Esime ne oldu böyle? Delirmek ne kadar sürer?

deryea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
58
19
Merhaba arkadaslar,

suan gözyaslari icinde buraya attim kendimi yaziyorum cünkü insan esi olunca derdini kime atacagini bilmiyor.

Esimle bu ay evlendik 29 yasindayiz ve hersey tuhaflasiyor. Ben hayatimda aile evinde mucadele eden bi anne ile tek basima kardesimle büyüdüm ve en büyük korkum annemle babaminki gibi kötü bi evliligimin olmasiydi. Kocamla is yerinde tanistirildik aramiz yapildi o deli gibi pesimden kosuyordu bende önceden kalbim kirildigi icin bi zaman sonra ikna oldum sevmeye basladim bana iyi geliyordu sohbet edebiliyoruz SIKIci bi tip degildir insani yoran bi tarafi da var ama genel anlamda sevgi dolu sefkatli isine gidip gelen arada ev isine de el atan bi esim var. Ailesinden yana da hic sikayetim yok. AMA

Beni korkutan sey cinsel hayatimiz kari koca icin cinsel hayat bence cok önemli cinsel hayat kötü gidince birinden biri disarda birini begenir istemese de biseyler gelisir ne bileyim kimse evden cikip bugün karimi aldatayim bsri demiyo sonucta bu seyler hep gelisiyo bi sekilde esim sadik ve duygusal birk olsa da sonucta erkek. Iliskimizin basinda deli gibi sürekli istiyodu bense bikiyodum yatakta afedersiniz güzel gecmesi icin cok caba sarf ediyodu benim icin önemli olan beni arzuladigini begendigini hissettiriyodu iste cinsellikten cok bunu görmek beni mutlu ediyodu. Ama evlenmeden bi kac sy önce hersey degisti eskisi gibi israrci olmamadi okey bastaki cekim azalabilir hayat gayesi dügün stresi insanin cani bazen hic istemiyor. Ama sanki karisi oldugumdan beri akibetimiz saglamlastigindan beri yatakta böyle nasil desem öpüsmüyoruz bile bunu söylerken agliyorum cünkü zoruna gidiyo sma yani günde bi öpücük konuduroyrzz arada bi ama öpüsme ön sevisme vs yok artik asla isteyince soyunuyoruz hallediyoruz bitti ve asla eski tutkusu yok. Bunu bi kac kez dile getirdim hersey cinsellik degil ben artik baslardaki gibi istemiyorum senden bazi seyleri istemek saygisizca geliyo diyo ama karinla her halini paylasmiyosan kimle paylasirsin ki????

Beni asil kiran nokta dün gece cocuk konusunu acti ve ben bi ay bile evli degiliz bi tadini cikarayim evliligin cocugu yapariz be var dedim bi sürü tabtsna yapti. Bende madem cok cocuk istiyosun süsleniyorum püsleniyorum dizi izlicene benle iliskiye girsene o zaman dedim. Yumurtlama günün degil ki neden iliskiye girelim dedi Ne demek bu ya sadece cocuk icin mi iliskiye giricekdin dedim iliski sadece sürekli zevki sefa icin yapilmaz demesin mi ben śok oldum

sürekli süsleniyorum adamin umrunda degil artik beni arzulamiyor güzel bulmuyor ve bu cok gücüme gidiyor isyerinde instagramdan firlamis gibi kizlar var estetikli makyajli fizigi gpzel genc genc bebek gibi kizlar giyinip kusaniyolar benim yüzüm güzel cirkin fln degilim sma napim balik etliysem hem calisiyorum hem ev isi hem yemek vaktimmi oluyo kendime uyuyorum bende aksam napim enerjim tükeniyo benim

