Eşime doğum günü hediyesi ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.658
Eşimin 2 hafta sonra doğum günü evleneli 2 ay oldu o yüzden evlendikten sonraki ilk doğum günü ve değişik birşeyler yapmak istiyorum bu sefer imkanlarda kısıtlı değil o yüzden güzel olmalı .
Evin bir odasını balonlarla doldursam masanın üstünüde sevdiği yemekler pasta tatlı vb. ve mumlarla süslesem evin çeşitli yerlerinede notlar yapıştırsam sizce nasıl olur saçma bir fikir mi olur ?
Hediye olarak da ne alacağıma karar veremedim ? Bu aralar pantolona çok ihtiyacı var onu mu alsam .
Birden fazla hediye olsun istiyorum . Bir sürü kutu olsun istiyorum . Yoksa evde kutlamasammı ailesiyle beraber onlarda mı bi plan yapsam _ ? Çünkü yılbaşında evde oturduk güzel olur diye düşünmüştüm ama hiç güzel olmadı bizi evde oturttun diye söylenip durdu . Ne güzel annemlere uğrardık ordan annenlere uğrardık dolaşırdık demişti ben kabul etmeyince de evde öyle oturduk kaldık iiyi olmadı .
O yüzden şimdi doğru karar vermeliyim acaba ilk düşündüğüm gibi mi yapsam yoksa napsam ?
Bir de ilk seçenekteki gibi balonlar mumlar falan onları ne ara ayarlayacağım o gün çalışmıyor olacak haftasonuna denk geliyor

Bence ilk dogum gunu evliliginiz itibariyle basbasa kalin evdeki dusundugun plan guzel ben hic beceremem bu tarz seyleri :KK54:hediyede guzel bence ihtiyaci olani almak daha iyi ekstra olarak da biseyler yapilabilir benimde esimin d.gunu martta ben tras mak.dusunuyorum istedigi bisey bide pasta yeter :KK39:ee 6 yilda bunlar oluyo artik

X