Eşimden şiddet goruyorum ne yapmam gerekiyor !!!

Karahindiba18

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2016
6
1
23
Merhaba arkadaşlar 11 aylık evliyim eşimden ilk defa şiddet gördüm sebebini de söyliyim sevmediği bir şakayı sözlü bir şekilde tekrar ettiğim için kaç kere tokat attı elini çektikçe bir iki defa daha vurdu bide gelmiş inatçılık yaptın durdurmak için yaptım diyor eşim memur olduğu için başka bir ildeyiz hiç kimseye bişey söylemedim bişey olmamış gibi davranıyor şimdide bide bebek yapmayı düşünüyorduk bütün fikirlerim altüst oldu ne yapmalıyım hakkı yoktu vurmaya ne olursa olsun :KK43:
 

behin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
282
137
Ne olursa olsun hangi tür şaka yapmış olursanız olun bu eşinizin size asla el kaldırmasını haklı çıkarmaz ! Birde hiçbirşey olmamış gibi davranması da garip en azından yaptığından pişman olup bir özür dilemesini bilmeliydi.
 

Hy-al

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
469
319
Şaka ne olursa olsun vurmak nedir. Yaptığı büyük yanlış hadi yaptı bi eşeklik bari kendini afettir be adam hiç bişey olmamış gibi davranmak nedir pess
 

britneyyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
223
147
Bu tarz davranışlar üzgünüm ki tekrar ediyor bu bir gerçek. Ses çıkaramazsınız devam da ediyor artarak. Çocuk yapma fikrini düşünmeyin şu sıralar.