Bana gelince lololo isyerinde kizlarla is arkadasi aysgins konusuyo banada söylüyo ama ilk baslarda rahatsiz olur disi sinekle bile merhabalasmak istemezdi beni de asiri kiskaniyodu. Bilmiyorum beni seviyo biliyorum ama bu sevgi sanirim arkadasca aile kurmak icin yeri yurdu belli olsun diye galiba cok kirginim cok cirkin hissediyorum dün geceden beri gezmeye gitse de aglasam diye bekledim

Kavga edince üzülüyo pisman oluyo fln ama ben artik delircem evlilikten korkuyodum vocuktan dahads korkuyorum

Öylesine yazdim buraya kadar okuduysan helal olsun

konuyu cinselliğe açsaydınlz keşke sorununuz cinsellik belliki.. Önceleri siz istemediginiz için mi eşiniz şuan size küstü mü acaba🤨 Diger kızlarla ne konuşuyor? Bir adam yeni evlenmiş karısı ile sadece yumurtlama günlerinde beraber olması çok saçma kendi kendisini tatmin ediyor bence.. İnşallah telefonda gorntulu vs sxtng gibi şeyler yapmiyordur

:)... aranıyor başkalarıyla tatmin oluyor belki yüz verme,baktin olmuyor sutla. Bu adamdan çocuk mu yapacaksın birde. Yumurtlama dönemin değil ki neden ilişkiye girelim ne demek ya. Damızlık inek olarak mi görüyor sizi ? Doğursun otursun evde,ben tutkuyu dışarda yasiyayim . Yeni evli insanlar deli gibi sevişmeniz lazım.

Yani evlendikten sonra sürekli olmaz zaten o cinsellik.
Bir süre sonra rutine de bağlar.
Flört yahut sevgililik dönemindeki o çalkantılı ve yüksek tutku ; evlilik olduktan sonra zamanla azalıyor.
Eşinin sacmaladigi husus; "zaten yumurtlama döneminde değilsin,neden yapalım" demesi olmuş.
Kocana çekici gelmediğini düşünmüyorum ben,ama sende o ilginin sürekli flört dönemindeki gibi olmayacağına alismalisin gibime geliyor.
Ev hali denen bir olgu var,sürekli süslenme..
İş yerindeki kızlar senin rakiplerin değil.
Evde plazadaymis gibi gezme.
Bakım evet,ama aşırı süs hayir yani.
Kocan seni doğal halin ile sevip arzu etmeli.

Merhaba arkadaslar,

suan gözyaslari icinde buraya attim kendimi yaziyorum cünkü insan esi olunca derdini kime atacagini bilmiyor.

Esimle bu ay evlendik 29 yasindayiz ve hersey tuhaflasiyor. Ben hayatimda aile evinde mucadele eden bi anne ile tek basima kardesimle büyüdüm ve en büyük korkum annemle babaminki gibi kötü bi evliligimin olmasiydi. Kocamla is yerinde tanistirildik aramiz yapildi o deli gibi pesimden kosuyordu bende önceden kalbim kirildigi icin bi zaman sonra ikna oldum sevmeye basladim bana iyi geliyordu sohbet edebiliyoruz SIKIci bi tip degildir insani yoran bi tarafi da var ama genel anlamda sevgi dolu sefkatli isine gidip gelen arada ev isine de el atan bi esim var. Ailesinden yana da hic sikayetim yok. AMA

