Esime cinsel hayatimizla ilgili birsey söylemem sonucu olusan sorun

Pembelii11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
565
70
Eşimle geçen konu birden açılınca ilk defa bu tarz şeyler konustuk. Özür dileyerek anlatıyorum. Ama kimseye arkadaşlarıma vs anlatamam o yüzden burdan soruyorum özür dilerim tekrar.. eşime konu konuyu açarken cinsel iliskimizde her zaman olmadığımı bazen olurken bazen sadece etkilenerek kaldığımı söyledim. Kendisi de ben sana yetmiyorum demek ki falan tarzı şeyler söyledi.. 3 defa da 1 kere oluyorum falan dedim. Biraz daha özel şeyler konustuk.. o da baya alındı sanırım.. şimdi ise çok soguk davranıyor. Diyor bir insan bir insana yetmiyorsa insan başkasına yönelir napicax yani olmuyorsan ne yapicam ne yapmalıyım vs diyor. Bende diyorum illa her ilişki de olmam mi gerekiyor vs bu kadar konu uzaması ve konuşulması beni cok rahatsız etti. Bende geçen anneme gittim bir gece kalmaya ertesi gün eltimle gezmeye gidecektik kasaba da oturduğumdan annemde kalsam daha rahat olacaktı annem ve eltim şehirde. Kendisi tamam olur demişti. Şimdi diyor gittin kaldın annende evde epilasyon yapmıştım ertesi gün gitmiştim diyor epilasyon yaptın gittin falan .. ima da bulunuyor çok kırıldım yani kısaca benim dedigimden kendisinin bana yetmediğini vs düşünüyor. Gidiyim annemde kalayım bir süre falan dedi kendiside çok üzgün ve kafası karışık. durumu nasıl çözebiliriz ne yapmalıyız? Lütfen alaycı ve kırıcı yorum yapmayin . Aşırı detaylara girmeden bu şekilde anlatabildim umarım anlaşılır olmuştur.

Eşimle geçen konu birden açılınca ilk defa bu tarz şeyler konustuk. Özür dileyerek anlatıyorum. Ama kimseye arkadaşlarıma vs anlatamam o yüzden burdan soruyorum özür dilerim tekrar.. eşime konu konuyu açarken cinsel iliskimizde her zaman olmadığımı bazen olurken bazen sadece etkilenerek kaldığımı söyledim. Kendisi de ben sana yetmiyorum demek ki falan tarzı şeyler söyledi.. 3 defa da 1 kere oluyorum falan dedim. Biraz daha özel şeyler konustuk.. o da baya alındı sanırım.. şimdi ise çok soguk davranıyor. Diyor bir insan bir insana yetmiyorsa insan başkasına yönelir napicax yani olmuyorsan ne yapicam ne yapmalıyım vs diyor. Bende diyorum illa her ilişki de olmam mi gerekiyor vs bu kadar konu uzaması ve konuşulması beni cok rahatsız etti. Bende geçen anneme gittim bir gece kalmaya ertesi gün eltimle gezmeye gidecektik kasaba da oturduğumdan annemde kalsam daha rahat olacaktı annem ve eltim şehirde. Kendisi tamam olur demişti. Şimdi diyor gittin kaldın annende evde epilasyon yapmıştım ertesi gün gitmiştim diyor epilasyon yaptın gittin falan .. ima da bulunuyor çok kırıldım yani kısaca benim dedigimden kendisinin bana yetmediğini vs düşünüyor. Gidiyim annemde kalayım bir süre falan dedi kendiside çok üzgün ve kafası karışık. durumu nasıl çözebiliriz ne yapmalıyız? Lütfen alaycı ve kırıcı yorum yapmayin . Aşırı detaylara girmeden bu şekilde anlatabildim umarım anlaşılır olmuştur.
Ben tadımlık değil doyumluk istiyorum deyin🥰

Demek ki siz onu tatmin etmeyince o da hemen birini bulacak. Siz de ona bunu söyleyin, ayrıca beni aldattın gibi bir imada bulunan adamla ben tekrar ilişki yaşayamazdım. Bu kadar aşından olması asla normal değil. Niye bu kadar gocundu acaba?

Ne alâkası var, cinsel hayat dönem dönem sekteye de uğrayabilir; gidip hemen başkasının üstüne atlamıyoruz. Çocuk gibi triplere gireceğine, belaltı vuracağına neyi düzeltmeliyiz sorun nerede konusuna eğilsin. Bana böyle bir ima yapan adamı gebertirim.

sorumluluğu alıp çözüm üretmek yerine çocuk gibi küsüyor , bu şekilde bir adamın bir kadını tatmin etmesi zor zaten her anlamda.
asla alttan almayın
hislerinizi açıkça söylemişsiniz, küsüp ağlamak onun tercihi ise öyle yapsın .
sizin yanlış yaptığınız bir şey yok .
cinsellik salt tatmin olmak için yapılacak bir şey değil ama 3 te bir gibi bir oran var ise elbette konuşulup ek çözümler aranır.
iki eş bunu bile konusamiyorsa ilişkilerinin bayağı eksik kaldığını dusunurum ben,
kocanız muhtemelen hayatındaki diğer konularda da çocuk gibi davranıyordur.

