da kavram karmaşası yaşamasın
Eski eşiniz belli ki yalnız kalırsam kapim olsun düşüncesinde
Yalnız kalmazsa size zaten ugramayacak
Ona bu rahatlığı vermeyin
Siz bu kadar kolay basit bir kadın değilsiniz haddini bilsin

haklisiniz hem anlasamiyoruz bosandik diyor hemde boyle teklif anlam veremiyorum her defasinda sen bosandin diyor bende seninle cok konustum sarfetigin sozler ilgisizlikten dolayi diyorum anlamiyor hep ben sucluyum bu konuda teskekuler

askinda ne istiyorum biliyormusunuz arkadaslar onun canini yakmak sanki dunyada tek erkek iyi erkek hakli erkek oymus hibi davraniyor bana resti ceken isyemeyeni bende istemem diyen kendisi onu oyle canini yakmak istiyorumki bana asik olsun tekrar ama ben donup bakmiyim uykusu duzeni uykusu kacsin ki haksiz oldugunu anlasin ama nasil yapcam bilemiyorum sindi hep o hakli

askinda ne istiyorum biliyormusunuz arkadaslar onun canini yakmak sanki dunyada tek erkek iyi erkek hakli erkek oymus hibi davraniyor bana resti ceken isyemeyeni bende istemem diyen kendisi onu oyle canini yakmak istiyorumki bana asik olsun tekrar ama ben donup bakmiyim uykusu duzeni uykusu kacsin ki haksiz oldugunu anlasin ama nasil yapcam bilemiyorum sindi hep o hakli
Bunlar anlık öfkeyle hissettiğiniz şeyler.

Sakın ama sakın boşandıktan sonra evinize girip çıkmasına müsade etmeyin. O saatten so ra sadece çocuklarının babası senin için. Belki başka biriyle görüşeceksiniz ileride? Ne münasebet eski kocam canı isteyince evime girip çıkacak. Adamın tek derdi ondan ayrıldığını halde siz birini hayatınıza almayın o da gezsin tozsun canı isteyince size uğrasın.

aynen canim bugun aynen dedim sadece coxuklari al gor diye bana bir tepki koydu o sozume.bana diyorki kiz arkadasimla disardaydim bugun bana diyorki ilerde birini bulup evlenirsen rezil olma vs sozler biri olursa sakin evimin icine girme sozleri bir gorsen guya rezil olursam yardim etmiycekmis kucaktan kucaga dusmede diyor bu nasil bir soz hitabi anlamiyorum cok cirkince insallah oyle biri cikarki karsima bu sozlerinden pisman olur ve cani yanar onu hakli cikmasini hic istemiyorum bu konuda cok pisce sozler

aynen canim bugun aynen dedim sadece coxuklari al gor diye bana bir tepki koydu o sozume.bana diyorki kiz arkadasimla disardaydim bugun bana diyorki ilerde birini bulup evlenirsen rezil olma vs sozler biri olursa sakin evimin icine girme sozleri bir gorsen guya rezil olursam yardim etmiycekmis kucaktan kucaga dusmede diyor bu nasil bir soz hitabi anlamiyorum cok cirkince insallah oyle biri cikarki karsima bu sozlerinden pisman olur ve cani yanar onu hakli cikmasini hic istemiyorum bu konuda cok pisce sozler
Ahlaksız herifin tekiymiş. İnsan her şeyi geçtim çocuklarının annesine şu sözleri söylemez. Yaradana havale edin, yolunuza bakın. Söylediği ahlaksız sözleri bir bir kendi yaşar umarım.

haklisin canim bunlar daha iyi sozleriki iyli bosanmisim diyorum bana diyorki bosanmadan once ben seni aglatigimda kavgamizda odaya hit agla sonra bisey yokmus gibi davranalim diyor boyle omur hayatmi gecer herseyi signeye cekecekmisim yaptiklarimin ama yuvayi bozmuycakmisim ben ayrilmisim kapisi kapanmis cok olup giderdim sanki ugruna bugun ayrilmakla gurur duyuyorum cokta mutluyum sizinle konusmak cok iyi geliyor daha cok hayata gucleniyorum