Beni korkutan sey cinsel hayatimiz kari koca icin cinsel hayat bence cok önemli cinsel hayat kötü gidince birinden biri disarda birini begenir istemese de biseyler gelisir ne bileyim kimse evden cikip bugün karimi aldatayim bsri demiyo sonucta bu seyler hep gelisiyo bi sekilde esim sadik ve duygusal birk olsa da sonucta erkek. Iliskimizin basinda deli gibi sürekli istiyodu bense bikiyodum yatakta afedersiniz güzel gecmesi icin cok caba sarf ediyodu benim icin önemli olan beni arzuladigini begendigini hissettiriyodu iste cinsellikten cok bunu görmek beni mutlu ediyodu. Ama evlenmeden bi kac sy önce hersey degisti eskisi gibi israrci olmamadi okey bastaki cekim azalabilir hayat gayesi dügün stresi insanin cani bazen hic istemiyor. Ama sanki karisi oldugumdan beri akibetimiz saglamlastigindan beri yatakta böyle nasil desem öpüsmüyoruz bile bunu söylerken agliyorum cünkü zoruna gidiyo sma yani günde bi öpücük konuduroyrzz arada bi ama öpüsme ön sevisme vs yok artik asla isteyince soyunuyoruz hallediyoruz bitti ve asla eski tutkusu yok. Bunu bi kac kez dile getirdim hersey cinsellik degil ben artik baslardaki gibi istemiyorum senden bazi seyleri istemek saygisizca geliyo diyo ama karinla her halini paylasmiyosan kimle paylasirsin ki????

Beni asil kiran nokta dün gece cocuk konusunu acti ve ben bi ay bile evli degiliz bi tadini cikarayim evliligin cocugu yapariz be var dedim bi sürü tabtsna yapti. Bende madem cok cocuk istiyosun süsleniyorum püsleniyorum dizi izlicene benle iliskiye girsene o zaman dedim. Yumurtlama günün degil ki neden iliskiye girelim dedi Ne demek bu ya sadece cocuk icin mi iliskiye giricekdin dedim iliski sadece sürekli zevki sefa icin yapilmaz demesin mi ben śok oldum

sürekli süsleniyorum adamin umrunda degil artik beni arzulamiyor güzel bulmuyor ve bu cok gücüme gidiyor isyerinde instagramdan firlamis gibi kizlar var estetikli makyajli fizigi gpzel genc genc bebek gibi kizlar giyinip kusaniyolar benim yüzüm güzel cirkin fln degilim sma napim balik etliysem hem calisiyorum hem ev isi hem yemek vaktimmi oluyo kendime uyuyorum bende aksam napim enerjim tükeniyo benim

Bana gelince lololo isyerinde kizlarla is arkadasi aysgins konusuyo banada söylüyo ama ilk baslarda rahatsiz olur disi sinekle bile merhabalasmak istemezdi beni de asiri kiskaniyodu. Bilmiyorum beni seviyo biliyorum ama bu sevgi sanirim arkadasca aile kurmak icin yeri yurdu belli olsun diye galiba cok kirginim cok cirkin hissediyorum dün geceden beri gezmeye gitse de aglasam diye bekledim

Kavga edince üzülüyo pisman oluyo fln ama ben artik delircem evlilikten korkuyodum vocuktan dahads korkuyorum

Sahsen ben de son cumleye geldigimde helal olsun dedim.

Evliliginiz cok yeni, hisleriniz karman corman. Bebek icin erken. Mutluluklar.

evlenmeden önce çocuk meselesini konuştunuz mu?
birde malesef ki ilişkilerde kaçan kovalanır misali, hele ki birde imza atınca bazı erkekler/kadınlar cepte görebiliyor eşlerini.
acaba son aylar çok üzerine düşüp, "sensiz yaşayamam" izlenimi bırakmış olabilir misiniz? istem dışı bir şekilde evlilik sürecinde fazla sahiplenme vb durumlar gelişti mi?

Yani evlendikten sonra sürekli olmaz zaten o cinsellik.
Bir süre sonra rutine de bağlar.
Flört yahut sevgililik dönemindeki o çalkantılı ve yüksek tutku ; evlilik olduktan sonra zamanla azalıyor.
Eşinin sacmaladigi husus; "zaten yumurtlama döneminde değilsin,neden yapalım" demesi olmuş.
Kocana çekici gelmediğini düşünmüyorum ben,ama sende o ilginin sürekli flört dönemindeki gibi olmayacağına alismalisin gibime geliyor.
Ev hali denen bir olgu var,sürekli süslenme..
İş yerindeki kızlar senin rakiplerin değil.
Evde plazadaymis gibi gezme.
Bakım evet,ama aşırı süs hayir yani.
Kocan seni doğal halin ile sevip arzu etmeli.
Öyle ama adam öpmüyormuş bile, evlendiler diye sevişmeyecekler mi adam resmen sadece çocuk olsun diye ilişkiye giriyor, flört dönemi gibi olsun demiyoruz ama evlilik de bu değil yani.

