EŞİMDEN SOĞUYORUM

gm26

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Mart 2021
80
28
Çok sinirliyim ve buraya yazmak istiyorum. 2 Yıllık evliyim 8 haftalık ta hamileyim ilk hamileliğim. Eşim dün telefonda bana hamile olduğum için vitamin haplarını iç unutmuyorsun demi dedi bende yok unutmadım içiyorum dedim. Ona göre ben bu lafımı ona terslenerek söylemişim. Bana benimle düzgün konuş ağzına sıçarım senin dedi bende durup dururken n’oluyo ya dedim ağlamaya başladım ne halt yersen ye dedim bende sinirlendim durup dururken öyle diyince. Teyzem de vardı yanımda oda duydu ağlamaya başladım oda n’oluyo ne için tartışıyorsunuz falan dedi bende anlattım. Baya ağladım gözlerim şişti. Aradı açmadım teyzemi aramış telefonu ver demiş bende konuşmak istemiyorum sakinleşince arasın dedim. Teyzeme de ters konuşmuş telefonu ver len falan demiş. Çokta sinirlendim ve soğudum evliliğimizde ara sıra böyle aptal konular için tartışırız zaten zamanla soğumaya başladım. Az önce de tv bakıyordum telefon yanımda duruyordu. Telefon çaldı açtım eşim az önce aradım niye meşgule attın diye kızdı bende telefon hiç çalmadı ki meşgule atayım dedim oda benle daşşak mı geçiyon dedi utancımdan kızardım çünkü telefonum bozuk olduğu için sesi dışa verip konuşuyordum yanımda teyzem de vardı duydu ne biçim konuşuyosun teyzem Yanımda dedim bişiler dedi kapattım. Çok üzülüyorum bide hamileyim bazen pişman oluyorum evlendiğim için hep ailemin yanında genelde tartışıyoruz en sevmediğim şey. Ben ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilmiyorum 😢

bir anda mı böyle oldu eşiniz. hep böyleyse çocuğu düzelir diye yapmadınız umarım.
Son birkaç aydır böyle severek evlendik o zamanlar çok yumuşak kibardı son zamanlarda basit şeye bile sinirleniyor. Çocuğu onun için yapmadım tabiki her konuda iyi çocuğa da önem verir ev geçimine vs. Ama bi anda sinirlenmesi çok saçma geliyo bana artık

Bu nasıl üslup ya
Hep mi böyleydi aniden böyle olamaz bi insan ?
İlk evlendiğimiz zamanlar herşey çok güzeldi. Son birkaç aydır saçma konulara sinirleniyor bi anda ptlıyor sonra hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor. Kendi ailesiyle bazı sorunları var acaba onun için mi diye düşünüyorum ama benim suçum ne bunda gitsin ailesine kızsın

Bir insan ancak bu kadar terbiyesiz ve hadsiz olabilir sanırım.
Aniden mi böyle oldu bu herif ?
Hamileymişsiniz birde yani...
Evet maalesef öyle son 3 aydır çok kaba ve sinirli olmaya başladı

Birden böyle olması inkânsız.

Nasıl müsade edebilirsiniz böyle bi üsluba?
Müsade etmiyorum hep tartışmalarımız oluyor bu yüzden. Şimdi gelince konuşucam ailemin yanında düzgün konuş dicem kesin yine tartışıcaz

Embesilin agzından resmen 💩 akıyor, ıgrenc.
Teyzeye lan demeler.
Ne bicim yaratık bu.
Evet biz evlenirken onun ailesi hiçbir yardımdan bulunmadı düğünüme kadar ailem yardım etti tabi sonradan ödedik borçları ama o kadar şeye rağmen ben ailesine hiç saygısızlık yapmadım çok üzülüyorum

konu sahibi hamile, böyle davranan bir adamla çocuk yapması çok normal bir davranış olmaz diye düşünüyorum. o yüzden adamın birden değişmesi tek mantıklı açıklama oluyor.
Son birkaç aya kadar böyle sorunumuz fazla olmuyordu ama son zamanlar artmaya başladı. Bir de buraya yazdığımı öğrenirse asıl kavga o zaman olur. Napyım aileme anlatamıyorum bende buraya yazıyorum

Son birkaç aydır böyle severek evlendik o zamanlar çok yumuşak kibardı son zamanlarda basit şeye bile sinirleniyor. Çocuğu onun için yapmadım tabiki her konuda iyi çocuğa da önem verir ev geçimine vs. Ama bi anda sinirlenmesi çok saçma geliyo bana artık
Daha cocuk doğmamış ki ne biliyorsunuz önem vereceğini. Umarım çocuğa da böyle bağırıp küfür etmez durup dururken.

Esimden soguyorum dedigine gore daha once yoktu galiba bu lağım ağzı uslubu.

Yani sonradan da ne oldu agzi bozuldu bilemedim. Ki ne olmus olursa olsun sana kufrediyor ailene lanli falan konusuyor daha dogrusu konusamiyor,insanla nasil konusulur bilmiyor..

Bu egitimsiz hadsiz kisiden cocuk yaptigin icin uzulmek yerine bundan sonra ne yapabilirim i dusun.

Karsina çek insanmişçasına sohbet et dertlerinden bahset bir daha olursa asla affetmeyeceginden, ciddiyetinden bahset kararlı ve ciddi dur.

Allah'ım ne olur fake olsun. Bu zihniyette birisi var olmuş üstelik üremiş olmasın amin 🤲🏻
Maalesef fake değil. Bazen çok iyiyiz bazen böyle çok kötü artık bende ne düşünüceğimi ne yapacağımı bilmiyorum beynim durdu sanki birazdan gelince kendisiyle de konuşucam

Son birkaç aya kadar böyle sorunumuz fazla olmuyordu ama son zamanlar artmaya başladı. Bir de buraya yazdığımı öğrenirse asıl kavga o zaman olur. Napyım aileme anlatamıyorum bende buraya yazıyorum
Son 3 aydır oluyormuş işte. Ondan önce de olmuştur da yavaş yavaş buraya gelmiş.

X