O nasıl laf öyle. Terbiyesiz ahlaksız adam. Bir de görüşecek evinize girip çıkacak öyle mi? Ben bu adamla çocuklar için bile yüzyüze muhatap olmam derdi varsa mesaj yazsın.

aynen bende oyle dusunuyorum her seyde ben hataliyim sucluyum kendi melek sanki bir bardak kirilsa dunyayi yakiyo benim evime gircek ihtiyacini giderip gitcek hep boyle yasariz diyordu artik dun resti cektim cocuklari al git bu kadar dedim

Kendi kucaktan kucağa düşüyor bir de utanmadan sana akıl mı veriyor ?

merhaba arkadaslar sizinle paylasmak biraz fikir almak rahat olmak istiyorum.ben esimle 15 yillik evliyim ve severek evlendik cocuklarimiz var ilk basta evliligimiz cok guzel gidiyordu aileler girdi is sorunu cocuklarda olunca dahada cok kavgamiz artti 15 yildir hic gulmedim cunku esim beni anlamiyordu ailesine cok duskundu hep haksizdim.o kadar cok sey yasadimki anlatsam yer kalmaz gozyasim hic dinmedi bana sarfetigi sozler kelimeler canimi cok acitti evden ise gittim agladim hep dedim canim aciyor yapma etme disari cik kavgamizda buyumesin devam etti ufak seyi buyuttu her gecen gun dahada kavganiz arti ilgi sorunumuz vardi ilgisi yoktu bana gostermiyordu icimden seviyorum derdi ama biraz olsun yansitmasini isterdim bayan olarak ben esimi tr de yurt dosina getirdim is gic derken ilgi veremez olduk ve farkli bakis acimizda vardi en son kavgamizda ayrilmak istiyorum dedim ve ayrildik anlasmali bir sekilde simdi icim aciyor sevgi yok icimde cunku kavgamiz hep biseyden cikiyordu suan evim cikti bitirmek uzereyim bana dediki esim 2,3 yil sonra degerimizi anlarsak birlesiriz simdi o kapilarida kapatti cok degisti birden dusuncesi anlam veremedim ama birlesekte kavgamiz devam edecekti evde ufak daginiklikta kavgamiz oluyordu cocuklar dagitiyordu bazen isten dolayi bazen ev is goremiyordum yorgunluktam o yuzdende oldu ama,sozleri cok can yakiciydi kadinligimla,anneligimle hep yadirgadi hic yuceltmedi bide cocuklarimin yaninda yapti ailesine cok duskunlugude var haklida olsam ailesini tutardi,cocuklarimla yeni hayata basliycam ama uzuntu var icimde neden boyleyim bilemiyorum ya aliskanlik oldu yada alisip guclu olacagim mutlulugu her bayan hakediyor ben hic mutlu olamadim gulemedim 20 yasinda evlendim.umarim ilerde mutlu olabilirim bana dua edin ve guclu olmam icin yardimci olun fikirlerinize ihtiyacim var teskurler
eşinle mutlu olamamışsın uyumsuz bir birlikteliğiniz varmış onun istediği dayattığı değerler sizde yokmuş artık önünüze bakın ve asla tekrar birleşmeyin , sizi kırmadan o dayattığı işleri kendisi de işin ucundan tutup size yardım etmeliydi ama anneler o tür erkek yetiştirmeden aciz onun yerine herşeyi ayağına isteyen kadını hizmetçi gibi gören nesiller yetiştirdiler zaten çoğu bunun bedelini bir şekilde yaşlılıkta ödüyor siz bu insandan kurtulduğunuza dua edin adam açık kapı bırakmış yaşlılıkta kendine baktırmak için asla kabül etmeyin tekrar birlikle nikahsız yaşamayı ve birleşmeyi bundan sonra mutlu olmak ve kalmanın yolunu keşfeddin