Keşke biraz daha noktalama işareti kullansaymışsınız okuması zor olmuş böyle.
Konuya dönecek olursak erkekler düzenli olarak spermlerini boşaltmazsa ağrı başlar. Yani tam tersi aslında onun sizden daha çok ihtiyacı var cinselliğe. Garip bir durum bu.
Sizi çekici bulmadığı sonucuna ulaşılamaz ama buradan. Kendinizi bunları düşünerek üzmeyin.

Öyle ama adam öpmüyormuş bile, evlendiler diye sevişmeyecekler mi adam resmen sadece çocuk olsun diye ilişkiye giriyor, flört dönemi gibi olsun demiyoruz ama evlilik de bu değil yani.
Bence konu sahibi biraz abartıyor olabilir.
Henüz 29 yaşında ve bir aylık evli.
Ailesinden yaşamış olduğu travmaya yenik düşüyor.
Onun korkusuyla birleşince tedirginlik başlıyor sanki..
İş yerindeki kızlar,susleniyorum bakmıyor,beni opmuyor.
Henüz çok yeni..
Ayrıca adamın başka bir derdi vardır belki de..
Adam da yok değil ama konu sahibi de geçmişten dolu geldiği için her şeyi kötüye yormak için istemsizce davraniyor gibime geliyor.
1 ay bile dolmamış.

:KK54:hepsini okudum. Başardım bunu.
Ben buna benzer bir hikaye biliyorum hem de çok yakından.
Sen çalışıyormusun. Sosyal hayatınız nasıl. Gezmeye gitsin diye bekledim demişsin, birlikte de gidermisiniz gezmeye.

Merhaba arkadaslar,

Biraz şımarmış olabilir. Erkekler sevmese begenmese bile cinsellik ihtiyacını karşılar kendinde sorun arama çirkin miyim vs diye. Üstüne düşmemeye çalış bana şımartmişsın gibi geldi biraz kendi kendine kalsın

Ben üzgün oldugun icin biraz yanlis anlatmis olabilirim dün cocuk istedigini söylediginde ben hemen panik olup tikadim agzina lafi düzenimiz olsub bi dur acelen ne vs vs oda bana kizdi hic istemiyormus gibi konusman sinirimi bozdu kirilma üzülme söylediklerime dedi esim sarip sarmalar elimi ayagimi öper en son gecen hafta birlikte olduk olmuyor degiliz. Sadece ben iki senedir onun hayatinin merkeziydim ve sok bi kac aydir disari cikiyor geziyor bana hayran hayran bakmiyor bilmiyorum kendini yetersiz hissediyorum es olmaya anne olmaya ve bu hissi o mu veriyor bana benmi bilmiyorum anne olmaktan vok korkuyorum

sanki karisi oldugumdan beri akibetimiz saglamlastigindan beri yatakta böyle nasil desem öpüsmüyoruz bile bunu söylerken agliyorum cünkü zoruna gidiyo ama yani günde bi öpücük konuduroyrzz arada bi ama öpüsme ön sevisme vs yok artik asla isteyince soyunuyoruz hallediyoruz bitti ve asla eski tutkusu yok. Bunu bi kac kez dile getirdim hersey cinsellik degil ben artik baslardaki gibi istemiyorum senden bazi seyleri istemek saygisizca geliyo diyo
:oha::oha::oha:
Bir ayda bu ne çirkin değişim. Bu saatten sonra gel de bu adamdan performans bekle

X