Ben memnunum bir sorunum yok sadece düşüncemi söyledim buralara varacağını bilsen söylemezdim
3 defada bir orgazm olup nasil memnun oluyorsunuz ? Memnun değilsiniz ki eşinize konuyu açmışsınız ayrıca iyi yapmışsınız üzmeden kırmadan cilveleşerek kulağına su kaçırdıysanız doğru yapmışsınız rol mu yapacaksınız.

Ne alâkası var, cinsel hayat dönem dönem sekteye de uğrayabilir; gidip hemen başkasının üstüne atlamıyoruz. Çocuk gibi triplere gireceğine, belaltı vuracağına neyi düzeltmeliyiz sorun nerede konusuna eğilsin. Bana böyle bir ima yapan adamı gebertirim.
Öyle bi oldum ki yani böyle aşırı bi halsizlik yorgunluk çöktü üstüme.. dedim bu dediğine çok büyük tepkiler göstermeliyim ama şuan öyle halsiz kaldimki dedim kırıldım fazlasıyla ondan kaynaklı olmali

Demek ki cinsel durumlarda seninle çok ilgilenmiyor seninde tatmin olmana uğraşmıyor o işini bitirene kadar sen zevk aldın aldın. Gibi anladım ben? Yoksa erkek üzerinde dursa olur yani. Alınması da çok saçma iletişim bile kurulamıyor adamla. Birbirinizle hangi dokunuşlardan nelerden hoşlanacağınızı konuşmak yerine arayı baya soğutmuş.

Öyle bi oldum ki yani böyle aşırı bi halsizlik yorgunluk çöktü üstüme.. dedim bu dediğine çok büyük tepkiler göstermeliyim ama şuan öyle halsiz kaldimki dedim kırıldım fazlasıyla ondan kaynaklı olmali
Bu mantalitedeki biri, doğum lohusalık gibi durumlarda tatmin olamadığında başkasına koşacak o zaman? Siz de ona böyle söyleyin. Bir insanın ağzından bir söz çıkınca, nereye gideceğini hesap etmeli.

Demek ki cinsel durumlarda seninle çok ilgilenmiyor seninde tatmin olmana uğraşmıyor o işini bitirene kadar sen zevk aldın aldın. Gibi anladım ben? Yoksa erkek üzerinde dursa olur yani. Alınması da çok saçma iletişim bile kurulamıyor adamla. Birbirinizle hangi dokunuşlardan nelerden hoşlanacağınızı konuşmak yerine arayı baya soğutmuş.
Ben çok geç oluyorum ondan kaynaklı sanırım

Çiftler bunu açık açık konuşmalı.
Ne istediğinizi ne istediğini net söylemelisiniz birbirinize. Sevişme anında değilse bile sonrasında bu paylaşım olmalı.
Açıkçası ben anlatımınızdan orgazm olup olmadığını anladığınıza bile çok emin olamıyorum.
Epilasyon yaptın da gittin vs tamamen salakça cümleler. Şöyle iftira atacak adamlarla ne diye evleniyorsunuz?

Ben çok geç oluyorum ondan kaynaklı sanırım

Canım çok normal biz erkekler gibi mekanik değiliz ki duyguya dokunuşa önem veririz. Sende bende daha birçok kadın aynı bence. Burda erkeğin uğraşması lazım kadını için. Neler yapayım hayatım nelerden hoşlanıyorsun diyeceğine saçma tavırlara girmiş. Hele iması çook iğrenç

Çiftler bunu açık açık konuşmalı.
Ne istediğinizi ne istediğini net söylemelisiniz birbirinize. Sevişme anında değilse bile sonrasında bu paylaşım olmalı.
Açıkçası ben anlatımınızdan orgazm olup olmadığını anladığınıza bile çok emin olamıyorum.
Epilasyon yaptın da gittin vs tamamen salakça cümleler. Şöyle iftira atacak adamlarla ne diye evleniyorsunuz?
Orgazm her zaman olamıyorum bende söyledim o da yetemiyorim o zaman vs kafalarına girdi. Bende dedim hani yetip yetememe değil yetemesen ne yani o ne demek nolcak yenemeyen sanki o yüzden hani daha uzun tutalım vs dicektim o da yetemiyorum vss uzatınca ne bileyim...

Konu açılınca söyledim öyle. Belki de bu tepkileri verdiği için şuan böyle diyorum yani içimden geçeni diyemiyorum kafam çok karışık duygularımı ifade edemiyorum özür dilerim
Bunu söylemeniz ayıp bir şey değil,erkek dediğin kadına ayak uydurmalı,siz geç oluyorsanız o da geç boşalmalı. İdare edilebilecek bir şey değil bu azla yetinesiniz.Sizi kullanıyor gibi hissetmiyor musunuz kendinizi,ben sizi tutuyorum oh olmuş iyi ki söylediniz şimdi de gerçekleri duyunca sinir yaptı belli ki

X