Eşimden soğuduğumu düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cennetcicegi11

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2022
62
-153
Kızlar eski konulardan biliyorsunuz zaten eşim cezaevindeydi 4 gün sonra tahliye oluyor cezaevinden . Ben bu 6 aylık süreçte soğudumu düşünüyorum ondan eski yaptıklarını hatırladıkça ordan çıkacak ama eskisi gibi olmayacağım çünkü orda beni telefonla arayınca bile açasım gelmiyor görüşlerine gidesim gelmiyor. Ama ortada 2 tane çocuk var. Onlara çok üzülüyorum kaynanamlar büyük olanı yurda vereceklerini söylüyorlardı ben çok itiraz ettim günlerce ağladım eşimin çıkacağını öğrenince bu fikirden vazgeçtiler ama bu süreçte psikolojim alt üst oldu hepsinden nefret ettim özelliklede eşimden . Diğer eltimin çocuklarına yıllarca gül gibi baktılar benim çocuklarıma çok haksızlık yapıldı neyse Eşimin bir arkadaşı vardı birseye ihtiyacınız falan varmı gibisinden aradabir hal hatır soruyordu. Son 2 haftadır sadece sosyal medya üzerinden konuşuyoruz aramızda bi yakınlaşma oldu daha doğrusu o benden hoşlanıyor. Ben uzak duruyorum ama biryandan da kendimi tutamıyorum konuşmak istiyorum acaba çok yalnız ve bunalmış bi durumda olduğum İçin mi bilmiyorum ama bi taraftan bana iyi geliyor galiba bende hoşlanmaya başladım ama eşim aklıma gelince vicdan azabı çekiyorum ve ilk defa böyle birsey yaptığım İçin tedirginim çünkü o kadar şey yaşadık iyi yada kötü cezaevinde ona bunu yapmak beni çok üzüyor ama dışarda olsaydı beni aldatmaya devam edecekti diyorum kendi kendime Zaten 4 gün sonra çıkacak pişman olduğunu söylüyor ama bunu zaman gösterecek Gene linç edeceğinizi bilerek yazdım çünkü derdimi birtek buraya anlatabiliyorum .

Eşimin bir arkadaşı vardı birseye ihtiyacınız falan varmı gibisinden aradabir hal hatır soruyordu. Son 2 haftadır sadece sosyal medya üzerinden konuşuyoruz aramızda bi yakınlaşma oldu daha doğrusu o benden hoşlanıyor. Ben uzak duruyorum ama biryandan da kendimi tutamıyorum konuşmak istiyorum acaba çok yalnız ve bunalmış bi durumda olduğum İçin mi bilmiyorum ama bi taraftan bana iyi geliyor g

Bir dalı tutmadan diğerini bırakmamayı hayat mottonuz mu? Sizin iki tane evladınız var ve daha yeni doğum yaptınız ya da yapacaksınız. Bu süreçte nasıl aşk meşk işleriyle uğraşıyorsunuz?
Sizin önceliğiniz çocuklarınız olmalıyken başka şeylerin peşinden koşmanız çok yakışıksız. Kv haklı çocuklar yurda verilse sizden çok daha iyi bakılır

Sizin yaptığınızın kötü tarafını da geçtim de arkadaşının yokluğunda karısına yürüyecek tıynette bir adam. Yani arkadaşının karısına bakması zaten düz ahlaksızlık. Bir de arkadaşının yokluğunu fırsata çeviriyor. Sizce bu adam ahlaksız şerefsiz bir insan değil mi? Böyle birine mi güveneceksiniz diyeceğim de siz de ayrılmak yerine adamın yokluğunda başka yola sapmışsınız. Tam birbirinize göresiniz

Eşimin bir arkadaşı vardı birseye ihtiyacınız falan varmı gibisinden aradabir hal hatır soruyordu. Son 2 haftadır sadece sosyal medya üzerinden konuşuyoruz aramızda bi yakınlaşma oldu daha doğrusu o benden hoşlanıyor. Ben uzak duruyorum ama biryandan da kendimi tutamıyorum konuşmak istiyorum acaba çok yalnız ve bunalmış bi durumda olduğum İçin mi bilmiyorum ama bi taraftan bana iyi geliyor galiba bende hoşlanmaya başladım
Ya sabır!!!