merhaba arkadaslar sizinle paylasmak biraz fikir almak rahat olmak istiyorum.ben esimle 15 yillik evliyim ve severek evlendik cocuklarimiz var ilk basta evliligimiz cok guzel gidiyordu aileler girdi is sorunu cocuklarda olunca dahada cok kavgamiz artti 15 yildir hic gulmedim cunku esim beni anlamiyordu ailesine cok duskundu hep haksizdim.o kadar cok sey yasadimki anlatsam yer kalmaz gozyasim hic dinmedi bana sarfetigi sozler kelimeler canimi cok acitti evden ise gittim agladim hep dedim canim aciyor yapma etme disari cik kavgamizda buyumesin devam etti ufak seyi buyuttu her gecen gun dahada kavganiz arti ilgi sorunumuz vardi ilgisi yoktu bana gostermiyordu icimden seviyorum derdi ama biraz olsun yansitmasini isterdim bayan olarak ben esimi tr de yurt dosina getirdim is gic derken ilgi veremez olduk ve farkli bakis acimizda vardi en son kavgamizda ayrilmak istiyorum dedim ve ayrildik anlasmali bir sekilde simdi icim aciyor sevgi yok icimde cunku kavgamiz hep biseyden cikiyordu suan evim cikti bitirmek uzereyim bana dediki esim 2,3 yil sonra degerimizi anlarsak birlesiriz simdi o kapilarida kapatti cok degisti birden dusuncesi anlam veremedim ama birlesekte kavgamiz devam edecekti evde ufak daginiklikta kavgamiz oluyordu cocuklar dagitiyordu bazen isten dolayi bazen ev is goremiyordum yorgunluktam o yuzdende oldu ama,sozleri cok can yakiciydi kadinligimla,anneligimle hep yadirgadi hic yuceltmedi bide cocuklarimin yaninda yapti ailesine cok duskunlugude var haklida olsam ailesini tutardi,cocuklarimla yeni hayata basliycam ama uzuntu var icimde neden boyleyim bilemiyorum ya aliskanlik oldu yada alisip guclu olacagim mutlulugu her bayan hakediyor ben hic mutlu olamadim gulemedim 20 yasinda evlendim.umarim ilerde mutlu olabilirim bana dua edin ve guclu olmam icin yardimci olun fikirlerinize ihtiyacim var teskurler
Canım, bende 7 yıl evlilikten sonra bitirdim yıllar önce, şuan hisettiklerin tamamen alışkanlıktan dolayı inan uzun sürmüyo buda tabi senin elinde birazda, güzel bi sayfa aç çocuklarınla yoluna devam et eski eşin tekrar deneriz vs duyma bile denenmişi deneme sakın. Benim şuan 2. Evliliğim 1 yil oldu çok şükür daha mutlu huzurluyum sadece 7 yılim heba olmuş gün geçtikçe keşke daha once ayrilsaymişım kafasına giriyo insan ama yapcak bisey yok yaşanmasi gerekiyomuş yaşandı. Allah yardımcin olsun

Bu bosanan erkekler hep cocuklari bahane edip kendilerine zemin hazirlamak istiyorlar.. madem yeyip icip bi arada olacaktiniz niye bosandiniz? Cocuklar bahane olamaz keyfi gezmeler icin.. oh hem sorumluluk almayim hemde canim
Istediginde seni gotureyim.. acikca soylemesede budur

aynen bende resti cektim zaten,suan kalmis evlenirsin erkekler kotu felan diyor bemde dedimki suan dusunmuyorum iyi biri cikarsa neden olmasin dedim oyle evlenmemem icib konusup duruyor sinir oluyorum ama onu takan kim

Bizler boşanmadan önce okyanus imkanımız varken akvaryumda yaşamaya çabalayan ve okyanustan korkan kadınlarız.
Konfor alanı acı verse de okyanusa sığınmak ürkütücü geliyor.
Ama o ilk adım...
Onun ardı ferahlık, yepyeni yol, benbeyaz sayfa.
Kesin o tümörü atın üstünüzden.
Yıllarca iyi huylu tümör deyip sineye çektiniz.
İyi olsa, bu kadar acı vermezdi.
Atın kamburunuzu devam edin.
Bi kaç durak sonradan selamlar.
İmza: Aynı yolun yolcusu💚

Size değer vermeyen biriyle daha fazla zaman geçirmeyin kendinizi sevin her şeyin her zaman en iyisini hak ediyosunuz o yüzden kendi mutluluğunuz için çabalayın

X