Eşime bir türlü laf anlatamıyorum yardım edin lütfen

mavikelebek01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
95
8
Artık o kadar caresiz kaldım ki en son care bu siteyi buldum kızlar çok severek evlendik 10 yıl cıktık o kadar sorun yaşadık herşeyi hallettik annesi babası derken..... Sıra bize geldi

Arkadaşlar eşim kahvehaneye gidiyor eskiden arada bit giderdi bu ara o kadar sık gidiyor ki özellikle son zamanlarda gece saat 1. 2 gibi gelir oldu bit çocuğum var huzursuzluk olmasın derdim konuşur barışırdım en son birkaç gün konuşmadım tabi gec geldiğinde tartışıyoruz konuşuyoruz.....

Derken gitmicem yapıcam tamam demiyor ya diyorum evde biz ne yapıyoruz sana mutsuz musun hayır diyo ama yinede gidiyor bıktım artık konuşmuyorum yatağıda ayıracam gerçekten bıktım lütfen bana bir akıl verin içimden barışmak da gelmiyo çok soğudum artık nerdeyse nefret edecek duruma geldim eskiden özlerdim artık özlemiyorum aşkımız ne hale geldi lütfe fikir verin

Artık o kadar caresiz kaldım ki en son care bu siteyi buldum kızlar çok severek evlendik 10 yıl cıktık o kadar sorun yaşadık herşeyi hallettik annesi babası derken..... Sıra bize geldi

Arkadaşlar eşim kahvehaneye gidiyor eskiden arada bit giderdi bu ara o kadar sık gidiyor ki özellikle son zamanlarda gece saat 1. 2 gibi gelir oldu bit çocuğum var huzursuzluk olmasın derdim konuşur barışırdım en son birkaç gün konuşmadım tabi gec geldiğinde tartışıyoruz konuşuyoruz.....

Derken gitmicem yapıcam tamam demiyor ya diyorum evde biz ne yapıyoruz sana mutsuz musun hayır diyo ama yinede gidiyor bıktım artık konuşmuyorum yatağıda ayıracam gerçekten bıktım lütfen bana bir akıl verin içimden barışmak da gelmiyo çok soğudum artık nerdeyse nefret edecek duruma geldim eskiden özlerdim artık özlemiyorum aşkımız ne hale geldi lütfe fikir verin
Esiniz isten eve saat kacta geliyor..

Birden ayagini kesmesini isterseniz yapamaz bence..
Sizede kendinede vakit ayirsin fbunun zamanlamasini iyi yaparsa sorun olmaz bence.

Belli bir zaman veremiyorum ara ara hep gider evlendik 5 yıldır yani aramızda bir sorun yok hatta Ikinci cocuk kararı bile aldık ona göre sorun yok ama ben gec gelmesini istemiyorum nerde oldugunu da biliyorum yani evde bir sıkıntı yok şu olay bu olay diyemicem arkadaşına bir mesajını okudum kahve aklıma düşünce işte çalışasım gelmiyor diye okudum yani

Yaa işin kötü tarafı birde evde olunca adam sessiz sedasız ama dışarı çıkacağı zaman bir o kadar mutlu evde dışarı çıkacak ya bende özellikle akşamları evdeyim herzaman da birşeyler yapılmıyor yani en azından biraz erken gelse tv falan izleriz birşeyler yaparız çok çaresizim

Ben bekarım bana yorum düşmez çok fazla ama çok üzüldüm gerçekten benim babamdada vardı kahvehane alışkalnlığı ve ben çocuk olarak hiç hafızamdan silinmedi.. ortak bişeyler yapamazdık. peki nişanlılık döneminde de varmıydı sevgilliyken bu tarz alışkanlıkları?

Aynen hayatım benim babamda da var ya bendende birşeyler eksik yarım çocuğum biz gibi olmasın diyorum eskiden de giderdi ama böyle değil yani ben şuanda ikna etmek istiyorum git tabi en doğal hakkı stres atmak ama gece gelmeye de gerek yok ikna nasıl edebilirim sizce

Mavi kelebek sen evlenmişsin tecrübelisin benim açtığım yeni bir konu var. ' Aileler her zaman haklı mıdır ' diye. Bir kaçkişi yorum attı saolsun ama farklı yorumlarada ihtiyacım var. Rica etsem bi bakabilirmisin çok umutsuzum gerçekten :KK43: Bu arada sorunun inşallah çözülür. Benim babamın kahvehane alışkanlığı hep vardı severdi içinde vardı ve şimdi pişman ailesini ihmal ettiği için. Umarım düzelirsiniz.

Aynen hayatım benim babamda da var ya bendende birşeyler eksik yarım çocuğum biz gibi olmasın diyorum eskiden de giderdi ama böyle değil yani ben şuanda ikna etmek istiyorum git tabi en doğal hakkı stres atmak ama gece gelmeye de gerek yok ikna nasıl edebilirim sizce

Benim annemle babam arasında o zamanlar kayınvalide yüzünden geçimsizlikte vardı. Böyle bir probleminiz varmı? Çünkü erkekler stres altında sorumluuktan kaçmak için eşlerini ihmal ediyorlar :KK43:

Amann bilemedim ki kızlar ne desem boş ams farklı ikna yöntemlerine açığım bugün yatakları ayıracam salonda yatacam çocuğumla bakalım ne kadr işe yarayacak

Bence problemi çözmez. Çünkü onda değişen bişeyler var anladığım kadarıyla senden kaynaklı değil. Durup dururken böyle bişey yapması enterasan. Eğer bi sıkıntısı yoksa keyfini düşünüyor desem eskiden yani sevgiliykende çok gezen tozan biri olurdu illaki bir fa so verirdi. Bence arkadaş ortamı gibi geldi bana. Onlara özeniyor olabilir.

Çokkkk doğru bir nokta canım annesine babasına diyorum anası yüzüne ayrı arkasına ayrı konuşuyor yüzüne yumuşsk arkadan sallıyor ahhh ahhh eee ne yapayım şimdi evde hiç umursamıyorum o yok gibi davranıyorum devm edeyim mi

Ser yeşil örtüyü masaya, al okey takımlarını haydi de istediğin ortam evde :halay:

Şaka bir yana sinir bozucu. Benim eşim bütün akşam ya maç izler ya şeker kırma oyunu oynar :bicak:Ben de isyan ediyorum ama aynı şeyleri izlemiyoruz o da haklı kendi çapında:KK54:arada oyunu sildiriyorum, çene yapıyorum bi kaç hafta idare ediyoruz öle :KK53:

İşte kayınvaledeler çok önemli oğullarını uyarmalı ve gelinini korumalı! o bu konuyu istese %100 çözer. Çünkü onun davranışlarıyla alakalı. Oğlunu uyarmıyo mu hiç :KK43: Benim annem gelinini çok koruyor vallah abim öyle bişey yapsa mahveder onu. Keşke benim annem gibi kayınvalidem olsa inşallah

X