Bir dalı tutmadan diğerini bırakmamayı hayat mottonuz mu? Sizin iki tane evladınız var ve daha yeni doğum yaptınız ya da yapacaksınız. Bu süreçte nasıl aşk meşk işleriyle uğraşıyorsunuz?
Sizin önceliğiniz çocuklarınız olmalıyken başka şeylerin peşinden koşmanız çok yakışıksız. Kv haklı çocuklar yurda verilse sizden çok daha iyi bakılır
Eşime çok kızgınım çünkü
Sizin yaptığınızın kötü tarafını da geçtim de arkadaşının yokluğunda karısına yürüyecek tıynette bir adam. Yani arkadaşının karısına bakması zaten düz ahlaksızlık. Bir de arkadaşının yokluğunu fırsata çeviriyor. Sizce bu adam ahlaksız şerefsiz bir insan değil mi? Böyle birine mi güveneceksiniz diyeceğim de siz de ayrılmak yerine adamın yokluğunda başka yola sapmışsınız. Tam birbirinize göresiniz
İlla konuşuyorum onunla diye aramızda çok büyük bir aşk olucak anlamına gelmiyor sadece çok yalnız olduğum İçin sıkıntılarımı ona anlatıyorum onunla konuştuğum zaman kendimi iyi hissediyorum eşim varken gözüm ondan başkasını görmezdi ne yaparsa yapsın bi kere yanlış yapmadım ona ama suan ne yaparsam hakettiğini düşünüyorum yasattıklarımı aklıma geliyor çünkü ve o cezaevinde olduğu süreç zaten kabus yaşattı bana kaynanamlar

Kocasının da diğer adamdan farkı yok ki. Erkek tercihleri muhteşem hanım kızımızın.

Eşime çok kızgınım çünkü

İlla konuşuyorum onunla diye aramızda çok büyük bir aşk olucak anlamına gelmiyor sadece çok yalnız olduğum İçin sıkıntılarımı ona anlatıyorum onunla konuştuğum zaman kendimi iyi hissediyorum eşim varken gözüm ondan başkasını görmezdi ne yaparsa yapsın bi kere yanlış yapmadım ona ama suan ne yaparsam hakettiğini düşünüyorum yasattıklarımı aklıma geliyor çünkü ve o cezaevinde olduğu süreç zaten kabus yaşattı bana kaynanamlar
O zaman boşanacaksınız. Güdülerinizden ziyade aklınızla hareket edin biraz da ufacık çocuklarınız var. Siz kendi başınıza kalamıyor musunuz? İlla derdinizi böyle mi paylaşacaksınız. Kardeş arkadaş yok mu? Boşanırsın çoçuklarına ve kendine yönelirsin. Daha yeni doğum yapmış bir kadının aklı böyle mi çalışır.

Eşime çok kızgınım çünkü

Eşinden intikamını lohusa halinde başkalarıyla konuşarak mı alıyorsun. Bir şey söyleyeyim mi ancak kendi değerini düşürürsün.

Kocandan soğuduysan yaptıkları da yanlışsa boşanırsın önce bi hayatını kurmaya çalışırsın. Düzen oturtmaya çalışırsın. Koşa koşa yeni erkek mi aranır. Aklı fikri yok bazılarının.
Yok be ne soğuması, adam geldiği gibi koynuna girecek üçüncü çocuğu yapacak. Diğer adamın koynuna girmezse tabi bu dört gün içinde.

Hiç korkmuyorsunuz da ya,
hayret verici.

Oto çöpe hayatı size zindan edenler bu durumu öğrenseler ne olur ?

Dur, bir de başıma bu belayı almayayım demek yok.
Temiz düzgün bir hayat yaşayayim demek yok.

Bu kadar mı değersizsiniz?

Etrafınızda konuşup dertleşecek bir yok mu, internetten arkadaşlarınızla dertleşin. Eşinin karısının zor zamanını gözetleyip yanlayan kişi muhtemelen diğerinden iyi biri değildir. Lincini geçtim iki tane de bundan doğarsa ne yaparsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X